Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Вівторок, 30.04.2024, 03:32
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Дизайн садової ділянки, доріжок своїми руками - мозаїка, виготовлення на відео
Дизайн садової ділянки, доріжок своїми руками, прикраса мозаїкою (дивіться виготовлення на відео від телепередачі «Ландшафтні хитрощі» - Садове рукоділля) допоможуть збагатити ваше подвір'я, дачу, зробити простір неповторним, наповнити яскравими фарбами не залежно від сезону року. Ведуча Ірина Белишева запрошує нас на ділянку садівника і дизайнера, художника Наталії Шумської. Грядки повні овочів і ягід останнім часом відходять на другий план і багато людей розуміють, що дача і ділянка повинні нести не тільки доповнення до нашого столу у вигляді фрукт і овочів, але й служити місцем відпочинку, куточком спокою для душі. А коли все влаштовано з такою красою і любов'ю, використаний творчий підхід, тоді життя здається веселіше. На вулиці глибока осінь, але сад Наталії наповнений яскравими фарбами. І вся справа в мозаїці, що так вміло прикрашає доріжки і камені. Із залишків цементного розчину виготовлені милі, казкові звірятка.
 
         
 
         
 
         
 
         

Дизайнер в «Ландшафтних хитрощах» розповість про те, як за допомогою прикраси мозаїкою простих, а інколи вже відслуживших свій вік речей, можна змінити дизайн садової ділянки своїми руками за допомогою простих засобів. Це всього лише бита плитка, клей для плитки або цемент, силіконовий герметик. І головне знаряддя - молоток. А також терпіння і праця. Якщо ви не можете придумати сюжет для мозаїки, що братиме участь в дизайні садової ділянки, ляже в основу доріжок виготовлених своїми руками, то скористайтеся картинками з журналів по рукоділлю. А саме малюнками аплікацій і вишивок.

Ви побачите, як купка залишків цементу може перетворитися на милу овечку. А лист лопуха, покритий бетоном стати незвичайною прикрасою. Наталія докладно розповість про відливі листя рослин з бетону. Як набрати мозаїку і як її зміцнити для подальшого закладення в розчин? Як можна прикрасити стару лійку або непотрібний бідон? Що можна отримати за допомогою залишки цегли і своєї фантазії.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Дизайн садової ділянки, доріжок своїми руками - мозаїка, виготовлення на відео від телепередачі «Ландшафтні хитрощі» - Садове рукоділля



 
(переклад телепередачі "Ландшафтні хитрощі")
Коли ми говоримо сад, ми маємо на увазі рослини, траву, дерева. Але окрасою саду можуть бути і кам'яні квіти, і плиткові візерунки. Ірина Бєлишева, ведуча програми «Ландшафтні хитрощі» поговорить про садове рукоділля.
В саду Наталії Шумської багато несподіваних чудес. Вона не тільки садівник, вона ще й художник. Вона вміє населяти сад казковими істотами. Під її руками розквітають садові доріжки і набувають незвичний вигляд звичні предмети.
- Яка історія саду.
- Сад дуже старий, належав ще дідусю та бабусі. У ранньому віці я садівництвом не захоплювалася, але тепер зацікавилася. І займаюся цим близько 7 років. За цей час вдалося отримати досвід і навички.
- Кого ми зустрічаємо при вході.
- Це хранитель саду, Берендєй. Колишній старий пень з дерева, яке забрало вітром. Ось з ідеї такого пня і вийшло це казкова істота. Зроблений він з суміші цементу і піску, бетону. Виготовлений вручну шляхом вирізання з ще не застиглої суміші такої фігури. Це і вазон, і символ дерева і оселі.
- З чого почалося захоплення садовим рукоділлям.
- Були раніше на ділянці грядки. Але віяння часу підказало нові ідеї. Захотілося більше декоративності, квітів, дизайну. Сама я почала спочатку робити доріжки за допомогою формочок. Все що ви бачите в саду з цементу зроблено моїми руками. Я спробувала, вийшло. Так і пішло далі. Пізніше, цілком випадково, в саду з'явилася садова мозаїка. Від ремонту в квартирі залишилося декілька кольорових плиток. Їх шкода було викидати. Вони були побиті молотком і складені за якимось малюнком з книги. Сподобалося.
- Ми приїхали в сад до Наталії глибокою осінню. Саме про цей час сказав поет: «Пізня осінь, граки полетіли. Ліс оголився, поля спорожніли ». Квіти вже відцвіли, рослини готуються на зимове зберігання. Ми боїмося, що скоро піде дощ. Але при всьому ці мозаїки на доріжках надають саду яскравості. Зовсім не здається, що це кінець року, сумна пора. Здається що це черговий час з життя саду. Так що це ще один крок на шляху до мрії будь-якого садівника. До саду декоративного протягом усіх 4-х пір року. Наташа, як ти підбираєш і складаєш візерунки.
- Якщо говорити про цю мозаїку, то вона народилася вже після того, як був закладений ставочок. Маленький ставок був зроблений для дитини, так би мовити на одну рибку. І на додаток до цього ставочку народилася тема доріжки річок - струмочків, які плавно стікають в ставок. Щоб все гармоніювало із зеленою травичкою і водою.
- Крім мозаїки ти ще робиш фігурки з бетону. Це все з тієї ж самої технології.
- Можу розповісти передісторію. Коли робилися доріжки, то постійно залишалася жменя розчину. Розрахувати ідеально кількість розчину дуже складно, тому цей залишок відкладався в купку. А з цього вже і з'являлися ці казкові істоти. Ось, наприклад, лежить овечка. Так що істоти саду це вторинна сировина.
- А мозаїчна жаба на валуні.
- Це стало окрасою каменю, який сюди принесли. Всі істоти складають атмосферу саду, настрій. Влітку вони прекрасно виглядають з-під листя. Взагалі рослин повинно бути багато, сад повинен цвісти цілий рік, наскільки дозволяє місцевість. Мозаїки грають свою роль як і хвойні рослини. Візерунки вибирати не важко і дуже захоплююче. Придумується малюнок і починається творчий процес биття плитки і її викладання. Дуже приємне відчуття при отриманні результату.
- Покажеш нам свою майстерню.
- Якщо вам хочеться спробувати себе в садової мозаїці, але вас зупиняє відсутність досвіду і надумана вами відсутність художніх здібностей, то спробуйте підшукати відповідний орнамент в книгах по рукоділлю для вишивки.
- Тут з'єдналася рукотворна і нерукотворна частина. Грибочки робляться дуже легко, тому їх багато в саду. Так само легко робити і листочки. Наприклад, ось цей лист - поїлка раніше належав великому лопухові. Потім був зацементований. Так і виникла ця поїлка. Я вам покажу, як це робиться.

- Мозаїка в саду дуже хороша за своєю яскравістю. Коли вже все перецвіло, обсипалися листя, залишилася гола земля. А мозаїка замінює літні квіти. У різний час доби гра світла і кольору тут неповторна. У різний час доби при різному освітленні вона виглядає дуже декоративно і завжди по-різному. Вночі виблискують окремі елементи блискучої плитки. Відблиски створюють неповторне відчуття і казкову ауру. Робиться це дуже легко. Мозаїка - стародавнє мистецтво, відоме ще стародавнім грекам і візантійцям. Вона була модульна, дуже акуратно складена. Прикрашала церкви, різні будівлі і була предметом розкоші. Для нас мозаїка це необхідність прикрасити садові доріжки, якісь бетонні майданчики в саду. Мозаїка може покривати будь-які предмети і простори. Тобто це можуть бути і столи, і предмети побуту. Використання мозаїки обмежується тільки польотом вашої фантазії.
Мозаїка спочатку збирається на якийсь рівній поверхні. Далі склеюється. До технології я дійшла своїм розумом, а потім як виявилося вона вже існує і називається ЗВОРОТНИЙ НАБІР. Склеюється скотчем. Ось ви бачите такий бутон соняшника. Далі заливається цементна поверхню. Або на будівельний клей кладеться. Наклеюється, затирається і буде готовий елемент мозаїки. Це виконати не складно і спробувавши раз вже важко зупинитися.
При мощенні ось таких майданчиків дуже добре використовувати ось таку бордюрную стрічку в якості опалубки. Якщо зазвичай для опалубки використовують дерево, то для поверхні під мозаїку береться ось така стрічка, буде гарний край. Так само можна використовувати для мозаїки пляшкове скло. Ось незакінчена робота. Склом декорована стара лійка. Як прикраса йде дзеркало.

Так само мені дуже подобається фактура листя з цементу. Відливання листя з цементу так само може використовуватися як декоративний елемент в мозаїці, в мощенні доріжок. Ось відлитий лист оману. У нього дуже цікава поверхню. Технологія виливка листя з цементу дуже проста. Береться лист з гарною фактурою, з гарними прожилками. Укладається на якусь поверхню. Якщо ви хочете зробити виїмку, то нехай ця поверхня буде нерівною, наприклад, купка піску закрита целофаном. І далі на цей лист просто наливається рідкий розчин цементу застигає на протязі кількох днів. І у вас готовий ось такий декоративний елемент. Так само це можна використовувати при мощенні доріжок.

Що стосується мозаїки і зокрема мозаїки, як ось тут. Теж за допомогою молотка, клею і плитки можна створювати ось такі речі (бідон покритий мозаїкою). Ви бачите друге життя цього старого бідона. Він схожий на китайську вазу. Береться звичайний силіконовий клей герметик і керамічна плитка.

Крім нерівних шматочків цілком реально за допомогою молотка зробити ось такі от фігурки і квіточки. Акуратно оббивається край плитки і виходить бажана вами фігурка. Ви можете бачити і кружечки, які використані для виготовлення слідів на доріжках. Можливості необмежені, хоча можна використовувати більш досконалі інструменти і матеріали. Але для початку можна обійтися і тим, що є під рукою.

Ось ви бачите заготовку для майбутньої мозаїки. Кожен елемент оббитий молотком до форми овалу. Все це не дуже важко, але знадобиться терпіння. І в кінці кінців ви будите задоволені результатом. Себе дуже добре показав при роботі з пористою нерівною поверхнею плитковий клей, краще використовувати його. Якщо ж клеїти на гладкі поверхні - на метал, скло, пластик, то безсумнівно силіконовий герметик в роботі з такими поверхнями подобається мені найбільше. Так само підійдуть рідкі цвяхи. Такий клей міцний, довговічний і витримує перепади температур. Цемент - самий звичайний розчин, який розводиться до густоти сметани і в нього занурюються вже ось ці елементи, які заздалегідь підготовлені і склеєні скотчем. Після висихання затирається затіркою.

- Дуже цікавий досвід, прослухали і подивилися із задоволенням. А цей умивальник також виготовлений своїми руками.

- Так була необхідність у виготовленні садового умивальника - рукомийника. Було трохи зайвої цегли. Тому ми вирішили зробити ось такий капітальний монументальний умивальник, нам подобається. Дуже функціонально і добре. Розетку я відливала сама з гіпсу.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (13.05.2012)
Переглядів: 5295 | Коментарі: 1 | Теги: відео поради садівникам, Відео, цікаво, Ландшафтні хитрощі, оселя, планування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz