Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 25.04.2024, 03:15
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Павло Траннуа садимо огірки з Вісником квітникаря
Павло Траннуа розповість про те, як садити огірки. (У телепередачі «Вісник квітникаря».). Багато садівників - городників, дачників ставлять одні і ті ж питання: «Чому бадилля огірків швидко починає жовтіти, чому плоди бувають кривими і гіркими". Здавалося б що цей овоч не так то й важко виростити, але все ж перед нами часто виникають саме ці проблеми. Їх можна уникнути.

І допоможуть вам три простих поради: підтримка грунту в чистоті від бур'янів, регулярні поливи та підживлення. Начебто все просто. Але в цьому є свої секрети, про які й розповість Павло Траннуа.
Садимо огірки на підготовлені грядки. Але немає необхідності копати глибоко, перевертаючи пласти землі. Це толку не дає. А якщо грунт був чистим, то і взагалі досить легкого розпушування. Адже коріння огірка при вирощуванні йде не в глибину, а в ширину. Ось саме цю особливість і використовують при внесенні добрив і проведенні поливів. Потрібно це робити не обмежено, в лунки, а лити по всій поверхні грядки. Найкраще огірки ростуть в умовах підвищеної вологості. А от садити їх можна як завгодно, це не має значення.

І звичайно ж сильні рослини не отримати без органіки. Краще всього використовувати для підгодівлі огірків гній. Але його можна замінити, каже Павло Траннуа в «Віснику квітникаря» на рідке зелене добриво (а рідкий компост у вас завжди є під ногами). Особливо таке добриво просто приготувати дачникам. Адже вони бувають на дачі частіше тільки по вихідним. Якраз цього часу достатньо для зброджування розчину для підживлення. Ось і всі секрети, і прості поради для садівників - городників.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Павло Траннуа садимо огірки з Вісником квітникаря



(Переклад телепередачі Вісником квітникаря )
Павло Траннуа - ґрунтознавець, оглядач журналу «Вісник квітникаря» продовжує цикл телепередач по практичному садівництву. Сьогодні він розповість про вирощування огірків у відкритому грунті без якихось укриттів. Садівники - городники часто задають питання про огірки: «Чому вони гіркі, чому ростуть криві, чому бадилля починає занадто швидко жовтіти».

Якщо відповісти одним фактором, то в першу чергу, я вам скажу, все вирішує грунт. Якщо земля добре підготовлена, то огірки ростуть без всяких проблем, нічим не хворіючи. Ви бачите, що на листі немає ніяких поразок, він весь час росте і всі плоди рівні, гачків не буває. Ви бачите це. Вони рівні, не гіркі, бадилля зелена без всяких обприскувань. Весь секрет у грунті. Не обов'язково його глибоко перекопувати. Досить зробити це на 8-10 см. Можна і не копати. Якщо ви стежите за чистотою від бур'янів, то візьміть торішню ділянку, відскребіть начисто бур'яни і дайте землі прогрітися в травні тижнів зо два. Схема посадки огірків може бути будь-яка - це рядки, гнізда. А ось тут вони взагалі посаджені зіркою, тобто в одному місці було посаджено 6-7 насінин і вони розповзлися. Важливий наступний догляд. Огірки дуже не люблять коли в розпал гарного догляду відбувається пауза. Наприклад їх поливали, підгодовували. І от власник їх на неділю кидає. Грунт пересихає. Ось після такого впливу огірки дійсно починають швидко жовтіти. Рослина вважає, що скінчився період вегетації і треба швидко згортатися. Вона витрачає швидко всі сили на закладку зеленців і все, рости вже не хоче. Ось цієї паузи бажано уникати. Тобто огірки бажано поливати щодня. Або замульчувати, щоб на 2-3 дні запас вологи під ним залишався досить таки відчутним. Мульчувати можна сухою травою, листям, сіном. Бур'яни без насіння це звичайнісінька мульча під огірки.
 
    

Підгодівля повинна бути приблизно раз в 10 днів. Раз на тиждень це навіть дуже часто. Гнойова або трав'яна жижа це ідеальне добриво для огірків. Тобто органіка. Можна аміачними, мінеральними підгодовувати, але тоді 2-3 рази за літо. Вони у великих дозах небезпечні. А ось органіка піде частіше, краще вибрати її. Можна лити великими об’ємами, прямо по всій поверхні грядки. В огірків коріння йдуть дуже далеко під поверхнею грунту, як би стеляться. Тому проливайте всю площу. Тоді земля не буде кислою, це органіка, яка ліквідує кислотність. Упередження садівників - городників - це страх поливати огірки прямо по листю. Вважають що коренева шийка уразлива, треба поливати тільки під корінь. Ця проблема виникла на порожньому місці. Огірки ж люблять вологе повітря, щоб від землі парило. Тому спокійно поливайте суцільно по всіх коріннях. Вода звичайно повинна бути підігрітою на сонці. Це ідеальні умови для зростання огірка. Не буде проблем.
Що стосується смаку огірків. Поки стебла такі соковиті і зелені, поки самі плоди рівні, то й смак завжди нормальний. При такому догляді гіркота виключена.

Підіб'ємо підсумок - 3 основні правила вирощування огірків, здорових і довго живучих.
Це ніяких бур'янів.
Постійний полив.
Регулярні підгодівлі.
Тоді земля високопоживна і врожай огірка гарантований.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (24.05.2012)
Переглядів: 2773 | Теги: посіви, відео поради городникам, вирощування овочів, добрива, полив, Відео, огірок, Траннуа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz