Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 21.11.2024, 16:26
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Шкідники рослин

Вишневий довгоносик-трубковерт, заходи боротьби, коли червиві вишні

вишневий довгоносик червиві вишніПошкоджує черешню, вишню, рідше інші культури вишневий довгоносик - трубковерт. У момент збору врожаю ми помічаємо червиві вишні. Його маленьку (трохи більше 5 мм) лічинку можна помітити в дозріваючих плодах. Вона біло - жовтого кольору з коричневою маленькою головою, безнога. Дорослих жуків побачити важче. Їх масовий вихід з грунту, місця зимівлі, припадає на час перед цвітінням вишні. Жуки завдовжки менше 1 см, зелено - золотистого кольору з малиновим відливом. Дорослі особини харчуються квітами, бруньками, навіть молодим листям. А вже після цвітіння приблизно через 2 тижні самки відкладають в молоді зав'язі яйця. Одна самка здатна відкласти до 150 яєць. Тому за наявності цього шкідника зазвичай до дозрівання всі вишні або інші плоди виявляються ураженими лічинками.

Лічинка вишневого довгоносика - трубковерта спочатку вигризає вміст молодої кісточки, а вже потім переходить в м'якоть. Тому часто в дозріваючих плодах ще не видно лічинок. А ось коли вони вже перестигають, то виявляється, що всі вражені лічинками, тобто вишні червиві. Багато хто думає, що саме довге тримання плодів на дереві призвело до зараження. Але це не так. Просто до цього шкідник був непомітний, але вже жив всередині плоду, точніше в його кісточці. Якщо ви бачите що у плоді є отвір, а личинки немає, значить вона вже пішла в грунт окуклюватися.

Лічинки вишневого довгоносика - трубковерта окуклюються на глибині до 15 см. Це потрібно використовувати в боротьбі зі шкідником. Адже можна шляхом перевертання землі в пристовбурних колах знищити велику кількість цих лічинок.

Заходи боротьби з вишневим довгоносиком - трубковертом.

Одним із способів боротьби з вишневим довгоносиком - трубковертом є ​​струшування. Проводять його в ранкові години на розстелену плівку або тканину. У прохолодну пору дня жук малоактивний і його можна зібрати вручну (струшуючи). Також обов'язково на дерева накладають ловчі клейові пояса. Слабкі шкідники після зимівлі можуть підніматися по стовбурах і будуть спіймані таким чином.

Як було вже сказано, проводити розпушування пристовбурного кола на глибину не менше 15 см.

Перед цвітінням проводити обробку інсектицидами (якщо ручних способів недостатньо). Це можуть бути препарати Децис, Катаре, Ф'юрі, Фастак та інші запропоновані вашою торговою мережею. Якщо ви пару років проведете комплексні заходи по боротьбі з вишневим довгоносиком, то зможете його зовсім позбутися. Тримайте свій сад в чистоті, підгодовуйте дерева, проводите ранні весняні викорінюючі обробки ДНОКом, нітрафеном, прибирайте рослинні залишки і вирішите багато проблем по боротьбі з шкідниками. Адже сильні дерева менше хворіють і уражаються шкідниками. Не нехтуйте профілактичними заходами і будете з урожаєм.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Шкідники рослин | Додав: Даша (08.07.2015)
Переглядів: 2024 | Коментарі: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 TravelerGuesy  
0
Wow, since this is very great job! Congrats and keep it up. Stop by too my web page!

https://www.mistralbg.com/pochivki-turcia/antalia-belek почивки в турция мистрал травел

ptmis+

2 ElenaGuesy  
0
I appreciate reading websites. Thanks! See also my own website

http://www.dbulut.com/question/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%B8-%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/ добри дерматолози софия

dd=+

1 PmXmmmM  
0
New England Journal of Medicine, 363 19, 1812 1821 <a href=http://finasterid.buzz>propecia 5mg online canada</a> Zang YQ, Feng YY, Luo YH, Zhai YQ, Ju XY, Feng YC, Sheng YN, Wang JR, Yu CQ, Jin CH

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz