Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 21.11.2024, 23:42
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Відео поради – Захист картоплі
(переклад відео порад)
Картоплю часто називають другим хлібом. На жаль, ця культура частіше вражається хворобами, ніж шкідниками. Це пов'язано з біологією рослини. Восени уражені бульби потрапляють у сховище, а навесні вони висаджуються на поле. Де і відбувається зараження та масовий розвиток хвороб. Тому дуже важливо перед посадкою і при появі молодих сходів обробити грядку мідним купоросом або 1% бордоською рідиною.
Для того щоб картопля не хворіла, ретельно відбирайте бульби перед посадкою. Хворі відразу ж відбракувати. Крім того не вирощуйте картоплю та інші пасльонові культури на одному й тому ж місці протягом декількох років. Якщо ділянка невелика і немає можливості дотримуватися сівозміни, то робіть так. Восени після збору врожаю посійте гірчицю білу. По-перше, це буде зелене добриво, а по-друге, гірчиця біла знезаражує грунт.
Крім хвороб картоплі можуть завдати великої шкоди і шкідники. Це дротяники та всім відомий колорадський жук. Дротяники - це личинки жука ковалика, які перебуваючи в грунті, проїдають бульби картоплі, тим самим знижуючи врожай. А ось колорадський жук з'їдає листя і стебла, ми взагалі можемо залишитися без врожаю. Боротися з дротяником складно, але відмічено, що цей шкідник добре розвивається там, де є пирій. Тому позбавляйтеся від цього бур'яну на своїй ділянці. Але, звичайно ж, самої відчутної шкоди завдає колорадський жук. Хоча кожну зиму гине від 10 до 90% колорадського жука, але, тим не менш, решта швидко розмножується. Одна самка відкладає до 700 яєць. І так протягом літа дає кілька поколінь. У колорадських жуків є одна особливість - молоді особини можуть перебувати в землі у стані спокою від 3 місяців до 3 років. Тому з ними потрібно вести постійну боротьбу.
Існує багато хімічних препаратів, але, на жаль, вони швидко до них звикають. Постійно потрібно стежити за новими препаратами. Наприклад, я зараз обробляю препаратом Апачі, на мій погляд, він зараз досить ефективний у боротьбі проти колорадського жука. Вистачає дві обробки за сезон. Цього пакетика вистачає на 100 літрів води. Але обробки потрібно проводити тільки в прохолодну погоду. Запам'ятайте, при високій температурі будь-які хімічні препарати не діють. Проводьте обробки вранці або ввечері.
Дивитись безкоштовно відео онлайн
 
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (08.10.2011)
Переглядів: 2424 | Теги: шкідники рослин, відео поради городникам, Картопля, хвороби рослин, Відео, відео городникам | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz