Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 21.11.2024, 22:46
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Обривання нижніх листків капусти - Треба видаляти рекомендують уДачні поради
Обривання нижніх листків капусти рекомендації від телепередачі «уДачні поради». Чи треба видаляти нижні листки капусти - Таке питання хвилює багатьох. Садовод Тамара Цурко докладно розповідає про цей прийом і показує, як його провести.

Такий прийом допомагає швидше наростити щільний качан на рослині. Але не все так просто. Адже не забувайте, що через листя рослина отримує речовини, необхідні для життя. Значить, обірвавши нижнє листя на капусті, ми цю поверхню зменшимо. Але можна далі поступити таким чином, що рослина буде навіть краще рости. Помічником нам у цьому стане прийом догляду - підгортання. На відео добре видно як його зробити. Далі за ним слідує підгодівля природним добривом, без використання хімії. (Можна готувати шляхом закваски цей рідкий компост для підгодівлі). Після неї ваші вихованці добре підуть у ріст і будуть зав'язувати головки.

Дуже любить капуста золу. Навіть якщо її просто розсипати навколо кущиків - це буде гарною поживою, також ще захистом від шкідників. Від капустяного метелика допоможуть посадки цибулі по сусідству або можна заховати все під укривний матеріал. Всі засоби хороші, а тим більше, якщо вони приносять так багато користі. І зростанню не заважають, і захищають.

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради городникам, дачникам - обривання нижніх листків капусти - Треба видаляти рекомендує телепередача уДачні поради



(Переклад телепередачі уДачні поради)
Коли капуста достатньо виросла, на ній починають утворюватися качани, то навіщо ми її садили. Щоб вони вийшли великими і міцними потрібно допомогти рослині.
У чому полягає догляд за вже підрослою капустою.

- Є такий секрет, як я називаю бабусь (відповідає на питання садівник Цурко Тамара) Це обламування нижніх листків - після нього краще росте пухкий качан, який до цього часу сформувався.

Чи треба видаляти нижні листки капусти
 
- Як це правильно зробити?
- Акуратненько добираємося до нижнього шару і обривають листя на капусті знизу рослини під корінець.
(Капусту почали обробляти ще в доісторичні часи. Її вирощували стародавні єгиптяни, греки і римляни. Тоді використовувалося близько 8 сортів капусти. Зараз ботаніки нараховують вже кілька сотень.)
Тепер беремо граблі, пухку землю і при розпушуванні намагаємося підгорнути рослину, підгрібаємо землі побільше і вище, ущільнюємо її. Можна під самий верх. Поливаємо трав'яним настоєм. Для його приготування скошуємо траву, складаємо в компостник. Туди потрапляє дощова вода і виходить такий густий природний розчин без всякої хімії. (Можна готувати шляхом закваски цей рідкий компост для підгодівлі). Поливаємо так, щоб добре пролити. Під час утворення качана капусти необхідно багато поживних речовин. Зверху грунт навколо куща присипати золою. Потім при дощах вона буде і підгодовувати, це для капусти ласощі.

- Личинка капустяного метелика найнебезпечніший шкідник на цій культурі. Для боротьби з нею використовують золу або висаджують поряд цибулю і часник. Якщо у вас немає ні того, ні іншого, то накрийте грядку найтоншим нетканим матеріалом (спанбондом, лутрасілом) або дрібною сіткою. Це допоможе зберегти врожай і не завадить зростанню капусти.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (02.10.2012)
Переглядів: 4612 | Теги: капуста, догляд, уДачні поради, відео поради городникам, Відео | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz