Поради по посадці петуній розсадою в кашпо, горщики і контейнера від садівника - любителя і гостя передачі «уДачні поради» Тамари Михайлівни. Такий спосіб підходить в першу чергу тим, у кого мало землі. Але ж крім овочів хочеться мати ще й красу у себе на ділянці. Крім того, просто переставивши з місця на місце такі посадки ви завжди зможете створити затишний куточок, прикрасити місце прийому гостей.
Панівні вітру, вологість, дощі, поворотні заморозки - все це необхідно враховувати при посадках петуній. Розсада, розміщена в кашпо, горщиках і контейнерах швидко приживається при дотриманні ряду умов і зазначених у відео порад. А от якщо видує вітер, то вона повинна буде почати знову зростати, втративши багато сил. Так само необхідно забезпечувати вологість. Адже малий об’єм землі швидко пересихає. У спеку доводиться поливати навіть 3 рази на день.
Так само петунія не любить коли на її листя потрапляє холодна вода. Тому доведеться захищати від холодних дощів. Подумайте, під який дах ви будете ховати рослини. Або потрібно спорудити щось з плівки. А якщо у вас на це немає часу, адже ви не завжди знаходитеся вдома, то ближче до можливого пониження температури, переставте контейнера та горщики під навіси або підвісьте в кашпо під скати дахів. Підберіть місця, де вода не потраплятиме на листя. Але не забудьте, петунія не любить тіні.
Тривале цвітіння можна забезпечити також своєчасним видаленням відцвілих бутонів. Просто відщипніть їх.
Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям - посадка розсади петуній в кашпо, горщики
(Переклад телепередачі уДачні поради) Яскраві петунії можуть прикрасити будь-яку ділянку. Але не у всіх достатньо землі, щоб висаджувати туди не тільки овочі, а й квіти. В цьому випадку допоможуть вазони кашпо. Використовуючи їх, ви зможете створити у себе на ділянці цілу мобільну оранжерею. Тамара Михайлівна, коли краще висаджувати розсаду квітів.
- Після 12 червня. (Це північ Росії, Петербурзька область, на півдні набагато раніше). По - перше вже не може бути заморозків. Панівні вітру у нас зазвичай виявляють себе в кінці травня на початку червня. Тому якщо розсаду висадити раніше, то її так обвітрює, що вона практично починає заново оживати і відростати.
- Робимо ямку, якої глибини? - Сантиметрів 4 - 5. Кидаємо по щіпці азофоски. Коли я тільки починала займатися садівництвом - городництвом, то мій батько казав, що хто садить в грязь, той буде князь. Тобто якщо саджаєш, повинна бути сильно волога земля. Буде хороша приживлюваність коренів. Не заглиблюють, щоб край листочків, край земляної грудки був на рівні землі в горщику. Ущільнюємо.
- Як правильно доглядати за петунією? - Петунія не любить, щоб на неї зверху потрапляла вода. Тому в минулому році, коли змінювалися дощ і спека, я спостерігала весь час. Перед грозою ховала їх в гараж, під дах. Петунії будуть добре і багато цвісти, якщо кожен день прибирати відцвілі бутони, відщипувати. Якщо раптом прийом треба провести, зустріти гостей, то горщики можна виставити вздовж навісу, по сходах, вздовж стовпів під дахом. Це створює місце для приємних бесід і посиденьок. Ці всі ящики і вази така мобільна штука, для створення обстановки.
- Якщо ставите петунію на постійне сонце, то будьте готові до того, що її доведеться часто поливати, не менше 3-х разів на день. У той же час і тінь їй не корисна. Треба періодично виносити на сонце.
|