Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 26.04.2024, 07:34
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Вирощування моркви без проріджування - відео уДачні поради
Вирощування моркви без проріджування (на відео) цілком можливе. Я давно користуюся цим простим і ефективним способом. А всього лише потрібно перемішати насіння з піском. У мене вже за звичкою набита рука і пропорції йдуть на око. Якщо знаю, що буду частково виривати моркву на пучок, то сію не дуже рідко. Так сію та інше дрібне насіння.

Часто початківці городники просто виснажуються проріджуванням моркви. Вирощування це справа не проста і вимагає часу, а тут ще й загущені посіви дошкуляють. Хотіла вам розповісти сама, порахувати пропорції, а тут і відео підвернулося, якраз до моїх думок. Так що нічого вимірювати не довелося. Цілком хороша пропорція представлена в передачі «уДачні поради». У мене так приблизно і йде. Так що хто ще моркву не сіяв, та й літні посіви ще будуть попереду, скористайтеся цією нехитрою порадою.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Вирощування моркви без проріджування - уДачні поради
 
Get Adobe Flash player


(Переклад телепередачі уДачні поради)
- Зовсім скоро почнеться збір урожаю моркви. Більшості дачників вона доставила чимало клопоту. Її доводилося проріджувати, удобрювати, поливати. Виявляється всього цього можна уникнути. Зараз ми дізнаємося як.
Як ви доглядаєте за морквою?
- (розповідає Галина Олександрівна, садівник) Особливо ніяк і не доглядаю. Моя справа посіяти і приходити знімати урожай. Я її не прополюють, не проріджують. Тому що це не потрібно. Вся справа в технології. Щоб не загущувались посіви моркви робиться все дуже просто. Для цього береться чайна ложка насіння, висипається в ємність. Береться чайна ложка добрива Ава (можна без нього). І на це все даємо половину склянки дрібного піску. І все ретельно перемішуємо. І посів моркви провести таким чином, начебто солите салат. Необхідно досить швидко переміщати руку, тому потім не доводиться проріджувати посіви моркви, вони не будуть загущені. Дуже рідко може бути густо, ну десь насипалось більше. Якщо зробити як за технологією: борозна, 15 см пропуск, знову борозна, то ці борозни часто заростають травою. Тільки й прополюєте їх без кінця.
     

Тепер що потрібно зробити. Просто засипати, трохи прибити землю. Це можна зробити рукою або лопаткою.

Ось у мене звільнилася грядка, прибраний часник. Це місце потрібно відразу ж засіяти. Можна білою гірчицею, гречкою. Якщо сіяти не збираєтеся, то накрийте чорним спанбондом, щоб не дати зростання бур'янам. Тоді будете прямо по спанбонду час від часу поливати, якщо дуже сухо. Потім вже й не треба. Адже у дорослої моркви коріння сягає глибини до 2-х метрів, а в буряка до 4-х. Навіщо їх поливати (якщо не дуже жаркий клімат). Якщо поливати багато, то морквини стануть «волохатими», будуть розтріскуватися. Як тільки на моркві є 4 листочка і почав зав'язуватися коренеплід, то не про які поливі не може бути й мови. (Примітка, не підходить для посушливої ​​місцевості, там потрібні поливи.)

- При такій щільній посадці на грядці ніколи не з'являться бур'яни. А допоможуть боротися зі шкідниками чорнобривці. Їх запах відлякує багатьох комах.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (19.04.2012)
Переглядів: 4163 | Теги: Відео, посіви, насіння, відео поради городникам, уДачні поради, коренеплоди, морква | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz