Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 25.04.2024, 17:26
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Засоби захисту рослин

Біопрепарати для захисту рослин - Фітоцид-р, застосування, інструкція

Фітоцид - р, біопрепарат для захисту рослин

Біопрепарати для захисту рослин від хвороб (фітоцид - р, застосування, інструкція) витісняють звичні нам речовини, що застосовуються для обробки саду, городу. І це не випадково, адже вони відносяться до органічних засобів профілактики, дія яких заснована на здатності мікроорганізмів проникати в тканини рослини. Саме зсередини вони не тільки заважають збудникам хвороб проникати в рослину, а й приймають участь в переробці складних органічних речовин і мінералів в доступні для засвоення форми. Адже сильна рослина - це одна із запорук його здоров'я, імунітету.

Біопрепарат для захисту рослин Фітоцид - р покращує розвиток рослини, утримуючи вологу в корінні. Підвищує ефективність впливу інших препаратів, підвищує стійкість до хвороб. Використовується на плодово - ягідних культурах, при обробці кореневої системи саджанців, ефективний при обробці овочевих культур, квітів та газонів. Практично універсальний засіб.

Застосування Фитоциду-р, інструкція

фітоцид - р біопрепарат для захисту рослинФітоцид - р, інструкція застосування біопрепарату відносно доби звичайна - похмурі дні або вечір. При обробці уникайте потрапляння прямих сонячних променів. Склад - мікроорганізми Bacillus subtilis, додатково в наборі йде Липосам (для кращого прилипання). Перед застосуванням обов'язково збовтайте.

Літо, час розгулу хвороб. Тим більш це літо видалося в багатьох регіонах дуже дощовим. Препарати, які просто знаходяться на поверхні листа (бордосская суміш, наприклад) малоефективні. А ось біопрепарати якраз нам допоможуть, перебуваючи всередині рослини, тому що не будуть змиті дощем. Фітоцид - р захищає від сажістих грибків, септоріозу, борошнистої роси, фітофторозу, кореневих гнилей, парші, іржі, чорної ніжки, гнилей сходів.

Обприскування здійснюють з періодом 7 -10 днів близько 3 - 4 разів за сезон (за потребою). Буде потрібно на 10 літрів води 10 мл фитоцидов - р. У продажу є набори 2 в 1 з необхідного обсягу препарату і Липосаму для кращого прилипання. На обробку картоплі, дерев саду, цибулі, буряка пропорція 10 -20 мл на 5 -10 літрів води. Такої кількості розчину достатньо для обприскування від 1 до 2 соток.

Обробка насіння швидка за часом, це дуже зручно. Досить замочити на 2 години. Після просушування протягом 4 - 8 годин можна висівати. На 10 грам насіння потрібно розвести 025 мл (це доза для овочевих і зернових культур, а 0,5 мл для олійних) фитоцидов - р в 50 мл води (препарат можна відмірювати шприцом).

На обробку 10 кг бульб картоплі або цибулин потрібно розчин з 2 мл фитоцидов. Спочатку його розводять у 50 мл води, потім доводять до обсягу 500 мл.

Розсаду замочують (протруюють коріння) в розчині пропорції 1 мл на 200 мл води. Це на 10 рослин.

Термін зберігання препарату 3 роки, робочого розчину добу.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Засоби захисту рослин | Додав: Даша (21.07.2015)
Переглядів: 2095 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz