Квітка пуансетія та цикламен радують нас взимку і вимагають певного догляду в домашніх умовах для вдалого зростання. Про це й розповість гість телепередачі «уДачний сезон» біолог ліпецького магазину квітів Болишова Олеся. Звичайно, ми підбираємо кімнатні рослини відповідно розташуванню вікон свого житла і можливостей освітлення й температури. Але хто ж відмовиться порадувати себе в зимовий період шикарним та яскравим листям пуансетії й різноманітністю фарб цикламена. І хоча влітку вони відправляться відпочивати, але відмовлятися від них не варто.
Дивитися безкоштовно відео поради по кімнатним рослинам - Квітка цикламен і пуансетія догляд в домашніх умовах
Все частіше в квартирах і офісах можна зустріти товстянку, красуля, грошове дерево. Тому багато інтересу до догляду та розмноження цієї кімнатної рослини. Відноситься вона до сукулентів, тому вимагає помірного поливу, не любить перезволоження. Влітку полив потрібен раз на два тижні, коли жарко, то трохи частіше. А взимку і взагалі наступає період спокою, тобто сухий і прохолодний. Часто запитують, чому товстянка (грошове дерево) скидає листя?
Дивитися безкоштовно онлайн відео поради квітникарям - від телепередачі уДачний сезон
Часто ми думаємо, що кімнатні рослини взимку виглядають непоказно і не цвітуть. Араукарія, кипарис, азалія та інші доведуть вам, що це зовсім не так. Якщо правильно підібрати рослини з урахуванням температурного режиму, вологості повітря в приміщенні, тоді можна радіти пишній зелені та яскравим квітам всю зиму.
Дивитися безкоштовно відео онлайн - Кімнатні квіти взимку
Про те, як боротися зі щитівкою на кімнатних рослинах і як вивести дощових черв'яків з горщика розповість Сергій Глазінов у телепередачі «уДачний сезон». Щитівка доставляє багато клопоту квітникарям. Вона покрита товстим панциром і тому на неї звичні нам інсектициди не діють. Проходить час, шкідник розмножується, рослина виснажується і гине. Виявити цю комаху можна шляхом огляду листя і пагонів. Вони немов маленькі черепашки обліплюють нашу кімнатну рослину.
Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям - Щитівка на кімнатних рослинах, дощові черв'яки в горщику (телепередача «уДачний сезон»)
Кімнатна квітка монстера делікатесна дивна рослина з різьбленим листям. Догляд і розмноження цікавить багатьох, тому що саме монстера заслуговує особливої уваги, завдяки своїм мінімальним вимогам до освітлення. Вона відмінно миритися з затемненням, адже є ліаною, зростаючою в Південній Америці, обвиваючи стовбури дерев. У природі може досягати висоти 20 метрів, має довгі повітряні корені, які тягнуться до землі.
Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям - телепередача «уДачний сезон»
Про пересаджування кімнатних рослин на відео від телепередачі уДачний сезон розповість біолог Сергій Глазінов. Підійшов час зайнятися нашими вихованцями. Які ж правила необхідно дотримуватися, щоб не зробити помилок. Початківці - квітникарі часто роблять таку помилку - вони пересаджують кімнатну рослину в дуже великий горщик. Дотримуючись цих та інших нехитрих правил, ви забезпечите своїм домашнім вихованцям хороші умови для зростання.
Дивитися безкоштовно відео поради садівникам - квітникарям - Про пересаджування кімнатних рослин - від передачі уДачний сезон
Хлорофітум (Chlorophytum) кімнатна рослина одна з популярних, яку розміщують не тільки в будинках, але і в офісах, школах, виробничих приміщеннях. Така популярність пояснюється невибагливістю до умов зростання, тіневитривалістю та вмінням очищати повітря. Завдяки таким властивостям і необхідності в мінімальному догляді хлорофітум (чубатий, капский) завоював міцне місце поряд з нами. Адже є такі відомості, що хлорофітум очищує повітря, причому навіть від продуктів згоряння газу.
Корисні властивості кімнатних рослин помічено вже давно. Японці молодці, вигадують способи боротьби з депресією. Вам розкажемо про шкідливість та користь кімнатних рослин для приміщень.
- З приходом осені ми стаємо дратівливими. Чудовий рецепт від цього мають японці. Пустіть у свою кімнату як наймога більше світла та посадіть багато корисних кімнатних рослин.