Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 25.04.2024, 03:19
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Відео поради городникам від Октябрини Ганічкіна - шавлія, город на підвіконні
Відео поради городникам від Октябрини Ганічкіної про виролщування шавлії допоможуть отримати цю лікарську і просто запашну рослину не тільки у себе на дачі, ділянці, в городі, а й мати зелень взимку в домашніх умовах на підвіконні.

Шавлія, радить Ганічкіна Октябрина городникам, після зими можна відправлятися з кімнатного городу в хаті на вулицю. Обов'язково при посадці для домашнього городу зверніть увагу на наявність отворів у дні горщика. Інакше вода буде застоюватися і коріння загинє. Октябрина Ганічкіна радить землю не брати з городу, щоб не потрапили шкідники і хвороби. (Від автора, можна землю обробити). Підживлення проводити органічними добривами (продаються витяжки в магазинах, їх розводять водою, наприклад, Гумісол), регулярно поливати. Для омолодження куща шавлії Октябрина Ганічкіна радить проводити підрізування рослини. Це дає можливість відрости молоденьким гілочкам.
 
Дивитись безкоштовно відео онлайн - Відео поради городникам від Октябрини Ганічкіна - шавлія
 


( переклад телепередачі "лучки - пучки")

Продовжуємо розмовляти про вирощування овочів, зелених культур на підвіконні. Ми вже з вами пройшли про те, як посіяти крес салат. І вам відразу покажу, ось три дні тільки пройшло, і дивіться, які вже рослини. Кресс - салат в буквальному сенсі росте дуже швидко.
Дорогі городники, сьогодні ми будемо говорити про таку пряноу травичку, як шавлія лікарська. Багато городників та дачників звичайно вирощують шавлію в городі, на дачній ділянці, в саду для різних цілей. Я, наприклад, вирощую її як декоративну рослину. Тому що вона цвіте надзвичайно красиво. Але шавлія в нас і лікарська рослина. З неї можна робити відвари, полоскати горло при ангіні, інших застудних захворюваннях. Особливо смачний короп з додаванням невеликої кількості шавлії. І взагалі дрібно - дрібно нарізані листочки додають до м'ясних, рибних страв. Дуже смачний з шавлією і омлет.

Ось бачите шавлія, в маленьких стаканчиках. Правда, вона тут не посіяна насінням, а черенкована. Деякі тепличні комбінати вирощують шавлієву розсаду на продаж. Можна кілька таких рослин вирощувати на підвіконні, а навесні відправити на дачну ділянку, город, а в квартирі просто на лоджію або балкон. І будете весь рік мати ці незвичайні рослини. Таку розсаду шавлії потрібно висадити в горщики.
Для цього беремо землю. Горщик можна взяти побільше, а можна навіть такий. Якщо горщик пластмасовий, то простежте, щоб були отвори в дні. Інакше вода буде застоюватися, земля буде завжди мокра, корінці загиниють. Тому якщо отворів немає, їх потрібно зробити. Насипаємо землю. Краще брати готову, я не рекомендую брати з городніх грядок. (Від Даші - Землю з грядок можна продезінфікувати). З городу можна занести тлю, білокрилки, павутинний кліщ. Насипаємо повний горщик, трохи спушуємо, щоб ніяких грудочок не було. Таку землю не потрібно удобрювати, в ній присутні всі мікро - і макро- елементи необхідні для життя рослини. Всі зелені культури підгодовувати краще рідкими, органічними добривами (продаються витяжки органіки, наприклад Гумісол).
Насипали горщик, тепер потрібно зробити луночку, навіть ложкою.
 
    
 
Після цього лунку потрібно пролити. Пам'ятайте, що при вирощуванні кімнатних рослин воду не переливають зайву і стежать, щоб грудка землі не пересихала. Відразу вам скажу, якщо ось так зірвати листочок, то запах буде не з приємних. Але коли пристосуєшся, то начебто нічого. Смак, якщо трохи додавати, то нормальний. Виходить дуже смачно, такий смак гіркуватий, але приємний, такий освіжаючий. Беремо цей стаканчик і висаджуємо. Стаканчики торфоперегнійні, тобто нічого не потрібно прибирати. Ось так висадили, утрамбували.

Так приємно. У мене ніколи не буває перерви. Завжди і весна, і літо. Зими не буває. Можна висадити і в такий горщик (великий), там шавлія швидше розростеться, радить городникам Октябрина Ганічкина. Тому садити тільки по одному. А навесні висадити у відкритий грунт.

Як розмножують шавлію. Коли настане тепло, то можна сіяти насіння. Грунт краще пролити гарячою водою, посіяти насіння. Але не забувайте, що вони довго проростають, але ви весь час тримаєте грунт у вологому стані. І тоді ваші насіння шавлії дадуть сходи. А шавлія рослина багаторічна, тому або навесні пересадите з горщика в сад, або тримаєте на підвіконні.
Після того як висадили, потрібно поставити на саме сонячне і світле підвіконня. Температура висока не обов'язково. Шавлія культура холодостійка, переносить морози. Тому досить +18 ˚ С. Слідкуйте за поливом. Поливати можна по краю, не потрібно лити воду в центр. Корінці будуть швидко розростатися, міцнішати. Якщо ви будите висаджувати її як декоративну рослину, то посадите шавлію десь попереду будинку. Якщо хочете омолодити кущ, то через три роки обріжте рано навесні пагони на висоті 10 -12 см. Тому що це напівчагарник, потрібно провести обрізку до сокоруху. Вирощуйте цю дивовижну рослину.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (14.03.2012)
Переглядів: 1169 | Теги: город в хаті, Відео, лікарські рослини, Ганічкіна, пряні культури, зелень | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz