Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 18.04.2024, 05:08
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Розмноження живцюванням - відео передачі уДачний сезон
Про розмноження живцюванням відео телепередачі «уДачний сезон», розповідає і показує її ведучий біолог Сергій Глазінов. Для прикладу взято рослину кімнатного лимону. Правила цієї операції прості, і при їх дотриманні можна досягти непоганого результату. Велике значення для приживлюваності має довжина живця. Оптимальна - 10 - 12 см. Так само необхідно зменшити розмір випаровуючої вологу поверхні, тобто площу поверхні листя.

Для того щоб при розмноженні живцюванням (на відео) рослини краще укорінювалися, ведучий пропонує використання коренеутворюючих препаратів, наприклад Корневіну. Буде показано, як правильно провести опудрювання в ньому. Так само ви побачите, як правильно провести підготовку до посадки, як приготувати пухкий поживний субстрат. Дізнаєтеся, де має бути розташований зріз вгорі і внизу живця. Використовувати тільки гострі предмети для цих операцій.

Перед посадкою проливають землю, а після посадки утрамбовують. Для підтримання режиму вологості використовувати плівку або банку. А місце підбирати світле, але не дуже сонячне.

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради садівникам - городникам - Розмноження живцюванням - від телепередачі уДачний сезон

Get Adobe Flash playerDIV>

(Переклад телепередачі уДачний сезон)
Сьогодні розповім вам про основні правила живцювання рослин, як кімнатних, так і вуличних. Наприклад, я взяв гілочку культурного лимону. Взагалі при живцюванні рослин потрібно звернути увагу на те, щоб живець був не дуже великим. Наприклад, вся ця гілка звичайно ж не укоріниться. Зате з неї можна отримати два саджанця. Ідеальною буде довжина 10 -12 см. Нижній зріз робимо під нижньою брунькою, відступивши десь пів сантиметра вниз, навскоси, під кутом приблизно 45 ˚. Дуже важливо робити зріз гострим предметом. Нижній лист я видаляю. Визначаю верхню частину живця ось у цьому місці, зрізаю трохи вище верхньої бруньки. Живець отриманий. Але у такому вигляді він теж не вкоренитися, тому що у нього три листа і до того ж досить великих. Тому ці листи треба вкоротити. Я зрізаю їх наполовину. Ось тепер все готове для розмноження живцюванням, тобто до посадки.

Тепер потрібно приготувати посуд, де і відбуватиметься вкорінення. Беремо посуд, бажано невеликий, ось такий горщик. Заповнюємо субстратом. Для укорінення живців (розмноження) підходить пухкий субстрат, наприклад з суміші торфу з піском. Попередньо грунт проливаємо водою. І так, ми субстрат ретельно пролили водою, тепер для того щоб рослина добре укорінювалася бажано використовувати стимулятор коренеутворення, наприклад, Корневін. Тобто ми просто нижню частину живця опудрюємо в Корневін, ось таким чином.
 
    

Живець вертикально заглиблюють в субстрат на 2 - 3 см. Навколо бажано утрамбувати і для кращого вкорінення накрити або прозорим пакетом, або банкою. І поставити в світле, але не сонячне місце.

Живці лимонів зазвичай вкорінюються через місяць - півтора. Це видно по появі нових молодих пагонів. Після чого ми укриття знімаємо, рослину пересаджуємо в інший посуд, в родючий грунт і вирощуємо як звичайно. Таким чином, можна вкорінювати найрізноманітніші культури, як плодові, так і декоративні.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (07.05.2012)
Переглядів: 2331 | Теги: розмноження рослин, Відео, уДачний сезон, відео поради садівникам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz