Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Середа, 04.12.2024, 10:46
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Кімнатні квіти, рослини

Грошове дерево, красула, товстянка - догляд, розмноження
Все частіше в квартирах і офісах можна зустріти товстянку, красуля, грошове дерево. Тому багато інтересу до догляду та розмноження цієї кімнатної рослини. Відноситься вона до сукулентів, тому вимагає помірного поливу, не любить перезволоження. Влітку полив потрібен раз на два тижні, коли жарко, то трохи частіше. А взимку і взагалі наступає період спокою, тобто сухий і прохолодний.

догляд за грошовим деревом
 
Враховуючи, що шкідниками та хворобами практично не уражається, грошове дерево (товстянка, красула) догляду вимагає мінімального. Можете хіба що побалувати її теплим душем. Та й пил змиється, адже листочків стає все більше і більше.

Часто запитують, чому товстянка (грошове дерево) скидає листя? Ось тут то ви не вгадали з доглядом та місцем розташування. Цій кімнатній рослині ще потрібно і місце наповнене світлом, найяскравіше в будинку. У півтіні пагони витягуються і листя осипається.

грошове дерево скидає листя
 
Розмножать же її дуже легко, причому можна це зробити не тільки живцями, але і листочками. От тільки не ставте в воду. Швидше за все загниє. Спочатку підсушіть кілька днів. На ранці утворюється захисний пробковий шар. Потім приготуйте суміш з піску і торфу, посадіть лист або живець. Ось і все розмноження товстянки.
Грошове дерево пов'язане з повір'ям, що якщо потерти його листочок, то це вам обіцяє прибуток. Але робити це треба під час цвітіння. А ось його дочекатися непросто. Буде тільки при правильному догляді. Так що пробуємо, вирощуємо.

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради квітникарям - від телепередачі уДачний сезон



(Переклад телепередачі)
Про грошове дерево розповідає біолог Сергій Глазінов у телепередачі «уДачний сезон». Дерево щастя, дерево любові, грошове дерево - по - різному називають товстянку або красулу. Її часто вирощують у квартирах і офісах. А що стосується цвітіння, то воно на жаль велика рідкість. Товстянка відноситься до сукулентів, тобто до тих рослин, які запасають у своєму тілі велику кількість вологи подібно кактусам. Тому поливати її потрібно помірно, в літній час приблизно один раз в два тижні, в жарку погоду поливати частіше. Що стосується зими, то їй необхідний сухий і прохолодний період спокою. Для того щоб рослина почувалася в приміщенні добре, поставте її на найяскравіше і освітлене місце. Якщо вона буде рости в темному місці, то пагони будуть витягатися і при цьому будуть обсипатися листя.

Потрібно звернути увагу на те, що товстянка любити легкий грунт, тому завжди додавайте пісок. На щастя ця рослина рідко уражується хворобами та комахами - шкідниками. Для того щоб вони не з'явилися хоча б один раз в два тижні необхідно влаштовувати теплий душ.

Товстянка дуже легко розмножується живцями і листочками. Просто зриваєте листок. Але не ставте його в воду, просто підсушіть. Те ж стосується і живців. Необхідно підсушити кілька днів, за цей час місце зрізу покривається пробковою тканиною, а вже потім ви можете висадити живець або лист в субстрат, що складається з суміші торфу і піску.

Існує повір'я, що якщо під час цвітіння потерти листочки красули, то буде багато грошей.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Кімнатні квіти, рослини | Додав: Даша (21.09.2012)
Переглядів: 8621 | Коментарі: 1 | Теги: рослини в кімнаті, відео поради квітникарям, уДачний сезон, Відео, розмноження рослин, кімнатні квіти | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz