Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Субота, 20.04.2024, 18:18
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Томати у теплиці відео - вирощування, догляд, фітофтора

Телепередача «Удачний сезон» на тему - томати в теплиці. Відео поради городникам - просто і доступно розповідають про вирощування та догляд за цим овочем. Ще ви познайомитеся з термінами та препаратами обробки помідор проти фітофтори. Це злісне захворювання здатне завдати величезної шкоди врожаю  що знаходиться не тільки у відкритому, але і в закритому ґрунті. Причому якщо ви запізнилися з обприскуваннями хімічними препаратами, то на допомогу вам прийдуть народні засоби, доступні та безпечні.

 

Томати у теплиці відео - вирощування, догляд, фітофтораТомати у теплиці, як і у відкритому ґрунті, люблять, щоб земля була вологою, а лист сухим. Цього звичайно домогтися не завжди просто. На городі можуть зарядити дощі, а тоді сухого листа вам не бачити. Дуже часто городники вирощують помідори не тільки у відкритому, але і закритому ґрунті з різних причин. Щоб мати більш ранню продукцію, щоб ласувати корисним овочем довше, до морозів, щоб, незважаючи на погодні умови, бути з урожаєм. Це може бути навіть просто невелика резервна посадка, але звичайно теплиця може бути побудована і з розмахом. Все залежить від ваших потреб і можливостей. Але рекомендації, які дає ведучий телепередачі біолог Сергій Глазінов для всіх одні.

 

Грунт необхідно підтримувати в пухкому стані. Обов'язково проводити поливи теплою водою, бажано раз на тиждень. Після них грунт рихлити. Полив томатів у теплиці холодною водою може призвести не тільки до відставання в рості, але і до загибелі всієї рослини.

 

Разом з поливами даємо добрива в гранульованому або рідкому вигляді. Дуже корисне та швидко дає ефект позакореневе підживлення. Наприклад, препаратом Кемира Люкс. А можна використовувати розчин з марганцівки й бури. Головне добре змочити стебла та листя.

 

Пасинки - є багато сортів що вимагають їх видалення. А при вирощуванні томатів у теплиці цей прийом має величезне значення. Адже якщо на городі хоч яке природне провітрювання є, то в теплиці розлоге листя пасинків буде створювати застій повітря, рослини будуть вологими. А це звичайно призведе до хвороб.

 

Від грибкових захворювань, зокрема від фітофтори, Сергій Глазінов рекомендує проводити не менше трьох обробок. Спочатку препаратами, що підвищують імунітет рослин. Маючи хороший імунітет помідору легше протистояти поганим погодним умовам. Це особливо актуально в жарке, занадто холодне, дощове літо. А природа останні роки підносить багато сюрпризів, так що нехтувати обробками не варто. Наведено способи використання таких препаратів як Епін, Ордан, Циркон, Іммуноцитофіт.

Ведучий зупинився на простих і доступних засобах захисту від хвороб. Приготувати їх не важко для будь-кого з вас. Крім того вони нешкідливі. Наприклад, на 10 літрів води взяти 1 літр знятого (знежиреного) молока. У розчин додати 10 крапель йоду і провести обприскування томатів у теплиці.

 

Причому розказані способи захисту та догляду підійдуть не тільки для закритого, але і для відкритого грунту. Сміливо можете їх використовувати. Тільки от не проводьте обприскування в розпал спеки - можуть бути опіки не лише хімічні, але і краплі на листах можуть спрацювати як збільшувальне скло. Використовуйте для обробок ранкові та вечірні години.

 

Дивитися безкоштовно онлайн томати в теплиці відео поради городникам від телепередачі «Удачний сезон»

 

(Переклад телепередачі «Удачний сезон»)

Телепередача «Удачний сезон» та її ведучий Сергій Глазінов. Досвідчені городники радять при вирощуванні томатів тримати грунт у вологому стані, але при цьому листя повинно бути сухим. Тому томати добре вирощувати в теплицях. Що ж до відкритого грунту, то при дощовій погоді вони частіше хворітимуть. В цій теплиці вирощується більше десяти сортів і гібридів томатів, причому більшість з них високорослі форми. Тому їх потрібно підв'язувати до опори. Вони добре доглянуті, як бачите тут немає пасинків. Ростуть на оптимальній відстані. Причому догляд за помідорами в літній час полягає в постійному розпушуванні грунту, обприскуванні приблизно раз на два тижні, в поливах і внесенні добрив.

 

Добрива можна вносити як у рідкому, так і в гранульованому вигляді. Але рідкі добрива засвоюються швидше. Наприклад, добриво Кеміра Люкс, в хелатній формі. Воно за короткий час засвоюється рослинами і використовується ними для росту, розвитку.

 

Крім внесення добрив не забувайте про позакореневі підгодівлі. Влітку можна використовувати 30 грам бури і 1 грам марганцівки, розчинивши в 10 літрах води. Цим обприскувати рослини, стебла, листя.

 

Один раз на тиждень грунт бажано рихлити після поливу теплою водою. Холодна вода викликає гальмування в розвитку рослин і може навіть призвести до загибелі.

 

Так само не забувайте у міру наростання видаляти пасинки.

 

Втім, догляд за томатами, зростаючими в теплиці звичайний, але все ж часто вони так само починають хворіти різними грибковими захворюваннями, наприклад, фітофторозом. Фітофтороз переходить від картоплі. Після посадки томатів в грунт відразу потрібно проводити профілактичні заходи, для того щоб вони були здоровими і не хворіли. За сезон проводиться 3 і більше обробок.

 

Що стосується першої обробки, то я (ведучий) рекомендую обробити рослини такими препаратами як Епін або Іммуноцитофіт. Це не добрива, а препарати що підвищують імунітет рослин, тобто опір до несприятливих зовнішніх умов. Через два тижні можна приготувати інший розчин. Для нього використовуємо 2 пакети Ордану і 1 пакет Циркону. Змішуємо їх в 10 літрах води і проводимо обприскування.

Для третьої обробки, яку ми проводимо через 2 тижні використовуємо 2 пакетики Ордана і 1 ампул Нітроліна. Нітролін - це препарат, який нейтралізує шкідливий вплив пестицидів.

 

Якщо з якоїсь причини ви довгий час не могли обробляти томати від грибкових захворювань, і зокрема від фітофторозу, а фітофтора почала активно розвиватися, то потрібно використовувати народні способи.

Розчиняєте 250 грам кухонної солі в 10 літрах води, додаєте 10 крапель йоду і проводьте обприскування.

Другий не менш ефективний спосіб. Беріть 1 літр знежиреного молока, розводьте водою до 10 літрів і так само додаєте 10 крапель йоду.

Також ефективна обробка кальцинованою содою. Її потрібно розчинити 50 грам в 10 літрах води. Для кращого прилипання додати 40 грам розведеного у воді господарського мила.

 

Поради:

Видаляйте пасинки по мірі їх появи;

Обробку від фітофтори проводьте раз на 2 тижні;

Підв'язуйте високорослі сорти та гібриди.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (19.07.2013)
Переглядів: 5095 | Теги: Відео, відео поради городникам, уДачні поради, хвороби рослин, помідори | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz