Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 26.04.2024, 04:23
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Щеплення плодових дерев навесні відео, в розщеп від уДачних порад
Щеплення плодових дерев навесні на відео способом в розщеп показане в передачі уДачні поради. Буває, що посадили дерево, росте воно, зростає. А потім виявляється, що сорт вам не подобається або не стійкий до ваших погодних умов. Але ж корінь уже прижився, що робити. Для того щоб у вас з'явився новий сорт плодового дерева, можна використовувати щеплення, наприклад навесні способом у розщеп. Про це вам розповість і покаже член Спілки садівників Олена Литвиненко. Все робиться дуже просто і забезпечується висока приживлюваність при такому способі. І вже через три роки ви отримаєте перші плоди від своїх вихованців. Для всього вам знадобитися гострий інструмент, садовий вар, трохи вправності і бажання. На перший погляд щеплення здасться вам важкою справою, але це зовсім не так. Приживлюваність буде хорошою, якщо ви будете слідувати технології. Як, наприклад, ось цей сорт, Московська зимова. Був щеплений в розщеп навесні в травні цього року і схоже відмінно себе почуває.
Дивитися безкоштовно відео онлайн - Щеплення плодових дерев навесні відео, в розщеп від уДачних порад
 
Get Adobe Flash player

(переклад телепередачі уДачні поради)

В цьому році яблуні дали особливо багато плодів, правда, не всі з них їстівні. В нашому регіоні садові дерева часто піддаються хворобам. Щоб цього не сталося потрібно висаджувати нові, стійкі сорти.

- (Розповідає Олена Литвиненко, член спілки садівників) Тут у нас все вимерзає, грунтові води підходять дуже близько, яблуні гинуть. І це створює багато проблем. Але ще проблема полягає в тому, що яблуні цього регіону дуже часто хворіють паршею. Я працювала в інтернеті та вийшла на Орловський інститут. Там створюють нові сорти, в тому числі стійкі до парші. Почала щеплення цих сортів і випробування в нашому такому не комфортному для яблуні місці.
Ви бачите, що це яблуня сорту Орлик (світлі плоди), а от ви бачите червоненькі яблука. Етикетка повідомляє, що це щеплення яблуня Веніяміновская.

- Тобто це і є ті самі, виведені в Орловському інституті. Покажіть нам, як правильно робити це щеплення плодового дерева в розщеп і коли за термінами його проводити.
 
    

- У саду щеплення роблять навесні, з середини квітня і до кінця травня. (На півдні можна почати раніше). Для цього, коли пройдуть перші морози, необхідно заготовити живці. Зрізуємо гілочки і ховаємо їх під снігом на глибину до весни. Навесні ось таким чином ми зрізуємо і робимо скіс для виконання щеплення в розщеп (дивіться на відео). Тепер беремо секатор і зрізуємо гілку.

Робимо розщеп - це щеплення плодового дерева в розщеп. І в цей розщеп ми вставляємо живець. Головне стиснути міцніше, щоб ці шари притулилися одне до одного і зрослися. Потім беремо садовий вар і замазуємо зрізи. Коли щеплення почне рости, візьміть при довжині 30 см прищипніть кінчик. Це робити для того, щоб пішли бічні гілочки. Уже на третьому порядку при такій прищипці у вас на третій рік будуть яблука.

- Щеплення, це набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Якщо дотримуватися технології, то живець обов'язково приживеться. Як, наприклад, ось цей сорт, Московська зимова. Був щеплений в розщеп навесні в травні цього року і схоже відмінно себе почуває.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (11.04.2012)
Переглядів: 18997 | Коментарі: 2 | Теги: відео поради садівникам, Відео, уДачні поради, дерева, сад, розмноження рослин | Рейтинг: 1.8/11
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz