Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 21.11.2024, 20:39
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Вертикальні грядки для полуниці, суниці - трукари, фото, відео
Олександр Танасійчук запропонував вертикальні грядки для полуниці, суниці під назвою трукари. Дивіться на фото і відео. Звичайно методів вирощування цієї смачної ягоди превелика безліч, і це всього лише один з них. Але результати, отримані в ході експерименту, перевищили всі очікування. Адже один трукар вміщає 96 кущів, а значить замінює 18 квадратних метрів ділянки. Але це всього лише легка конструкція вагою 6 кг, яку може виставити навіть жінка, це вертикальна грядка для полуниці й суниці, а так само для посадки інших рослин з невеликою кореневою системою. При установці бажано зафіксувати верхню точку, щоб запобігти падінню від випадкових поштовхів.

Фото порожнього трукара

Фото трукара з висадженою полуницею 

Назва походить від самої конструкції, тобто «труба з кишенями». Виготовлена ​​з оцинкованої сталі товщиною 0,8 мм. Кишені влаштовані таким чином, що через вище лежачу можна було наповнити нижче розташовану. А якщо забезпечити автоматичний полив, то й зовсім відпаде необхідність в догляді. Але можна поливати і вручну, адже все дуже зручно розташоване. Так само виключені роботи в постійному нахилі, немає необхідності мульчувати ділянку. Посадили і все. Тільки ходити та ягоди збирати. А смак той же що і на грядках.

Фото трукара з висадженою полуницею

вертикальні грядки для полуниці
 
За рахунок шахового розташування кишень кущики добре освітлюються сонцем, ягода отримує достатньо світла, а теплом забезпечить її закритий грунт.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Вертикальні грядки для полуниці, суниці - трукари



(Переклад відео «уДачні поради»)
- Мабуть немає такого дачника, який би не пробував висаджувати полуницю. Існує десятки способів вирощувати цю ягоду: класичний, в поліетиленових пакетах, методом гідропоніки. А тепер з'явилися ще й трукари. Про ці пристосування нам розповість їх винахідник Олександр Танасійчук. Що за слово таке трукар, чому саме так назвали?
- Нічого більше в голову не прийшло крім як «труба з кишенями». Це просто і досить звучно.
(Більшу частину життя Олександр працював будівельником і реставратором, але його завжди тягнуло до винахідництва). Спочатку ставив експерименти на своїй ділянці з вирощування різних культур від аґрусу до яблунь. Потім прийшов до ідеї організації сільськогосподарського бізнесу. Взяв за основу саму улюблену всіма ягоду полуницю, придумав зручний спосіб її вирощування.

- Чим трукари відрізняються про всього іншого? Від усіх тих десятків способів вирощування полуниці. Адже є, наприклад, вертикальні грядки.
- Це закінчена система, повністю адаптована під нашу технологію з поливом.

- А чому труба з кишенями?
- Це дуже ергономічно і дозволяє економити площу приміщення. Все що тут висаджено (в одному трукарі), якщо розмістити на площину, то вийде 3 метри на 6. Адже тут 96 кущів. Грубо кажучи, ми економимо площу.

- А як працює цей трукар?
- А він не працює, він стоїть. У ньому працює сама ягода, зростає. Досить смачна і нічим не відрізняється від тих, що ростуть в грядках.

- Тобто я так бачу, що це чимось нагадує гідропоніку?
- Ні, знову ж нічого спільного. Тут йде боротьба за екологію - перліт, торф, все досить чисте. Все зважено за хімічним складом. Так само ми додаємо або золу, або добриво.

- До речі найбільша в світі полуниця була зірвана в 1983 році в штаті Кент в США. Одна ягода важила 231 грам, але була водянистою і кислуватою на смак.
- Комплектність дуже проста і легка, важить 6 кг. Виготовлений він з оцинкованої сталі 0,8 мм. Виробники сталі дають 10 років гарантії, але я б дав більше. Просто встановлюється і фіксується зверху на випадок всяких поштовхів.

- Виходить, спочатку ми закладаємо грунт і висаджуємо саджанці, а потім підключаємо систему поливу.
- Звичайно. Закладаємо саджанець з грунтом в кишеню, щоб коренева система зайшла всередину і через бічний отвір засипаємо землю.

- Виходить, що немає необхідності нахилятися.
- Це один з плюсів. Так, адже в городі ще й важко прополювати.

- І так рослини ми висаджуємо до самого верху. Залишається просто підключити систему поливу. А ви ще кажете, що можна поливати просто вручну.
- Так як варіант просто ручний полив.

- Я бачила у вас томати та перці так само ростуть в цих трукарах.
- Звичайно, це пристосування призначене для будь-якої рослини. Єдине що для помідор він малуватий. Адже у томатів величезна коренева система, і якщо порівняти трукарні з тепличними або грунтовими, то видно, що перші малорозвинені. Так, у них є хороші плоди, але самій рослині не вистачає живильного середовища для розвитку.
Просто це робили для того, щоб довести людям, що така грядка так само працює з будь-якими рослинами.

- Олександр живе в Ленінградській області. З вигляду це звичайна ділянка і звичайна теплиця. Але всередині ми бачимо такий потужний комп'ютер. Для чого він.
- А це щоб руками не працювати, адже можна щось забути. А комп'ютер стежить за всім. Він включає вентиляцію, нагрів, освітлення та полив. Я можу продемонструвати.
Включаємо комп'ютер, він читає програму, яку задали. Ви чуєте, включився полив. Освітлення поки не треба, адже світло. Він поливає півгодини через 3 години. Ми так підібрали. Можна поливати руками, а можна зробити крапельний полив.

- Дуже важливе питання - Скільки врожаю можна отримати з одного такого трукара?
- Якщо спиратися на наш досвід, то 10-12 кг за сезон збору.

- Коли висаджувати і коли вирощувати полуницю?
- Все залежить від приміщення. Якщо у вас тепло і світло, то можна це робити круглий рік. Підібрати ремонтантні самозапильні сорти.

- Мене як і вас хвилює питання, чи відрізняється ця полуниця від тієї, яку вирощують традиційним способом. Візьмемо пару ягід і підемо на звичайну грядку.
А навіщо вам такі поля полуниць?
- Щоб було з чим порівнювати. Тут ми бачимо, що є і бур'яни. І порівняти є з чим. На цьому полі ми отримуємо і саджанці. Їх заморожуємо та використовуємо в трукарах.

- За смаком ягоди зовсім однакові, солодкі та соковиті.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (11.09.2012)
Переглядів: 6446 | Теги: суниці та полуниці, уДачні поради, грядки, Відео, відео поради садівникам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz