Корисні властивості кімнатних рослин помічено вже давно. Японці молодці, вигадують способи боротьби з депресією. Вам розкажемо про шкідливість та користь кімнатних рослин для приміщень.
- З приходом осені ми стаємо дратівливими. Чудовий рецепт від цього мають японці. Пустіть у свою кімнату як наймога більше світла та посадіть багато корисних кімнатних рослин.
- Квітучі рослини, або ті, що мають запах краще не купувати і не дарувати.
- Починайте не з того що вам подобається, а з того за чим легко доглядати.
- Можна почати з герані. Це дуже невибаглива рослина, яка так само володіє властивостями добре очищати повітря. (Радить Ірина Мороз флорист)
- Герань вона для когось приємно пахне, для когось неприємно. Це ще пов'язано з проблемами всередині. (Василь Гремяков, лікар алерголог - імунолог)
- Доречі, корисна властивість кімнатної рослини, такої як герань, забезпечувати дезінфекцію повітря в приміщенні, особливо коли в хаті є хворий. Але обережно, не все те золото, що блищить. Існують так звані шкідливі кімнатні рослини – вампіри, які висмоктують нашу енергію, та поглинають кисень в квартирі.
- Це кімнатна ліана, біла лілія, з її дивовижним, але дуже шкідливим ароматом, будь-які воскові рослини, де сам листочок товстий.
- По-перше, пилок має алергенним дію, тому у кого є якісь схильності до нестерпності та алергії, то краще такі рослини не тримати. Тобто вибирати рослини, які не цвітуть.
- Існує думка, що виткі рослини в домі спричиняють сварки в сім’ї, чоловічу невірність, а, іноді й імпотенцію. Репутацію всім ліанам зіпсувала одна рослина.
- Це кімнатна ліана. Жовтіють і осипаються листочки, але перед тим як їм обсипатися поруч видно зародок маленького листочки. І ось саме коли ці зародки з'являються і є період небезпечний для чоловіків. (Людмила Жукова, академік УАН, директор центру нетрадиційної медицини)
- Увага, друг у вазоні може бути отруйним. Сік деяких шкідливих кімнатних рослин містить отруйні речовини, наприклад, у олеандрі, дифенбахії, восковику, молочаї. Якщо в домі є дитина, то такі квіти краще ставити високо.
- Якщо вірити модному напрямку фен-шуй, квітів в домі має бути багато.
- Лише для спальні має табу, там повинно бути одна – дві рослини, які вживають небагато кисню.
- Пишноквітучі, особливо лілії, бегонії, вони несприятливі для спальні, так як в момент зростання забирають багато енергії у самої людини. (Ольга Діткова – фен-шуй - практик)
- Умова одна, корисні кімнатні рослини для спальні підбираємо з круглими листочками, адже гострі кути погіршують самопочуття.
- Грошове дерево,
- Нам ще відоме як товстянка, гроші на ньому звичайно не ростуть, але круглі листочки виявляється корисні, заживляють рани, лікують від нежиті.
- З робочим приміщенням все навпаки, квітів має бути багато. Чим чистіше повітря, тім ліпше думається. На комп’ютер поставте бегонію, вона вбере шкідливе випромінювання. Навколо себе поставте лимон, мирт, авокадо – рослини стимулятори розумової діяльності. А от кактус добре ставити біля телефону, він допоможе розігнати погану енергію після розмови з недоброзичливцями. Використовуйте корисні властивості кімнатних рослин.
- Якщо ви ще не наважились завести екзотичні квіти, посадіть на городі в хаті звичайну цибулину або часник. Вони не тільки дезінфікуватимуть повітря, але й захищатимуть від безсоння та жахливих снів. Зверніть увагу.
( наведено переклад телепередачі з причини її двомовності)