Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Понеділок, 29.04.2024, 10:54
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Посів огірків пророслим насінням - відео телепередача уДачні поради
Посів огірків пророслим насінням на теплі грядки рекомендує керівник клубу органічного землеробства. Про таке вирощування дивіться у відео телепередачі «уДачні поради». Існує безліч способів посіву овочів. Це один з найефективніших. Особливо якщо штучне насіння. Вам відразу видно чи будуть сходи, про що свідчить маленький корінець. І потрібно на пророщування насіння всього кілька днів і тепло. Взагалі це така культура, яка любить, щоб від землі йшло тепло. А це зможе забезпечити застосування при вирощуванні теплих грядок під огірки та інші овочі. При використанні такої технології ви можете раніше проводити сівбу, отримаєте більше врожай. А після перегнивання рослинних залишків у вас буде земля збагачена компостом.
 
      

Для збереження тепла й вологи теплу грядку після підростання наших посівів огірків на кілька сантиметрів Сергій Румянцев (частий гість телепередачі уДачні поради) рекомендує накрити шаром мульчуючих матеріалів. І ваші рослини будуть себе почувати дуже комфортно, віддячивши соковитими, смачними огірочками.

Про що цікаво дізнатися? Адже саме з грецької мови прийшло слово «огірок». І воно тісно пов'язане з перекладом - «незрілий». Адже знайдеться мало любителів поїсти жовтий дозрілий плід. Все намагаються зірвати огірочок раніше, зовсім маленьким, з недозрілим насінням.
Ви тільки уявіть собі огірок вагою в 10 кг. Саме такий сорт був виведений в Німеччині.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Посів огірків пророслими насінням - телепередача уДачні поради
 

(переклад телепередачі уДачні поради)

Висаджувати огірки можна різними способами. Але сьогодні ми розповімо про такий, який дасть нам гарантовані сходи.
Румянцев Сергій (керівник клубу органічного землеробства) розповідає.
Багато людей сіють насіння в грядки сухими. Але ми цього не робимо, щоб можна було дізнатися, живі вони чи ні. Тому насіння огірків обов'язково спочатку готуємо. Це полягає в тому, що ми не замочуємо насіння, а викладаються на ганчірочку і обприскуються водою. Лежать вони в коробці, виходить своєрідний мікро - парник. Минуло практично 3 дні і деякі вже проросли. Вони готові до посіву.

Приготована ​​тепла грядка. Огірки люблять, щоб знизу було тепло. Так їх можна відірвати від землі, від холоду. Так вони будуть розвиватися краще, буде вище врожай. І не садити дуже густо. Відстань при посіві насіння огірків буде по 50 см. Так зручно обслуговувати рослини, вони не будуть затінювати один одного. Все готово для посіву для вирощування, залишається небагато полити, й приступати.

Лунку злегка пролили, посіяли 2 насінини огірка. З тих що зійдуть, прибрати слабшу рослину. Причому її потрібно буде просто відщипнути, а не виривати, щоб не порушувати землю. (Звичайно якщо насіння дуже дороге, поштучне, то сівбу зазвичай проводять по одному.)

Що далі потрібно нашим огіркам для вирощування? Поливати, чекати коли вони підростуть. Ставлять шпалеру і формують кущі до самого верху. При такій посадці кожна рослина може дати до 12 кг плодів.

Після того як рослини зійдуть і паростки буде добре видно над землею, необхідно покрити грядку мульчею, тобто прокласти шар трави,соломи. Це допоможе зберегти землі необхідну огіркам вологу, тепло.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (14.03.2012)
Переглядів: 2940 | Коментарі: 1 | Теги: посіви, насіння, грядки, уДачні поради, огірки, Відео | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz