Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Субота, 27.04.2024, 00:35
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Вирощування томатів у відкритому ґрунті - «Вдалий сезон» телепередача
І знову телепередача «Вдалий сезон» розповість про вирощування томатів у відкритому ґрунті, про основні вимоги та моменти агротехніки. Звичайно, ця рослина теплолюбна. Тому в тепле, сухе літо плоди виходять більш смачними, рослини томатів менше уражуються грибковими захворюваннями. А ось якщо влітку чергуються низькі й високі температури, та ще й холодні дощі, то хвороб не уникнути. Ведучий телепередачі «Вдалий сезон» рекомендує проводити профілактичні обприскування Іммуноцитофідом і препаратом Епін - екстра. Це обов'язково враховуйте, коли у відкритому грунті вирощуєте томати.

У відео багато сказано про догляд, поливи. Вирощування томатів у відкритому грунті передбачає формування куща. Це допоможе уникнути загущеності та відповідно зменшить захворюваність. На відео показано як правильно проводити пасинкування. Зелень, що залишилася після пасинкування помідор і проріджування листя, використовують для приготування розчину від листогризучих шкідників. Для цього 3 кг зеленого бадилля з помідор прокип'ятіть 30 хвилин в 10 літрах води. Розчин процідіть, обприскуйте рослини. А ость 40 грам господарського мила бажано додати для кращого приклеювання.

Часто причиною розтріскування плодів стають надмірні поливи на пересохлий грунт. Щоб цього уникнути підтримуйте грядки з томатами в стані середньої вологості. Не допускайте пересихання, але і не заливайте, щоб постійно була багнюка. Грунт потрібно рихлити. Тоді до коріння краще надходить кисень і помідори при такому вирощуванні добре розвиваються, рясніше плодоносять.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Вирощування томатів у відкритому грунті «Вдалий сезон» телепередача



(переклад телепередачі «Вдалий сезон»)
Існують сотні гібридів і сортів томатів, які відрізняються за формою і забарвленням плодів. Причому смакові якості відрізняються у вологе прохолодне і сонячне тепле літо. Відповідно в спекотне тепле сухе літо плоди смачніші, ніж в прохолодне. Томати добре ростуть при температурі +18 ˚ С - +25 ˚ С, тому в це літо, коли часто відбувається зміна спеки з похолоданням, вони часто можуть хворіти грибковими захворюваннями.

Природно здорові рослини хворіють менше, тому необхідно проводити профілактичні заходи, підвищувати імунітет рослин. Протягом літа приблизно 1 раз в 3 - 4 тижні ви можете проводити обприскування препаратами, які підвищують імунітет рослин, тобто опірність їх до несприятливих зовнішніх умов. Це Іммуноцітофід або Епін-екстра. Епін розчиняється в співвідношенні 1 ампула на 5 літрів води, а 1 таблетку Іммуноцитофіда беруть на 2 літри води. Одним з цих розчинів проводять обприскування. Якщо ж все - таки з'явилися грибкові захворювання, то без хімікатів тут не обійтися, не залежно від вашого бажання. Я рекомендую обробляти томати звичайнісінькою бордоською рідиною. Але майте на увазі, що її потрібно розводити тільки в пластиковій посуді. Ніколи не розводьте бордоськую рідину в залізному відрі.

Томати при вирощуванні у відкритому грунті вимагають постійного догляду протягом всього літа. Перш за все це прополка, видалення бур'янів. Люблять помідори, коли пухкий грунт навколо. Завдяки цьому до коріння проникає кисень, вони краще дихають. Не можна допускати пересихання грунту. Якщо це сталося, і ви потім рясно поллється або підуть проливні дощі, то плоди почнуть тріскатися. Тому грядки, де вирощуєте помідори, ніколи не пересушуйте. Земля не повинна бути постійно залитою водою, але й не повинна пересихати.
    

Особливу увагу необхідно приділяти видаленню пасинків. Вони виростають з бруньок, які знаходяться в пазухах листків. З'являються протягом усього літа, тому їх треба видаляти, але особливим способом. Пасинки на помідорах ми не висмикуємо, так можна пошкодити стебло. А беремо ножиці і зрізаємо на висоті 0,5 - 1 см. Залишається маленький пеньок, який потім засохне. В цьому випадку ми будемо впевнені, що в цьому місці на томаті пасинок вже не виросте.

Не можна допускати загущення рослин. Необхідно видаляти нижні листки, які стикаються з грунтом. Всі інфекції йдуть від землі. Крім того необхідно видалити все загущаюче листя. Але зрізане з помідор листя і пасинки ви не викидайте. За допомогою цих частин рослин можна проводити обробки від листогризучих комах. 4 кг зеленого бадилля заливаєте 10 літрами води. Потрібно кип'ятити 30 хвилин, остудити, процідити. Потім цим відваром обробляти рослини, уражені листогризучими комахами. Для кращого приклеювання на відро такого розчину додати 40 грамів господарського мила.

Не чекайте дозрівання томатів на рослині (це в тих районах, де короткий термін тепла і рано холодає, а так само якщо пізно зав'язалися плоди), зірвіть зелені й бурі помідори, покладіть їх у ящик на дозрівання. Поставте в затемнене місце. На відміну від багатьох овочевих рослин томати, зібрані в зеленому вигляді, дозрівають не втрачаючи своїх смакових і товарних якостей. Для того щоб томати швидше дозріли на ящик покладіть 2 - 3 стиглих плода. Вони будуть стимулювати дозрівання.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (23.03.2012)
Переглядів: 8145 | Теги: шкідники рослин, відео поради городникам, вирощування овочів, уДачний сезон, хвороби рослин, помідори, Відео | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz