Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 29.03.2024, 03:25
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Плодові дерева догляд та захист - відео поради садівникам «уДачний сезон»
Полив дерев як частина догляду, справа серйозна. Від нього залежатиме кількість врожаю і здоров'я рослини. Поливати необхідно, але робіть це правильно. Підгодівля дерев добривами, способи внесення. Використовуйте їх ефективно. Боротьба з мурахами та попелицями, шкідниками що ушкоджують дерева. Захист плодових дерев від шкідників за допомогою ловчих поясів. Коли їх накладати, як очищати? Яка користь буде від розміщення ловчих поясів.
Побілка стовбурів, як захист від морозобоїн, її терміни і необхідність. Це не роблять для краси.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - уДачний сезон, плодові дерева, догляд та захист
 


(Переклад передачі «уДачний сезон»)

З вами ведучий телепередачі «уДачний сезон» біолог Сергій Глазінов. Яблука займають перше місце в світі як за площею, так і зі збору врожаю. Можна підібрати найрізноманітніші сорти, які відрізняються смаковими якостями, та набором поживних речовин. У яблуках містяться пектинові речовини, які виводять з нашого організму шлаки. Так само в них є солі заліза, які необхідні при недокрів'ї.

Для отримання хороших урожаїв за яблунями необхідний стабільний, постійний догляд. Перш за все навесні під час бутонізації необхідно обробляти плодові дерева як від хвороб, так і від шкідників. І повторювати обробку вже після збору врожаю.

Протягом літа, особливо в спекотну суху погоду необхідні поливи та вносити добрива під плодові дерева . Початківці садівники здійснюють грубу помилку, зазвичай поливають плодові дерева біля стовбура. Але для того щоб рослини добре розвивалися потрібно поливати по периферії крони. Тобто викопують траншею і проводять полив. Саме в цьому місці розташовуються так звані усмоктувальні коріння. Крім літніх поливів дуже важливі й осінні. Коли закладається врожай наступного року.

Що стосується добрив, то ми їх вносимо приблизно 1 раз в 20 днів. Можна використовувати різноманітні комплексні добрива, як в рідкому вигляді, так і в гранульованому. І за 2 години до внесення добрив під плодові дерева проливаємо грунт рясно водою, щоб уникнути опіку кореневої системи.

Часто на гілках яблунь можна побачити велику кількість мурашок. Вони є рознощиками попелиці. Так от щоб мурашки не могли проникнути у верхню частину рослини, роблять так звані ловчі пояси. Обмотують стовбур приблизно шириною 35 - 40 см. Це може бути мішковина, плівка, картон. І обмазати цей матеріал липкою речовиною, наприклад, вазеліном. Таку перешкоду подолати мурашки не можуть, тому ми можемо захистити наші плодові дерева не тільки від мурашок, а й від попелиці.

Що стосується побілки. Зазвичай ми дерева білимо навесні. Але основна функція побілки це захист від весняних морозобоїн. Тому білити дерева необхідно не навесні, а восени до початку зими для захисту від сонячних опіків.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (24.03.2012)
Переглядів: 6374 | Коментарі: 1 | Теги: Відео, шкідники рослин, уДачний сезон, добрива, хвороби рослин, догляд, сад, відео поради садівникам | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz