Осіння (і не тільки) підготовка грунту до зими віднімає у садівників - городників, дачників масу часу і сил. Особливо якщо ще й потрібно позбавитись від бур'янів. Спочатку земля перекопується, пласти перевертаються. Але ефекту від цього мало. Через місяць, кореневища, які пішли при перевертанні в глибину, починають проростати. Крім того грядки вивітрюються, обдуваються, пересихають. І в кінці кінців одержуємо навесні засохлі грудки з стирчачими пучками трави. Що ж пропонує відомий ґрунтознавець Траннуа Павло у «Віснику квітникаря».
Дивитися безкоштовно відео поради садівникам - городникам онлайн - Підготовка грунту до зими з Павлом Траннуа
Обривання нижніх листків капусти рекомендації від телепередачі «уДачні поради». Чи треба видаляти нижні листки капусти - Таке питання хвилює багатьох. Садовод Тамара Цурко докладно розповідає про цей прийом і показує, як його провести. Такий прийом допомагає швидше наростити щільний качан на рослині. Але не все так просто. Адже не забувайте, що через листя рослина отримує речовини, необхідні для життя.
Дивитися безкоштовно онлайн відео поради городникам, дачникам - обривання нижніх листків капусти? - Треба видаляти рекомендує телепередача уДачні поради
Іноді нам доводиться дорощувати розсаду квітів перед посадкою в квітник. Відправляти їх до дорослих рано, адже паростки ще слабенькі, корінці маленькі. І догляду найчастіше вони вимагають більшого, ніж вже укорінені, сильні, дорослі квіти. Осинська Маргарита Євгенівна, гість телепередачі «уДачні поради», рекомендує для цієї операції відвести спеціальне місце на ділянці, спеціальну грядку. І називає вона її дитячим садом.
Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям
Поради по посадці петуній розсадою в кашпо, горщики і контейнера від садівника - любителя і гостя передачі «уДачні поради» Тамари Михайлівни. Такий спосіб підходить в першу чергу тим, у кого мало землі. Але ж крім овочів хочеться мати ще й красу у себе на ділянці. Крім того, просто переставивши з місця на місце такі посадки ви завжди зможете створити затишний куточок, прикрасити місце прийому гостей.
Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям - посадка розсади петуній в кашпо, горщики
Олександр Танасійчук запропонував вертикальні грядки для полуниці, суниці під назвою трукари. Дивіться на фото і відео. Звичайно методів вирощування цієї смачної ягоди превелика безліч, і це всього лише один з них. Але результати, отримані в ході експерименту, перевищили всі очікування. Адже один трукар вміщає 96 кущів.
Ось і прийшла осінь - час посадки цибулин тюльпанів (на відео) і багатьох інших цибулинних рослин. Розповідає ведучий телепередачі «уДачний сезон» біолог Сергій Глазінов. Це одна з улюблених рослин наших клумб. А цінуємо ми його за різноманітність кольорів і форм, за простоту у вирощуванні та отриманні посадкового матеріалу. У Голландію ця рослина потрапила з Туреччини в 1554 році та стала символом цієї країни. Хоча «тюльпан» в перекладі означає «турецький головний убір». Але все ж, чому б нам не милуватися ним і в себе вдома.
Дивитися безкоштовно онлайн відео поради квітникарям - Осінь час посадки цибулин тюльпанів від телепередачі «уДачний сезон»
Адже посадити яровий і озимий часник можна восени (відео від «уДачних порад») у зовсім не звичні для нас терміни. Своїм особистим досвідом ділитися з нами гість телепередачі Галина Олександрівна. Вона вже не раз радувала нас своїми цікавими знахідками і дослідами по вирощуванню овочевих культур. Просте поруч. Без всяких складних обробок грунту, при мінімальному використанні ручної праці та добрив можна отримувати хороший урожай.
Дивитися безкоштовно онлайн відео поради городникам - Посадка ярого та озимого часнику восени
Про те, як можна задекорувати паркан, посадивши кущі та дерева поблизу нього, розповість і покаже Ольга Платонова в телепередачі "Садові історії". Коли у нас стає менше роботи в саду і на городі, то ми починаємо оглядатися по сторонах і більше помічати що і як у нас виглядає на ділянці. І ось паркан, не завжди нас радує своїм виглядом. Коли ми його ставимо, то часто і не думаємо, як він буде надалі поєднуватися з навколишнім простором. А якщо і щось плануємо, то не завжди отримуємо те, що хочеться. Прекрасну можливість декорування забору нададуть нам чагарники і дерева, їх колір, хвоя, строкате або насичено зелене листя. Дивитися безкоштовно онлайн відео поради садівникам - Декоруємо паркан чагарниками, деревами - телепередача "Садові історії" з Ольгою Платоновою
Існує багато способів розмноження флоксів. На відео від телепередачі «уДачні поради» представлений простий варіант отримання відразу великої кількості посадкового матеріалу. Адже можна не тільки ділити кущ на великі частини, відокремлювати маленькі паростки, але і відокремлювати та вкорінювати діленки з одним стеблом. Звичайно, при такому способі розмноження флокс (на відео), отриманий при відділенні, буде ще досить слабкий і малий для того щоб вижити в умовах клумби. Тому таку рослину найкраще відправити на дорощування.
Смотреть бесплатно онлайн видео советы цветоводам - Способы размножения флоксов от телепередачи уДачные советы
Як же доглядати за бузком, щоб цвітіння було пишним? Таке питання часто виникає у квітникарів - любителів. Допоможе в цьому розібратися Галактіонова Тетяна Валентинівна, садівник і гість телепередачі «уДачний сезон». Звернути увагу слід в першу чергу на те, лужна або кислотна у вас земля. Це дуже важливо. Дуже часто наші городи й квітники мають кисле середовище, тому висаджені кущі будуть погано цвісти.
Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям - догляд за бузком від уДачних порад