Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Середа, 24.04.2024, 13:09
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Способи розмноження флоксів відео від телепередачі уДачні поради
Існує багато способів розмноження флоксів. На відео від телепередачі «уДачні поради» представлений простий варіант отримання відразу великої кількості посадкового матеріалу. Адже можна не тільки ділити кущ на великі частини, відокремлювати маленькі паростки, але і відокремлювати та вкорінювати діленки з одним стеблом.

Звичайно, при такому способі розмноження флокс (на відео), отриманий при відділенні, буде ще досить слабкий і малий для того щоб вижити в умовах клумби. Тому таку рослину найкраще відправити на дорощування. Для цього посадіть його в горщик (ємність для розсади, пластикову пляшку), наповнений землею і зверху присипаний шаром піску в 2 - 3 см. А вже в тарі посадіть його на спеціально відведену для дорощування грядку. Місце для посадки підберіть тінисте, зверху накрийте обрізком пляшки. Укриття слід прибрати тільки після появи молодих листочків.

Така діленка буде рости до осені. А ось восени можна буде вже і пересадити. В принципі загартована, добре розвинена рослина завжди буде добре пересаджуватися, адже вона знаходиться в горщику й коріння не будуть травмуватися. А вже для постійного зростання підбирайте місце сонячне. Горщик треба злегка обжати, акуратно вийняти флокс і посадити, злегка заглибити на пару сантиметрів.

Варіантів одержання рослини дуже багато - це насінням, діленням куща, кореневими або стебловими живцями, пагонами дорослими і молодими з пяточкою. Пройшовши по посиланню, ви зможете дізнатися і спробувати розмножити багаторічні флокси способом, придатним для вас. І навіть просто купленим або подарованим квітучим пагоном.

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради квітникарям - Способи розмноження флоксів від телепередачі уДачні поради



(переклад телепередачі уДачні поради)

У світі існує незліченна кількість видів флоксів, кожен з якого по своєму гарний. Для того щоб придбати вподобаний сорт не обов'язково витрачати багато грошей, можна просто обмінятися квітами з сусідами, розмножити вподобаний сорт.
Євгенія Миколаївна, розкажіть, як ви розмножуюте флокси?
 
     розмноження флоксів відео
 
- (розповідає гість телепередачі «уДачні поради» Євгенія Миколаївна Божкевіч) Можна розмножувати поділом куща. Викопуємо цілий кущ. Ось такий великий кущ флоксу. На його корінцях видно маленькі відросточки. Це і будуть молоденькі рослини квітки.
Можна просто розділити сам кущ на частини. Для цього беруть гострий ніж і обережно, по старих корінцях, не пошкоджуючи молоденьких пагонів, ділять. Це робити можна і секатором.
Є й інший спосіб. Це для тих хто хоче відразу отримати багато флоксів. Ми виламуємо один пагін з шматочком кореневої шийки та коренем. Шийка - це місце кріплення до коріння. На цьому місці восени трохи вище зав'яжуться ростові бруньки для наступного року. Ми можемо посадити цю рослину в грунт.

Для цього в горщик ми насипаємо землю, а потім пісок шаром 2 - 3 см. Робимо луночку, проливаємо з лійки і садимо діленки. Рясно обприскуємо водою, ставимо в затемнене місце. Ось ви бачите горщик, де була проведена посадка в минулому році таким черешком. З'явилася рослина з великою кількістю гілок. Цей флокс вже можна садити на сонячне місце. А той що тільки посадили, тільки в затемнене місце.
Лунка повинна бути такої глибини, щоб помістилася рослина і була закопана на 2 - 3 см від цих стебел. Обжимається горщик, щоб витягнути квітку, посадити. Закопуємо, поливаємо водою зверху дощуванням.

Тільки посаджену в горщик рослину я прикопую разом з посудом, тому що я її потім буду переносити. Так не травмуються в подальшому коріння при пересадці. Зверху накриваю пластиковою банкою. Як тільки зверху з'являться нові молоденькі листочки, банку треба зняти і рослина буде рости до осені на цьому місці. А восени вже десь на початку вересня можна буде пересадити на постійне місце.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (25.08.2012)
Переглядів: 2065 | Теги: відео поради квітникарям, уДачні поради, декоративне садівництво, Відео, Квіти, розмноження рослин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz