Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Середа, 04.12.2024, 11:05
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Кімнатні квіти, рослини

Кімнатні рослини взимку - араукарія, кипарис, азалія
Часто ми думаємо, що кімнатні рослини взимку виглядають непоказно і не цвітуть. Араукарія, кипарис, азалія та інші доведуть вам, що це зовсім не так. Якщо правильно підібрати рослини з урахуванням температурного режиму, вологості повітря в приміщенні, тоді можна радіти пишній зелені та яскравим квітам всю зиму.

Справжня зимова кімнатна рослина це араукарія. Вона відноситься до хвойних, має дуже щільні, вкриті восковим нальотом голки. Це робить її особливою і тому араукарія може переносити недолік вологості в наших приміщеннях. Тому їй буде затишно в кімнаті взимку. Рослина ця досить велика, тому відразу подумайте, де буде стояти через кілька років. Розміри близько півтора метрів у висоту і діаметрі відмінно замінять ялинку до новорічного свята. Але от самостійно розмножити її важко, тому купуйте вже готову.

З хвойників відмінно відчуває себе взимку кімнатна рослина - кипарис. Та є все таки одне але - він не любить коли жарко. Тому для росту і розвитку добре підійде утеплений балкон, де температура не опускається нижче +5 ˚ С. Якщо у вас є прохолодне приміщення, то сміливо купуйте його. Є в нього певні вимоги до вологості повітря, тому потребує обприскування.

Грунт для посадки і пересаджування кипариса та араукарії готуємо самі, тому що в продажу його немає. Беремо пакет землі для посадки лимона (з нейтральною кислотністю), додаємо річкового піску 2 ложки, деревної золи 2,5 столових ложки, трохи соснової кори.

Якщо говорити про гарно квітучі взимку кімнатні рослини, то не можна не згадати про азалії. Вона цвіте всі три місяці взимку, постійно розкриваючи пишні віночки. Купуйте її з бутонами, поставте на прохолодне вікно, поливайте два рази в день і куточок краси готовий. Зазвичай навесні її викидають. Але якщо ви дуже допитливі та хочете спробувати вирощувати далі, то обріжте після цвітіння гілочки на 1/3 довжини, пересадіть в слабо кислий грунт. Тримайте при температурі не нижче +16 ˚ С. Також азалію часто поливають, обприскують.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Кімнатні квіти взимку



(Переклад телепередачі «уДачний сезон»)
Сьогодні біолог липецького магазину Олеся Балишова розповість про кімнатні рослини, які цвітуть зараз, взимку.
- А також запропонуємо раціональні способи з вирощування. Багато хто помилково думає, що в зимовий період всі рослини виглядають погано, а вже тим більше з них ніщо не цвіте. У зимовий період відмінно себе почувають і порадують вас такі рослини як араукарія, кипарис, пуансетія, цикламен, азалія.

Почнемо з араукарії - справжня зимова рослина. Якщо вам хтось подарує, або ви придбаєте її, то вона вас радуватиме довгі роки, причому замінить справжню новорічну ялинку. Араукарія незаслужено рідко використовується в наших квартирах. Вона відноситься до хвойних і на рідкість у відмінності від інших рослин володіє властивостями не боятися сухого повітря. Подивіться яка хвоя. Вона покрита досить товстим восковим шаром, тому якщо у вас в квартирі сухо, то вона буде відчувати себе відмінно. Важко вирощується з насіння і важко живцями. Тому вам доведеться придбати готову рослину.

Комнатные растения зимой
 
Надалі вам потрібно буде вирішити, де ви будете розташовувати в подальшому араукарію, адже це досить велика фокусна рослина. Буквально на ваших очах вона буде виростати щорічно на 10 -15 см. І в підсумку це буде більше 1,5 метра у висоту і більше 1,5 метра в діаметрі.

Крім неї можна з хвойників ще виростити в кімнаті кипарис. Але з ним справа більш складніша, він більш вимогливий до вологості повітря. Його потрібно буде частіше обприскувати і в квартирі має бути більш прохолодно. У кімнатах наших квартир йому досить жарко, але й зимувати у відкритому грунті він так само не може. Зате це буде відмінна рослина для теплого балкона. Якщо на вашому балконі температура від +5 ˚ С, то там можна його розташувати.

І кипарис, і араукарію після придбання доведеться пересадити. Але, на жаль, готової грунтосуміші вам не знайти. Тому приготуємо її самі. Беремо грунт для лимона з нейтральною кислотністю. Додаємо туди 2,5 столових ложки деревного вугілля, 2 ложки річкового піску і трохи кори сосни.

Якщо у вас день народження взимку, то нехай вам подарують азалію. Адже вона буде цвісти всі три зимові місяці. На мій погляд, до азалії треба ставитися як до дуже довговічного букету. Бажано придбати готову, в стані бутонізації. Далі ви повинні тримати її на самому прохолодному вікні, поливати неодмінно два рази в день. Милуватися можна й частіше. А після трьох місяців можна з нею просто попрощатися, як з довговічним букетом. Звичайно ви можете спробувати поексперементувати, тоді азалію ви не викинете, а будите намагатися за нею доглядати. У такому випадку після цвітіння її потрібно обрізати. У азалії приблизно на 1/3 обрізаєте кожну гілочку. Пересаджують в слабо кислий грунт, розташовуєте на прохолодному вікні з температурою не нижче +16 ˚ С. Полив рясний і дуже часті обприскування. Дуже часто доводиться чути, що люди придбали азалію і вона у них гинула. Вони більше не хочуть її купувати. Тому доводиться питати, скільки вона цвіла, радувала чи ні цвітінням? І виявляється, що азалія цвіла більше 3-х місяців. А це вже добре.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Кімнатні квіти, рослини | Додав: Даша (15.09.2012)
Переглядів: 3595 | Теги: кімнатні квіти, Відео, уДачний сезон, відео поради квітникарям, рослини в кімнаті | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz