Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Субота, 20.04.2024, 03:24
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Кімнатні квіти, рослини

Кімнатна квітка монстера делікатесна, догляд, розмноження
Кімнатна квітка монстера делікатесна дивна рослина з різьбленим листям. Догляд і розмноження цікавить багатьох, тому що саме монстера заслуговує особливої ​​уваги, завдяки своїм мінімальним вимогам до освітлення. Вона відмінно миритися з затемненням, адже є ліаною, зростаючою в Південній Америці, обвиваючи стовбури дерев. У природі може досягати висоти 20 метрів, має довгі повітряні корені, які тягнуться до землі.

Великим рослині необхідний великий об'єм горщика. Це ліана, тому їй потрібна опора. Повітряними коренями монстера делікатесна забирає воду, дихає. Тому при догляді за цією кімнатною квіткою не видаляйте їх, а направляйте до землі.

Розмножується квітка монстери делікатесної вегетативно. Але не звичними нам способами - листям і черешками - а частиною стебла. Необхідно відрізати один шматочок, на ньому є сплячі бруньки. Покладемо його горизонтально і прісипемо грунтом. Бруньки проснуться, отримаєте молоду вкорінену рослину.

Звідки походить така назва «делікатесна». Рослина має квітка незвичайної форми, які перетворюється в плід, що за смаком нагадує ананас. Але ось в кімнатних умовах навряд чи зацвіте, та й на дозрівання плоду потрібно цілий рік. Адже для нормального розвитку потрібна підвищена вологість й освітлення не таке, як ми можемо забезпечити в квартирах, приміщеннях. Так що доводиться задовольнятися лише красивими великими листками.

А ще ця кімнатна квітка синоптик. За добу до проливних дощів на краях листа з'являються крапельки води.

Не обійтися при догляді за монстерою делікатесної без добрив. Вносити їх слід у весняний і літній періоди з частотою раз на два тижні. Перед підгодівлею полити за дві години, щоб не було опіку кореневої системи.

А якщо у вас немає місця для такого велетня, то вирощуйте монстеру косу. Розміром вона буде поменше, але не менш декоративна. А вимоги до умов зростання ті ж.

Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям - Кімнатна квітка монстера делікатесна, догляд, розмноження - телепередача «уДачний сезон»



(переклад телепередачі "уДачний сезон")
Це добре всім відома рослина, яка називається монстера. Росте вона в південній Америці, де обвиваючи стовбури дерев, досягає висоти 20-ти метрів. Вона утворює величезні, потужні листя, які немов продірявлені, та довгі повітряні корені, які направляються до землі. Монстера заслужила особливої ​​уваги при вирощуванні кімнатних рослин тому, що вона легко мириться із затемненням. Вона добре росте в затемненних місцях, але звісно в темряві рости не буде, але в той же час прямі сонячні промені їй теж шкодять.

При вирощуванні в домашніх умовах монстері необхідний великий обєм грунту. Підбираємо великий горщик, заповнюємо його пухким родючим грунтом. Це ліана, тому їй необхідна опора. До цієї опорі ми підв'язуємо стебла рослин, а ті повітряні корені, які в неї утворюються в жодному разі обрізати не можна. Їх потрібно направляти в грунт. З їх допомогою рослина більшою мірою забирає воду та дихає.
 
     розмноження монстери делікатесної
 
Не випадково монстеру називають ласою або делікатесною. Ви бачите її цвітіння. Утворюється щось схоже на качан. Після того як рослина відцвіте, утворюється плід, який буде зріти приблизно рік і за смаком буде нагадувати ананас. На жаль, в домашніх умовах монстера цвіте вкрай рідко, тому що їй не вистачає природного освітлення, ще й в квартирах дуже низька вологість повітря.

Для того щоб рослина добре себе відчувала в домашніх умовах у весняно - літній період необхідно вносити добрива. Приблизно раз на два тижні. І не забувайте, що за дві години перед внесенням добрива грунт необхідно пролити чистою водою, щоб уникнути опіку кореневої системи.

Монстеру дуже легко розмножити вегетативним способом, але не листям і черешками, а частиною стебла. На стеблі є сплячі бруньки. Тому якщо ми відріжемо сегмент і посадимо його горизонтально, злегка присипавши грунтом, то ці бруньки пробуджуються, а ми отримуємо молодий вкорінений екземпляр.

Якщо у вас немає можливості вирощувати в домашніх умовах велику делікатесну монстеру, то ви цілком можете придбати монстеру косу. Вона більш мініатюрна тому займе менше місця. Догляд за нею такий самий. Ці рослини невибагливі, миряться з несприятливими умовами нашої квартири.

За монстерою можна визначати погоду на найближчий час. Влітку за день до настання дощової погоди по краях листової пластини виділяються крапельки води. Тому вирощуючи цю рослину, ви можете визначати погоду на найближчий час.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Кімнатні квіти, рослини | Додав: Даша (25.08.2012)
Переглядів: 6037 | Теги: кімнатні квіти, Відео, уДачний сезон, відео поради квітникарям, рослини в кімнаті | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz