Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 21.11.2024, 22:46
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Полуниця (суниця) вирощування, догляд, захист - відео від уДачних поради
Полуницю (суницю) вирощують скрізь. При гарному догляді та захисті (відео від телепередачі уДачні поради) можна отримати відмінний урожай великих, смачних ягід. Причому зовсім не багато потрібно для того, щоб позбавити молоді кущики від хвороб і шкідників. Своїми секретами поділитися член РОО «Союзу садівників і дачників», СПБ - Ірина Божкевіч.

Дуже добре при вирощуванні полуниці (суниці) для захисту застосовувати переброджені залишки хліба. Два тижні знадобитися на приготування розчину. Можна для догляду застосувати його вже в травні. Зовсім просто і без витрат.

Жук довгоносик або як його ще називають малиново - суничний квіткоїд повністю виправдовує свою назву. Він під'їдає на полуниці квітконоси. Для боротьби з ним досвідчений садівник рекомендує використовувати хвойний екстракт і розчин марганцівки. З відео ви дізнаєтеся про їх приготування.

Без ягід можна залишитися при неправильному та не своєчасному видаленні листя. Адже це один з етапів догляду за полуницею та суницею - скошування листя. Проводити цю операцію необхідно тільки після плодоношення і не пізно. Щоб рослина встигла добре підготуватися до зими.

Поява сірої гнилі може залишити вас без ягід. Особливо зараження відбувається при сирій погоді. Як уникнути цього за допомогою пляшечки йоду? Про все це…

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради садівникам - городникам, дачникам - Полуниця (суниця) вирощування, догляд, захист - телепередача уДачні поради
 


(переклад телепередачі уДачні поради)
- Немає ягоди більш бажаної та смачнішої ніж полуниця. Далеко не всім вдається збирати багатий урожай. Насправді в нашій області (Петербурзській) ягоди можуть виростати розміром практично з мою долоню. Для цього потрібено грамотно доглядати та своєчасно підгодовувати.

- Можна збільшити кількість урожаю, регулюючи розмір ягід. Можна ягоди полуниці зробити великими. (своїм досвідом поділиться член РОО «Союзу садівників і дачників», СПБ - Ірина Божкевіч). Для цього ми робимо хлібний настій. Збираємо будь-які хлібні залишки, можна за зиму накопичити в достатній кількості. В травні місяці хліб замочити і нехай стоїть два тижні, бродить. Потім по краю полуничних рядків робляться невеликі борозенки, проливаємо з лійки цим настоєм. Ось такої кількості буде достатньою. Робимо це з двох сторін, потім назад зарихляємо, причому обережно, щоб не пошкодити коріння.
 
     догляд за полуницею 

Зараз лютує небезпечний шкідник суниці (полуниці) - довгоносик, який під'їдає квітконіжки. Ще раз по верху проливаємо кущики розчином марганцівки. Робимо слабо - рожевий розчин, проливаємо грядку по кущиках дощуванням. Це робимо раз. Є від довгоносика спосіб - обприскувати настоєм хвойного екстракту. Він продається в аптеці. Розводиться 3 столових ложки на 10 літрів води. Розбавляємо, проводимо обприскування по листю. Можна через пару днів після марганцівки. Цей розчин підходить для багатьох рослин. Наприклад, від попелиці. Використовуємо від гризучих і сисних шкідників саду та городу. А марганцівка ще й захищає від хвороб.

- А які помилки найчастіше допускають садівники при догляді за полуницею?
- Часто люди скаржаться на те, що полуниця не росте. Але вони просто або заглиблюють кореневу шийку, або садять дуже високо. Тоді коріння оголюються, їх навіть може бути видно. Це помилки садівників при посадці полуниці. Несвоєчасно скошують листя. Коли ягода зав'язалася і врожай зібраний, тоді у серпні й обрізаємо полуницю для закладання нових квіткових бруньок.

- При гарному догляді на полуниці скоро зав'яжуться ягоди. Але погода непередбачувана. Можуть піти дощі, і це спровокує появу сірої гнилі. Для того щоб цього уникнути розчиніть баночку йоду у відрі води. І обприскати цим йодовий розчином рослини. Так ви збережете урожай.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (12.08.2012)
Переглядів: 4346 | Теги: шкідники рослин, уДачні поради, догляд, хвороби рослин, суниці та полуниці, ягоди, Відео, відео поради садівникам | Рейтинг: 1.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz