Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Субота, 23.11.2024, 13:16
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Дзвоник карпатський, вирощування з насіння, догляд, відео

Дзвоник карпатський, опис, час цвітіння

Дзвоник карпатський красива рослина з ніжними поодиноко розташованими світло - синіми, білими, блакитними квітами воронкоподібної або дзвонової форми діаметром близько 2,5 см. Відноситься до багаторічників. Тонкі вкриті листям стебла підтримують пишну шапку квітконосів діаметром до 30 см. Відмінно виглядає в кашпо і вазонах. Висота до 30 см. Цвітіння триває до двох місяців починаючи з червня (з трирічного віку при насіннєвому розмноженні).

Дзвоник карпатський вирощування, догляд

дзвоник карпатський вирощуванняДзвоник карпатський вирощують за допомогою розсади. Він має довгі стрижневі корені, тому краще буде використовувати для посадки рослини з горщиків, а не розсаду зі звичайної грядки. Так краще зберегти корінь. Посадка припадає на травень місяць. Як і для більшості видів кампанул підходить напівтінисте або сонячне місце. Грунт має бути повітропроникним, рихлим. (Детальніше про підготовку місця читайте дзвоник вирощування).
Ранньою весною можна підживити розчином аміачної селітри або просто розсипати гранули з наступним поливом. Використовувати на квадратний метр 60 грам добрива. Підживлення комплексними мінеральними добривами проводимо, коли зав'язуються бутони (близько 80 грам на кв.м.). Можна повторити і в період цвітіння. Можна застосувати рідкий компост з трав. Теж дуже корисне, ефективне добриво. Намагайтеся при використанні розчинів не потрапляти на листя, для більшої впевненості промийте після підгодівлі розчинами рослини водою.
Крім поливу догляд за карпатським дзвоником включає обрізку після цвітіння суцвіть. Росте на одному місці до 6-ти років.

Дзвоник карпатський вирощування з насіння

Вирощування з насіння дзвоника карпатського обумовлено як вже було сказано вище довгим стрижневим коренем. Ділити квітку неможливо, а пересадку рослина переносить погано, часто гине. Тому або відразу проводимо сівбу на постійне місце, або в горщики. Насіння дрібне, тому глибоко не закладають, можна просто посипати по поверхні, злегка притрамбувати та полити. Вода затягне їх глибше. Поверхню посипати піском. Якщо сівбу проводимо навесні в квітні, то накрити плівкою, щоб довше зберегти вологу. Якщо сіємо восени в середині жовтня, то плівкою можна не накривати. Підзимова сівба часто набагато краще дає сходи, ніж весняна. Сходи з'являються, коли грунт прогріється. Пікіровку проводять або на постійне місце, або на грядку дорощування. Терміни - поява третього листа. Можна пікірувати дзвоник карпатський і в стаканчики. Так буде зручніше пересаджувати наступної весни в квітник або горщики.
Якщо ви посіяли дзвоник карпатський в розсадні горщики, то проведіть висадку сіянців у відкритий грунт на початку літа.

Дуже красивий дзвоник карпатський. Вирощування з насіння іноді заміняють зеленим живцюванням. Це прискорює отримання квітів, але справа більш клопітка. Все ж таки можна спробувати. Спосіб описаний в загальній статті про кампанулу (посилання вище в тексті).

Ця дивовижна рослина надасть вашим улюбленим куточкам саду неповторну ніжність, чарівність.

Дивитися безкоштовно відео поради квітникарям - дзвіночок карпатський


 
(Переклад відео)
- Здравствуйте, сьогодні хочу вам розповісти про кампанулу. Дзвоник карпатський це витончена, багаторічна декоративна рослина, з тонкими облиственими стеблами. Листя яйцеподібні та яйцевидно - округлі світло-зеленого кольору. Квіти воронкоподібні, дзвоникоподібні, поодинокі світло - синього кольору. Цвіте з червня протягом двох місяців. Кущ до 30 см у висоту і до 30 см в діаметрі. Оптимальний період посадки це травень місяць. Коренева система стрижнева, корені йдуть глибоко в землю. Дзвіночок любить пухку, суглинну або лужну землю. Також добре дреновану й помірно родючу. Квітка зимостійка, росте на сонячних місцях. Росте на одному місці до 6-ти років. Після цвітіння рекомендується обрізка суцвіть. Підходить для вирощування в горщиках, застосовується для створення бордюрів, рокаріїв.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (08.10.2014)
Переглядів: 3819 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz