Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 19.04.2024, 12:35
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Ганічкіна відео поради городникам - селера, любисток, дайкон, хрін на підвіконні
Ганічкіна Октябрина у відео порадах городникам розповість про те, як отримати в кімнатних умовах взимку зелень селери. Зелень селери на зиму не обов'язково сушити. Можна посадити пару рослин у горщики й розмістити в хатньому городі на підвіконні. Догляд не складний. Так само можна вчинити й з любистком. Ці рослини не тільки дадуть вітамінну зелень взимку, але й допоможуть нашому організму в боротьбі з мікробами. Зелень селери буде пишною, якщо поливати теплою водою і дати підживлення органічним добривом.

Добре допомагає у профілактиці простудних захворювань хрін. Але просто так його навряд чи хто стане їсти. Тому Ганічкіна у відео порадах городникам розповість про те, як приготувати з хрону смачну та корисну приправу.
Дивитись безкоштовно відео онлайн – Поради городникам від Октябрини Ганічкіної

(переклад відео порад городникам від Октябрини Ганічкіної)
Сьогодні у нас така тема, як виростити селеру на підвіконні. Зараз зима, тому обов'язково треба вживати цибулю, дайкон, хрін, інші овочі та зелень. І так селера. Ось вона в мене, недавно я її висадила, відібравши невеликі коренеплоди. Ось вже дала листочки. Селера це тонус життя, вона дає і силу, і красу. Тому потрібно мати на підвіконні селеру взимку. Зараз ще є час викопати на грядці та висадити. Якщо ви не вирощуєте селеру, то купіть на базарі коренеплід невеликого розміру та висадіть в свій город на підвіконні.

Як виростити селеру. Земля повинна бути дуже гарна, пухка, у мене дернова земля. Так само в неї потрібно додати трохи торфу, перегною для додання легкості. Але, не дивлячись на те, що моя земля трохи твердувата, селера почала непогано рости. А ті нижні листочки, що трохи пожовкли, не пристосувалися до кімнатних умов, можна зрізати. Робимо це до кінця, щоб не залишалося черешків. Зрізаю те, що мені не подобається. Ось подивіться, видно, що пішли в ріст молоді листочки. Як за ним доглядати. Я вже говорила, що не бажано робити підживлення мінеральними добривами. Минуло два тижні після посадки, вже можна підгодувати. Для цього беремо рідкий розчин добрива (Агрікол, Гумісол і тому подібні готові витяжки з органіки) та розводимо, як вказано в інструкції водою. Дивіться, як я поливаю, по центру, добре проливаючи. Це дасть хороше зростання корінцям, а тоді виростуть потужні та пишні листочки. Ось вже й зараз достатньо для приправи. Я зрізую так, щоб не залишилося черешка.

Беру ще й любисток (у народі називають дикою селерою). Любисток можна посіяти рано навесні на городі, дачі або під зиму в горщик на підвіконня. Він дасть багато зелені й буде мати незвичайний аромат, гострий смак, допоможе знищити в організмі мікроби. І селера теж лікувальна, від всяких хвороб і дезінфікує наш організм. Любить, коли її обприскують, немов би промиваючи. Любить селера полив теплою водою, щоб не гнив коренеплід.
 
    

На підвіконні ви будете мати міні город в хаті, нехай у вас будуть не тільки квіти, але й зелень. А от щоб виростити хорошу та велику кореневу селеру на городі, дачі, треба буде вже скоро, в лютому, посадити розсаду. І який би у вас не виріс за розміром коренеплід селери, його обов'язково потрібно використовувати для зимової вигонки зелені. Так як всі зелені культури допомагають зміцнити організм і позбутися багатьох хвороб.

Наприклад, дайкон. Він дуже корисний. Зберігати його добре в поліетилені, піску. Їсти його треба хоча б столову ложку на добу. Дайкон натерти, додати рослинне масло, сметану, або майонез. Він не тільки надзвичайно смачний, а й дуже корисний. А також дезінфікує організм, надає апетит. Під нього потрібно глибоко перекопати ґрунт, до 40 см. Ось сорт «Міновасе», сіють з 20 червня по 15 серпня. Цей сорт виростає до 50 см (гібрид редьки з редисом).

Я сьогодні говорю про рослини, які допомагають при простудних хворобах. Візьмемо, приміром, хрін. Він навіть не втрачає міцність при зберіганні в домашніх умовах. Можна корінець поскоблить, пропустити через м'ясорубку. Потім беремо на 150 грам хрону кілограм томатів, їх пропускаємо теж через м'ясорубку. Додаємо сіль за смаком, склянку олії, ложку цукру і 2 зубки часнику. І ось вам приправа з хрону готова. Можна їсти просто, намазавши на чорний хліб. Я їм цю закуску з хрону кожен день. Може, правда, кому й не можна, але я їм все. Яка закуска з хрону, ароматна. Беремо ложечку приправи, котлетку, картоплю і буде дуже смачно.
Висадіть хрін навесні, він росте навіть зі шматочків кореня.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (06.12.2011)
Переглядів: 2435 | Коментарі: 1 | Теги: відео поради городникам, Ганічкіна, рослини в кімнаті, зелень, Відео, город в хаті | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz