Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Вівторок, 19.03.2024, 11:58
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Скошування листя суниці, полуниці, догляд після плодоношення
Скошування листя суниці, полуниці це один із прийомів догляду після плодоношення. Чи треба це робити? Коли строки скошування? Такі питання часто задають початківці садівники - городники, дачники. На це питання докладно відповість садівник Тамара Цурко на відео від телепередачі «уДачні поради».

Скошування листя суниці, полуниці проводять приблизно в середині серпня. Терміни дуже важливі. Тому що рослина має піти у морози сильною, зміцнілою. Вуса залишаємо тільки в тому випадку, якщо збираємося кущі розмножувати. Як правильно це робити, які вуса залишити ви побачите на відео. З молодими рослинами чинимо інакше. Їх поки не чіпаємо.

Що ж робити потім? Подивіться, як правильно розпушити землю і чим пролити для обробки залишені частини, грунт. Чи потрібно поливати свої посадки? Якщо немає дощів, то щотижня. І не забувайте стежити за підростаючими вусами. Вони вимагають своєчасного видалення. Інакше кущі ослабнуть. При виконанні цих рекомендацій ви отримаєте хороший і здоровий врожай.

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради садівникам - городникам, дачникам - Скошування листя суниці, полуниці, догляд після плодоношення - від телепередачі уДачні поради



(Переклад телепередачі уДачні поради)
Ягоди полуниці дозрівають одними з перших. Але це не означає, що після збору врожаю догляд за цією культурою припиняється. Навпаки, попереду ще багато роботи.
(Розповідає Тамара Цурко - садівник) Приблизно в середині серпня, десь з 9 по 18, проводять обрізку кущів полуниці. Причому якщо вам потрібен посадковий матеріал, то перший вус полуниці відбирають в сторону для посадки. А всі інші прибирають. Ось бачите великий перший, є другий і третій. Саме їх і видаляємо, вони не потрібні. Відрізаємо перший і залишаємо його на розмноження. Щороку полуницю обрізають. Але ось у тієї, що посадили з вусів, з першого на другий рік обрізку не роблять. Тільки обрізають пожовкле, засохле. А ось вже другий, третій, четвертий обов'язково видаляємо або повністю все під корінь, тобто весь кущ, або залишаємо тільки наймолодші листочки і в серпні - вересні на них закладається майбутній урожай.
 
    

- От у нас залишилися такі акуратненькі кущики з маленькими листочками. Що ж робимо з полуницею далі?
- Тепер рихлим землю грабельками. Якщо залишилися десь бур'яни, то ми їх приберемо. А тепер потрібно пролити. Беремо темно рожевий розчин марганцівки і проливаємо прямо в центр на корінці, ріжки по одній баночці. Якщо розчин зробити блідим, то толку від нього не буде. Якщо більш темний колір розчину, то спалить коріння. Тому необхідно знайти таку середину в кольорі.
Поливати восени при наявності дощів немає сенсу. Але якщо буде сухим серпень і вересень, то поливати треба щотижня.

- Іноді після такої повної обрізки на полуниці починають рости вуса. За цим треба уважно дивитися, інакше вони заберуть на себе всі живильні соки і не дадуть сформуватися здоровому повноцінному кущу.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (14.07.2012)
Переглядів: 9795 | Теги: відео поради садівникам, Відео, сезонні роботи, уДачні поради, догляд, суниці та полуниці | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz