Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Середа, 04.12.2024, 11:06
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Кімнатні квіти, рослини

Про пересаджування кімнатних рослин - відео передачі уДачний сезон
Про пересаджування кімнатних рослин на відео від телепередачі уДачний сезон розповість біолог Сергій Глазінов. Підійшов час зайнятися нашими вихованцями. Які ж правила необхідно дотримуватися, щоб не зробити помилок. Початківці - квітникарі часто роблять таку помилку - вони пересаджують кімнатну рослину в дуже великий горщик. Тоді коренева система не може заповнити весь об’єм, а це призводить до її загнивання. А якщо рослина і виживе, то буде жирувати, не буде давати плоди, цвісти. Тому якщо у вас стоїть вибір перед тіснотою і великим об'ємом, то виберіть перше. Так, але в тісноті буде краще.
Якщо коріння кімнатної рослини вийшли в дренажні отвори, то його терміново потрібно пересадити.

Вимоги до підбору посуду, горщика. Об’єм повинен бути більше на 2 - 3 см в ширину і висоту. У дні повинні бути дренажні отвори, або зробити їх самим. Так само насипати на дно горщика дренажний шар - для доступу кисню і відтоку зайвої води. Ви побачите на відео, як правильно розмістити в горщику пересаджувану кімнатну рослину із земляною грудкою, яку відстань витримати для зручності подальшого догляду.

Початківцям квітникарям - любителям краще грунт купити готовий. Адже від нього так само багато залежить. Після пересадки кімнатна рослина не удобрювати 2 - 3 місяці. Йому буде вистачати запасів поживних речовин з нового грунту. У подальшому підгодівлі проводити раз у два тижні. Причому за дві години землю добре пролити. Інакше можуть утворитися опіки кореневої системи. Дотримуючись цих та інших нехитрих правил, ви забезпечите своїм домашнім вихованцям хороші умови для зростання.

Дивитися безкоштовно відео поради садівникам - квітникарям - Про пересаджування кімнатних рослин - від передачі уДачний сезон

(переклад телепередачі уДачний сезон)
Сьогодні я розповім вам про те, як пересаджувати кімнатні рослини. Часто початківці квітникарі - любителі роблять грубу помилку - висаджують маленьку рослину до великого посуду. Робити так не рекомендується, тому що маленька коренева система не встигає охопити всю грудку землі. Тому часто і спостерігається загнивання кореневої системи.
Запам'ятайте головне правило - рослині краще буде в тісному горщику, ніж у дуже просторому.

Особливо це стосується плодових і красиво - квітучих рослин. Тому що у великому об’ємі грунту навіть якщо вони й виживуть, то будуть жирувати на шкоду цвітінню і плодоносінню.

Сигналом до пересадки служить вихід кореневої системи через дренажний отвір. Тобто тут добре видно, що рослині дуже тісно і її треба пересадити в новий посуд, але не дуже великий. Розмір нового посуду повинен тільки на 2 - 3 см перевершувати розмір попереднього як по висоті, так і по ширині.

Потім виймається рослина з посуду. Зазвичай воно дуже добре виходить. На прикладі добре видно, що коренева система дуже потужна і кімнатній рослині в горщику вже було дуже тісто. На дно нового посуду обов'язково насипаємо дренаж. Це може бути і керамзит, і якісь дрібні камінчики, будь-який підручний матеріал. Дренаж обов'язково необхідний. Для чого - для того щоб з грунту вийшла зайва волога і в той же час надходив кисень. Якщо в посуді немає отворів, то їх необхідно зробити. Ніколи не пересаджуйте кімнатні рослини в посуд без отворів. Якщо не буде з горщика виходити зайва вода, то коренева система швидко загниє.
 
    

Дренаж засипаний, тепер насипаємо грунт. Грунт можна приготувати самостійно, але якщо немає досвіду, то краще купити готовий. На дно ми грунт насипали. Тепер ставимо пересаджувану кімнатну рослину так, щоб до верху горщика залишалася половина або один сантиметр. Це робиться для зручності поливу, щоб вода не витікала. Поставили і навколо засипаємо грунтом. Його обов'язково ущільнюємо. Дуже важливо посадити кімнатну рослину на ту ж глибину, на якій вона перебувала в попередньому горщику. Після того як ми грунт ущільнили, рясно поливаємо водою, до тих пір, поки вода вийде з дренажних отворів.

Щойно пересаджену кімнатну рослину не удобрюють протягом 2 - 3-х місяців. Поживних речовин у грунті якраз вистачить на цей період. Потім можемо вже проводити підживлення, але не частіше 1 разу на два тижні. І запам'ятайте, що перед внесенням будь-якого добрива за 2 години грунт необхідно пролити чистою водою для того, щоб уникнути можливого опіку кореневої системи. Тільки що пересаджені кімнатні рослини ми ставимо в світле, але не сонячне місце на тиждень. А вже потім можемо виносити на сонячне місце, на те місце де вони знаходилися до цього.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Кімнатні квіти, рослини | Додав: Даша (07.05.2012)
Переглядів: 3112 | Теги: кімнатні квіти, Відео, уДачний сезон, відео поради квітникарям, посадка рослин, рослини в кімнаті | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz