Відео від улюбленої багатьма Октябрини Ганічкіної - вирощування лілії. Відома городниця - любитель дасть корисні поради по догляду за цією квіткою. На одному місці може рости 5 - 6 років не вимагаючи розсаджування. Пересаджувати лілію краще в кінці літа. Добре буде себе відчувати як на сонці, так і в півтіні під деревами.
Вам хочеться, щоб квіти були раніше. Вирощуйте лілію, радить на відео Ганичкина Октябрина, через розсаду. Для цього досить посадити ранньою весною цибулини в горщик. У травні висадити у відкритий грунт. В результаті отримаєте велике суцвіття, що привиде всих у захват.
Основний догляд полягає в поливах і підгодівлі. Але іноді доводиться потурбуватися про захист від хвороб, шкідників. Перед цвітінням може з'явитися борошниста роса. У боротьбі з нею допоможе препарат Топаз або аналогічні, наявні у вас у продажу. Перед посадкою уважно огляньте цибулини. Всі з підозрою на гниль, видаляйте. Можна провести обробку посадкового матеріалу проти гнилей. Також квітку можуть вразити кліщі. Корисними порадами з цих питань поділитися Ганичкина Октябрина на відео про вирощування лілії.
Дивитися безкоштовно відео поради квітникарям онлайн
(Переклад відео)
Всі вирощують лілії, особливо останнім часом. Ми полюбили цю благородну, вдячну, божественну рослину за ніжний аромат, за незвичайне цвітіння, за забарвлення квітів. Жовті, білі, помаранчеві, рожеві, а які форми красиві, які великі квіти. Найголовніше, що ми любимо лілію ще й за те, що вирощувати її можна на будь-якому місці. Вона може рости і квітнути на сонці. Вона може бути під деревом, може розташовуватися на тлі газону, поруч з кущами. Тобто в будь-якому місці лілія завжди віддячить своїм цвітінням. На одному місці лілію я вирощую до 5 - 6 років. І вона чудово себе почуває. А потім потрібно обов'язково розкопувати і на початку - наприкінці серпня лілію розсадити на постійне місце.
Але як завжди приходить весна, (і навіть восени) ми купуємо лілію і висаджуємо. Я навіть у цьому сезоні висадила лілію розсадою в горщиках. Уявіть собі, як вона рано цвіла. Ще не у кого не цвіла, а в мене вже були величезні квіти рожевого забарвлення. Якщо ви бажаєте побачити лілію в ранньому цвітінні, то можете цибулини висадити в березні в горщики. І вона у вас буде рости і вдома набирати бутони. І як більш холодостійку, у травні її висаджують у відкритий грунт. А в червні вона дасть таке суцвіття, що ви навіть здивуєтесь. Догляд полягає в поливі, підгодівлі. У лілії буває борошниста роса, тому потрібно до цвітінні обробити Топазом. Так само у лілії можуть бути гнилі цибулин. Тому коли висаджуєте цибулини, добре роздивиться їх. Всі підозріле видаляйте. Так само може бути кліщ, тому раджу взяти розчин від хвороб. Наприклад, два літри води і розвести чайну ложку препарату Хом і опустити цибулини на 20 хвилин. Тим самим уберегти їх від хвороб. А від кліща раджу 2 - 3 літри води, розвести 1 столову ложку колоїдної сірки і витримати посадковий матеріал 10 хвилин.
Цибулини лілії висаджувати можна в кінці серпня - вересні на глибину приблизно 18 - 20 см. Навесні ви отримаєте цвіт. Повне цвітіння буде на другий рік від посадки. Як тільки ви помітите що навесні, на початку літа з'явилися вже паростки з - під землі, то проведіть підгодівлю рідкими добривами. І обов'язково землю утримуєте у вологому стані, але не заливайте. Досить одного поливу на тиждень, приблизно на великий кущ 5 - 6 літрів води. Поливати під корінь. Використовуйте теплу воду, це так само допомагає уникнути кореневих гнилей.
|