Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 28.03.2024, 23:02
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Кімнатні квіти, рослини

Щитівка на кімнатних рослинах, дощові черв'яки в горщику
Про те, як боротися зі щитівкою на кімнатних рослинах і як вивести дощових черв'яків з горщика розповість Сергій Глазінов у телепередачі «уДачний сезон».
Щитівка доставляє багато клопоту квітникарям. Вона покрита товстим панциром і тому на неї звичні нам інсектициди не діють. Проходить час, шкідник розмножується, рослина виснажується і гине. Виявити цю комаху можна шляхом огляду листя і пагонів. Вони немов маленькі черепашки обліплюють нашу кімнатну рослину. Зробимо дуже просто, нам знадобитися настій часнику чи звичайнісінька горілка, Мякенька ганчірочка або шматочок бинта. Трохи часу, зусиль на протирання всіх частин і все. Але для більшого успіху цю операцію потрібно буде провести 2 - 3 рази з інтервалом у тиждень. Але цей метод підійде рослинам з шкірястим і щільним листям. Що ж робити, якщо виявлені щитівки знаходяться на кімнатній рослині з опушеними листами. На жаль, вищевказаний метод боротьби не підійде. Доведеться або позбавитися від рослини, або обрізати і знищити всю надземну частину.
Треба провести профілактичне видалення верхнього шару грунту з горщика, адже там можуть знаходитися лічинки шкідника.

При пересадці рослини з використанням городньої землі можуть потрапити в горщик дощові черв'яки. Кімнатна рослина таке сусідство не переносить. Якщо черв'яки і наші друзі на городі, то в обмеженому просторі - ні. Вони проривають ходи, порушують кореневу систему, ущільнюють грунт. Наш вихованець починає чахнути і відчуває себе пригнічено. Метод боротьби дуже простий. Необхідно поставити горщик з кімнатною рослиною, в якому завелися черви на ніч у воду, але так, щоб він був занурений повністю. Цьому шкіднику буде не вистачати кисню в землі, і він виповзе наверх. Де ви його вранці зловите. А ось після такої процедури поливати квітку потрібно буде не скоро, не забудьте про це, щоб не допустити перезволоження.

Дивитися безкоштовно відео онлайн поради квітникарям - Щитівка на кімнатних рослинах, дощові черв'яки в горщику (телепередача «уДачний сезон»)



(переклад телепередачі «уДачний сезон»)
При вирощуванні кімнатних рослин необхідно дотримуватися кількох правил, одним з яких є профілактика від різних захворювань, та від комах, шкідників. Це заміокулькас, дуже красива рослина. Але, на жаль, воно дуже вражене щитівкою. Щитівка дуже дрібний і небезпечний шкідник кімнатних рослин. За зовнішнім виглядом він схожий на таких маленьких черепашок, які можуть повністю обліплювати листя, пагони. При сильному розмноженні вони виділяють липкі речовини, на яких дуже легко розмножуються грибкові захворювання. Як же боротися зі щитівками. Якщо ми просто обробимо рослину хімічною речовиною, то ніякого ефекту не буде. Це тому що у щитівки щільний панцир і хімічні речовини її просто не вб'ють. Краще всього використовувати настій часнику або звичайну горілку. Для цього шматок ганчірки, бажано м'якої, або шматочок бинта ми змочуємо в цьому розчині, потім добре обтираємо листя, всі пагони. В даному випадку я використовую горілку і дуже важливо ретельно протерти всі частини рослини. Тобто ось так протираємо, а потім шматочок бинта знову змочують у розчині. Протираємо не тільки зверху, але і зі зворотнього боку листової пластинки. В даному випадку таку процедуру проводити дуже легко, адже у цієї рослини дуже щільні шкірясті листя.
 
     шкідники кімнатних рослин
 
Але якщо щитівка вразила рослину з м'якими, опушеними листами, наприклад, узамбарску фіалку, то з цією рослиною доведеться або розлучитися, або зрізати всю верхню частину.
Зверніть увагу, що після того як ви обробите всю крону рослини, необхідно видалити верхню частину грунту, де можуть перебувати лічинки щитівки. Для того щоб повністю позбутися від цих шкідників, треба проводити 2 - 3 обробки з інтервалом у тиждень.

Крім хвороб і шкідників велику проблему кімнатним рослинам доставляють дощові черв'яки, які потрапляють в горщик з грунтом. У цьому випадку рослини чахнуть, почуваються пригнічено. Дощові черв'яки корисні в городі. Але в обмеженому обсязі вони роблять ходи, ущільнюють грунт, порушують кореневу систему. Для того щоб від них позбутися існує простий спосіб. Необхідно занурити горщик на ніч у посуд з водою повністю. Хробаки починають виповзати від нестачі кисню. Ми їх видаляємо. Тільки єдине, після такої процедури квітку довгий час не поливайте.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Кімнатні квіти, рослини | Додав: Даша (25.08.2012)
Переглядів: 7423 | Теги: кімнатні квіти, Відео, шкідники рослин, уДачний сезон, відео поради квітникарям, рослини в кімнаті | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz