Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 22.11.2024, 04:00
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Октябрина Ганічкіна Лучки-пучки - вирощуємо селеру
Октябрина Ганічкіна і її «Лучки-пучки» давно полюбилися телеглядачам і користувачам інтернету. Вона просто і доступно розповідає про вирощування рослин на своїй ділянці, в будинку, на підвіконні. Сьогодні її поради про селеру. Про те, як отримати соковиту, ароматну зелень в умовах жаркого літа, та й просто на своєму городі.
Селера одна з улюблених рослин Октябрини Ганічкіної. Тому в «Лучках-пучках» вже одного разу піднімалася тема про її вирощування, правда взимку на підвіконні. Не оминути нам стороною цю рослину в бесідах про відкритий грунт.

Будь яка консервація з огірків, кабачків, а особливо помідор набуває неповторного смаку та аромату при використанні селери. Її неповторний аромат додає пікантності зимовим заготівлям. Крім того вона корисна для здоров'я. Виростити селеру просто, варто лише дотримуватися деяких вимог в її агротехніці. І одним з головних пунктів догляду буде полив. Адже без достатньої кількості води зелень буде не соковита і блякла, та ще вона і не набуде специфічного аромату, саме того, що нас так цікавить в першу чергу в цій рослині.

Другом і захисником селери від палючого сонця на грядці стане кріп. Саме він і посіяний в міжряддях рослини. Не обійтися нам і без підгодівлі. Але як їх провести, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Саме про це на відео «Лучків - пучків» від Октябрини Ганічкіної. Прислухайтеся до порад і ви завжди будете мати до столу свіжу і вітамінну зелень, що піднімає настрій і зміцнює здоров'я.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Октябрина Ганічкіна Лучки-пучки - вирощуємо селеру
Get Adobe Flash player

(це поради Октябріни щодо вирощування селери) Доброго дня, городники. Сьогодні вам розповім про селеру. Останнім часом я думаю, що без селери це вже й не город. Чому, тому що з досвіду я багато консервую. А тепер тим паче, такий час, що знову багато хто повертається до домашньої консервації. Багато хто буде запасатися продуктами на зиму. Ось я і вирішила посадити селери побільше. Щоб для консервації була в достатній кількості. Те, що я буду заготовляти, без неї не піде. У першу чергу в огірки, помідори, причому дуже багато. Беру листя з кореневої чи листової селери. Ви не повірите, але навіть зараз я її сію. Все ще маленьке. Літо ще не розпочалося, а в мене ось такі рослини селери. Це вирощено з розсади з підвіконня. У грунт рослина відправилася вже на початку квітня. Незважаючи на погоду вийшли хороші, густі, потужні й ніжні листочки. І прекрасний аромат. Я всім кажу: «Хочеш бігати швидше, їж побільше селери». Якщо ви не зробили цього зараз, то беріть приклад з мене. Посійте в наступному році в лютому селеру на розсаду, можна в грунт сіяти в квітні. У мене була накрита укривним матеріалом.

Який же догляд потрібен при вирощуванні селери?
По-перше. Селера любить вологий грунт, не допускайте підсихання. На сухому грунті вона втрачає свої якості, свій аромат. Слідкуйте, щоб розвивалася, щоб листочки були ніжні і апетитні зі своїм специфічним ароматом. Поливайте раз на тиждень. А якщо буде дуже жарко, то і два рази. Хоча б 5-6 літрів на квадратний метр, тільки тоді частіше. Змочуйте і листя. Тоді вони будуть чисті, зелені, прямо смарагдові.
 
    

Я тільки зняла укривний матеріал і дивлюся що з'явилися бур'яни. Я їх видаляю. Краще це зробити після поливу. Дивіться, як правильно поливати. Полили, підгодували, ще раз пролили. А потім вирвали з корінням всі бур'яни. Воду даємо прямо на рослини. Пролили.
У мене в міжрядді росте кріп. Ця молода рослина тільки піднімається. Селера дружить з кропом. Кріп прикриває її від сонця, дає розсіяну тінь. Не встигнеш озирнутися, а вона вже й пережене по зростанню, і відкине свою тінь для захисту від пекучого сонця.

Тепер піде підгодівля селери. Робимо це рідким добривом. На 10 літрів води десь беремо1 столову ложку Еффектону, Россу універсальну (або інше, не мінеральне добриво). Знову пролили по листочкам. Потім обов'язково змиємо чистою водою. І тепер буде дуже зручно прибрати бур'яни разом з коренем. Всі культури прополювати після поливу. Якщо полоти по сухому грунті, не видаляючи коріння, то доведеться полоти все літо. Адже від коренів знову вони відростуть.
Можна підсівати селеру на зелень протягом першої половини літа. Вона повинна зайняти почесне місце на городі.

Для обприскування позакореневими підгодівлями я використовую стимулятор росту Енерген, розводжу 1 капсулу в 5 літрах води. Можна пройтися по всім рослинам теж. Це не зашкодить, а дасть хороший розвиток рослинам, стимулює зростання зелені. Причому цей розчин не дає утворюватися нітратам в овочах. Їжте все, це корисно. Город - це аптека на грядках.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (26.05.2012)
Переглядів: 2203 | Теги: Відео, відео поради городникам, догляд, Ганічкіна, добрива, коренеплоди, зелень, полив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz