Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Середа, 24.04.2024, 16:35
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Траннуа Павло відео поради садівникам про побілку дерев восени та навесні, догляд за штамбом
Траннуа Павло на відео розповідає про побілку дерев восени та навесні, про догляд за штамбом. Ці відео поради садівникам допоможуть зберегти одну з найбільш вразливих частин плодового дерева - штамб, який може постраждати від сонячних опіків, гризунів, морозу.
Траннуа Павло на відео садівникам показує, як просто можна очистити штамб від старої кори. Робиться це за допомогою звичайної пилки, вона використовується як скребок. Така зачистка є підготовкою до покриття стовбура й великих гілок захисними розчинами. Так само радить садівникам звернути увагу на закладення дупел.

Звичайно простіше за все, і найбільш ефективно, говорить Павло Траннуа, використовувати спеціальні суміші для обмазки. Вони відразу готові до вживання, екологічно чисті, і навіть при попаданні на шкіру не викликають подразнень. Такі пасти для побілки дерев восени або навесні зроблені на основі глини й містять іони срібла.

Якщо такої суміші немає, то для побілки дерев восени чи навесні можна використовувати саморобні склади на основі глини та коров'яку. Чому Траннуа Павло (відео) радить садівникам не використовувати вапно? Тому що вона має властивість стискуватися і не давати нормально розвиватися штамбу.

Про побілку та догляд за штамбом дерев
Дивитися безкоштовно відео онлайн - поради садівникам від Траннуа Павла.
 


(переклад тексту відео порад садівникам)
Сьогодні ми поговоримо про догляд за штамбом плодового дерева. Ми знаходимось на звичайній садовій ділянці в Підмосков'ї. Ялиновий ліс, ґрунт глинистий. Зростають плодові дерева. В даному випадку у нас слива, як зразок. Садівники знають, що у плодового дерева найуразливіша частина - це штамб. Тому що він може підмерзнути, його можуть обгризти гризуни (зайці, миші), він може отримати сонячний опік навесні. Який би спосіб обрізки не застосовувався, штамбу завжди потрібен захист. Бажано, щоб штамб був чистий, здоровий, щоб у нього кора омолоджувалась, і щоб він був покритий захисним багатофункціональним шаром. Щоб наша захисна оболонка захищала відразу і від гризунів, і від сонячних опіків, і від зимових морозобоїн. І ще захист додатковий від шкідників. Ми сьогодні розглянемо, якими складами можна покривати штамб, але спочатку попередня обробка. Стару кору зі стовбура радить садівникам Павло Траннуа регулярно обчищати. Бажано щоб стовбур був до живої кори чистим. Це легко робити ось так пилкою, не боячись зачепити живу кору. Це така попередня зачистка, вона і є підготовкою до покриття захисним бальзамом.

Тепер я (Павло Траннуа) кілька слів скажу про матеріали. Саме хороше покриття, побілка штамбу плодового дерева, звичайно ж на основі глинистого розчину. Є кілька загальноприйнятих рецептів. Накопують глину, додають в неї трошки коров'яку, виходить пастоподібна консистенція. Можна й просто купити екологічно чистий склад для побілки дерева на основі глини. Він уже має необхідну консистенцію та готовий до застосування. Зроблена паста на основі білої глини. Вона утворює щільну кірку, яку ані миша, ані заєць просто так не прокусить. Плюс цей пористий сухий прошарок буде захищати від перепадів температур взимку, тобто навіть якщо буде сильний мороз, охоронить від обмороження, на відміну від простої побілки. Краще пасту накласти в два шари. Цей матеріал хороший тим, що містить іони срібла, що вбивають інфекцію.
    

Якщо на дереві є утворення дупел, на місці старого сучка, в тріщині, стара морозобоїн, то туди при зволоженні може потрапити інфекція. Тому, радить садівникам Павло Траннуа, це місце замазати захисним шаром, то це ще буде однією перешкодою для інфекції. Ретельно промазати.
Таке покриття протримається кілька місяців. В ідеалі його потрібно робити два рази, восени та навесні. Можна і один раз - восени.

Слід особливо відзначити, чим краще для дерев глинистий розчин від побілки вапном. Глинистий розчин можна використовувати на яблунях та інших плодових деревах незалежно від віку. Так як відомо, що на молоді деревця побілку вапном не використовують. Побілка стискає стовбур і не дає йому нормально потовщуватися. А глинистий розчин такої властивості не має, не заважає дереву розвиватися. Їм можна обробити і штамби, і скелетні гілки. Це місця, які уражаються чорним раком. Зверніть увагу, радить Траннуа Павло, на основу скелетних гілок. Їх теж покриваємо густим шаром при побілці дерев восени і взимку.

Павло Траннуа говорив, що ця слива середнього віку і формована за низькорослим типом, Це хороший приклад, як можна утримувати дерево сливи. Проводять обрізку на розкриття крони, досить сильну. Вишню так обрізати не можна. А сливу, як і яблуню можна так ґрунтовно різати. Глибина побілки залежить від пори року. Якщо це робимо восени, то фарбуємо до землі. Це розчин глинистий і можна не побоюватися його потрапляння на шкіру.

Ось в такому вигляді рослину можна готувати до зимівлі. Її не будуть пошкоджувати гризуни, їй не страшні сонячні опіки, захистить це частково від морозобоїн.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (05.12.2011)
Переглядів: 3248 | Коментарі: 2 | Теги: пошкодження дерев, сад, дерева, догляд, Траннуа, Відео, відео поради садівникам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 TerryLehex  
0
Как помыть машину?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz