Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 22.11.2024, 04:23
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Теплі грядки під огірки та інші овочі - відео уДачні поради
Теплі грядки (на відео) для вирощування огірків я вже давно використовую у себе на городі. Таким чином вирощую тепер і розсаду помідор. Це дуже зручно та в той же час в яму йдуть рослинні залишки, а потім отримується відмінний компост. У телепередачі «уДачні поради» ви докладно побачите, як їх влаштувати.

Всі ми садівники - городники, дачники - любителі бажаємо інколи проекспериментувати. Ось вам і є привід. Влаштуйте у себе на городі, ділянці таку теплу грядку як на відео, наприклад, для вирощування огірків. Якщо її робити не в коробі, то можна просто вирити котлован глибиною менше багнета лопати, закидати в нього рослинні залишки, а потім засипати землею. Повторивши ту ж послідовність, що запропонована на відео. Тепла грядка буде готова.

Я не використовую препаратів що містять мікроорганізми. Єдине що я помітила, відноситься до нашої конкретно місцевості. Я живу в степовій зоні України. Літо часто буває дуже спекотне, якщо на грунт покласти на сонці термометр, то на ньому можна побачити +65 ˚ С. У спеку та ще й на піднятій грядці рослинам дуже важко. Тому теплі грядки під огірки я використовую в першу чергу в весняних посадках, для вирощування розсади. А ті, що залишаються на літо, накриваю товстим шаром мульчі. Минулого літа дуже добре росли в такій посадці огірки під 15 річним деревом абрикоса на відстані від стовбура близько 3 метрів. Розташовані були рослини з південної сторони від дерева у два ряди.
Якщо ви хоч раз зробите на своєму городі теплу грядку і виростите на ній огірки, то ви зрозумієте її переваги.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - телепередача уДачні поради
 


(Переклад передачі уДачні поради)
Всі ми знайомі зі стандартними роботами в городі: потрібно підготувати грядку, перекопати її, удобрити, потім садити, чекати сходів. Але можна зробити особливу теплу грядку, урожай на якій зійде раніше на цілий місяць.
Сергій Румянцев (керівник клубу органічного землеробства) розповідає.
Більшість садівників, городників, дачників скаржиться на те, що у них немає родючої землі. Землеробство походить від поєднання слів «земля» і «робити». Ось ми і будемо зараз робити землю.
Це не просто сміття, це сміття органічне. Воно переробляється, і цього року вже можна буде садити, зробивши з нього теплу грядку. А після його перегнивання ви отримаєте до осені компост. Це просто порожня грядка, поки ще не тепла. У неї можна покласти все що перегниває. Вниз для дренажу краще покласти те, що побільше - гілки, коріння. Можна так само використовувати картон (не фарбований, пакувальний - примітка від автора сайту). Навіть можна використовувати шкіряні черевики. Тобто все що перегниває (і не містить хімії). Для ущільнення можна під низ покласти не родючої землі, листя, рослинні залишки. Для збагачення азотом додати зеленої трави. Щоб усе стало вологим просто добре промочити водою.
 
      

А чи знаєте ви що? Покупний компост робиться на основі торфу. Але його запаси вичерпуються. Тому в Англії закликають жителів готувати компост самостійно.

Тепер для того щоб органіка в теплій грядці не загнивала, а розкладалася як в компостній купі, додається препарат з мікроорганізмів. (Можна і без нього. Так само підійде бовтанка з рослинних залишків. Бур'яни, очистки, будь-які рослинні залишки засипати у відро, залити водою. Нехай побродить тиждень. Потім розчин розводити у відношенні 1 до 10 води і проливати все що укладено в теплу грядку) . І звичайно для посадки рослин насипаємо шар землі до 10 см. Можна використовувати вийняту торішню.

Такі ж теплі грядки можна потрібно використовувати в теплицях. Це дасть вам можливість отримати раніше урожай і продовжить плодоношення до глибокої осені.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (14.03.2012)
Переглядів: 5928 | Теги: грядки, закритий грунт, добрива, уДачні поради, огірок, Відео | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz