Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Неділя, 24.11.2024, 13:11
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Посадка ярого та озимого часнику восени - відео
Адже посадити яровий і озимий часник можна восени (відео від «уДачних порад») у зовсім не звичні для нас терміни. Своїм особистим досвідом ділитися з нами гість телепередачі Галина Олександрівна. Вона вже не раз радувала нас своїми цікавими знахідками і дослідами по вирощуванню овочевих культур. Просте поруч. Без всяких складних обробок грунту, при мінімальному використанні ручної праці та добрив можна отримувати хороший урожай. Головне - це використання біологічних особливостей розвитку тої чи іншої рослини.

Як виявилося, озимі сорти часнику можна посадити в кінці серпня і на початку осені. А яровий у строки озимого, тобто в середині осені. Вона давно застосовує такі терміни посадки у себе на городі (північний захід Росії). От тільки є одна особливість - це глибина посадки, вона більше. І повинна дорівнювати 15 см. Відстані між рослинами так само будуть рівні 15 см і між рядами такі ж.

Щоб забезпечити захист від гнилі застосовується внесення піску в кожну луночку. Тоді земля не обліплює зубчик і гнилі не прогресують. А поживними елементами буде рослина забезпечена на весь сезон вегетації за рахунок внесення добрив локально в кожну луночку. Залишиться тільки поливати і прополювати.
І не треба боятися, що при теплій осені часник проросте на поверхню. Глибина посадки достатня для того щоб цього не сталося. Адже класичною можна вважати висоту трьох зубків, а це десь 7-8 см.

А якщо ви все - таки не схильні до експериментів, то скористайтеся класичним способом посадки озимого часнику.

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради городникам - Посадка ярого та озимого часнику восени



(Переклад телепередачі «уДачні поради»)
Часник починають висаджувати зазвичай в кінці вересня на початку жовтня. Виявляється це можна робити на місяць раніше, за особливою технологією.
Галина Олександрівна, зараз кінець серпня, а ви збираєтеся часник висаджувати, чому так рано?
- Знаєте в нашому регіоні північно-західному це якраз правильно. Часник озимий садити в кінці літа, а часник ярий, який зазвичай саджають навесні, садити восени, тоді коли всі нормальні люди садять озимий. Чого боятися люди. Що якщо я посаджу часник, а він зійде, а осінь довга і тепла. Та не зійде він. Фокус в тому, що я саджу на велику глибину. Я його саджу за схемою 15 * 15, тобто 15 між рядами і 15 см в ряду. І найголовніше на 15 см в глибину.
сроки посадки озимого та ярого часнику
 
Для початку. Землю я ніколи не копаю. Ось я прибрала урожай і плоскорізом Фокіна порихлила. Бур'яни, які намагалися прорости, були відразу позбавлені права на життя. Тепер можна висаджувати часник. Ось так я роблю заглиблення, 15 см. Відміряю ще 15, відміряю ще 15. Далі в лунку я даю столову ложку піску. Самого звичайного. Це тому, що всі цибулинні культури не люблять коли на цибулину налипає вологий грунт. Ось тоді і починаються всякі гнилі. А пісок як ізоляція і дренаж. Тепер я даю поживні речовини. У мене гранульоване добриво. Воно являє собою сплав всіх необхідних мінералів, макро- і мікро-, тобто крім азоту є все.

- Скільки його потрібно.
- Зовсім мало - мало. Кілька гранул, а якщо вони великі то й зовсім одну. І тепер кожен зубчик часнику вкладаємо в підготовлену лунку. Тепер знову в кожну лунку сиплемо ложку піску. Це створить мікро дренаж навколо цибулини, і вона не буде гнити при тривалих осінніх дощах. Ось посадка і закінчена. Залишається тільки рукою зарихлити грунт. Ми не копали, ми не будемо підгодовувати нічим весь сезон. Він буде рости і природа подбає про те, щоб дати нам урожай.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (05.09.2012)
Переглядів: 4011 | Теги: часник, уДачні поради, посадка рослин, відео поради городникам, сезонні роботи, Відео | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz