Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 27.12.2024, 04:58
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Підготовчі роботи, насіння

Підзимовий посів моркви - відео Ольги Платонової

Підзимовий посів моркви допоможе вам скоротити весняні клопоти. Відео Ольги Платонової про простий та ефективний спосіб розподілу насіння в луночку за допомогою клейстеру й звичайної пластикової пляшки з невеликим отвором. Луночку робимо на рихлій, підготовленій грядці за допомогою дошки. Таким чином, все насіння будуть розміщене на однаковій глибині, а значить сходи будуть дружними.

Моркву під зиму можна сіяти, нехай це вас не лякає. Підберіть ранньостиглі сорти, так ви зможете отримати до столу вітамінну продукцію дуже рано. А якщо ще навесні скористаєтеся укриттям, то сходи отримаєте ще швидше.

Овоч має тугоросле насіння. При звичайному посіві воно проростає дуже довго. Підзимовий посів моркви хороший ще й тим, що вам не доведеться чекати довгий період, визирати - коли ж з'являться маленькі паростки. Просто скористайтеся цим способом з відео Ольги Платонової, хоча б заради експерименту на невеликій ділянці.

Накопиченої за зиму вологи буде достатньо для набухання, проростання насіння. Але не сійте багато, адже це тільки для отримання ранньої, пучкової продукції. Для зимового зберігання терміни будуть зовсім іншими.

Дивитися безкоштовно відео поради городникам від Ольги Платонової


 
(переклад тексту відео)
Садівники любителі часто бояться сіяти коренеплоди під зиму. Раптом не зійде або зійде у відлигу, замерзне і загине. Я вважаю, що потрібно використовувати перевагу підзимового посіву, адже він дозволить отримати врожай набагато раніше. Сьогодні ми поговоримо про моркву. Для підзимового посіву підходять скоростиглі й середньостиглі холодостійкі сорти.

В удобреному та продезінфікованому ґрунті робимо борозенки за допомогою дошки. Щоб насіння розподілилися рівномірно потрібно змішати їх з клейстером, звареним з картопляного крохмалю. Я налила суміш у пластикову пляшку з вузьким горлечком. Тепер видавлюю в борозну, засипаю заздалегідь заготовленою сухою теплою землею шаром 2 - 3 см. Все ущільнюється, щоб не здуло вітром. Коли випаде перший сніг, згрібаємо його на грядки, притискаємо ялиновим гіллям (від редакції сайту - можна просто накидати гілля від дерев, щоб сніг на здуло вітром). У такому вигляді посіви добре перезимують і буде ранній урожай. Також завдяки підзимовим посівам скоротяться весняні клопоти.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Підготовчі роботи, насіння | Додав: Даша (23.11.2014)
Переглядів: 1055 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz