Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Субота, 20.04.2024, 00:13
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Хвороби яблунь і груш - моніліальний опік, борошниста роса відео уДачний сезон
Хвороби яблунь і груш, такі як моніліальний опік та борошниста роса будуть розглянуті у відео передачі «уДачний сезон». Поразка призводить до того, що гілки спочатку чорніють, а потім і зовсім всихають. Про те, як боротися з хворобами яблуні та груші розповість ведучий телепередачі «уДачний сезон» біолог Сергій Глазінов.

Часто поширенню подібних грибкових захворювань служать несприятливі погодні умови, а також недоглянутість саду. Якщо ви помітили що почали чорніти закінчення гілочок і всихати листя, це вже поганий сигнал, потрібно просто терміново вживати заходів.

Але як завжди оптимальніше буде не лікувати, а запобігти поширенню грибкової інфекції. У передачі «уДачний сезон» Глазінов Сергій рекомендує проводити 2-3 рази обприскування за сезон, використовуючи такі фунгіциди як Скор і Хорус. Так само важливо вчасно видаляти уражені хворобою гілочки на яблунях та грушах. Всі ці обрізки винести за територію свого саду, а ще краще спалити. Адже грибки поширюються вітром, і просто скласти в купку десь це не вихід. Потрібно думати і про навколишнє середовище, про сусідні ділянки, сади і дачі. Проводити восени прибирання опалого листя і знімати уражені плоди. Так само все це знищити. Компостувати можна тільки здорові рослинні залишки.

Здорові й доглянуті рослини менше уражуються хворобами. Тому потрібно вчасно проводити поливи плодових дерев і підгодівлі дерев у своєму саду.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - телепередача «уДачний сезон» Хвороби яблунь і груш - моніліальний опік, борошниста роса
 


(Переклад телепередачі «уДачний сезон»)
Часто садівники скаржаться на те, що в їх садах стали пропадати яблуні та особливо груші. Кінці гілочок починають чорніти, потім чорніє вся гілочка повністю і засихає. У чому ж причина? Справа в тому, що в цьому році склалися найбільш сприятливі умови для розвитку таких грибкових захворювань як борошниста роса та моніліальний опік. Слід пам'ятати, що вражаються перш за все ті рослини, за якими садівники дуже погано доглядають.

У чому ж полягає догляд за плодовими деревами. Звичайно ж протягом усього літа необхідні поливи, особливо в спекотну суху погоду. А поливати плодові дерева потрібно по периферії крони, тобто там, де закінчуються гілочки. Так само вносити добрива, приблизно 1 раз в 20 днів.
    

Догляд полягає і в своєчасній обрізці дерев. Обрізку яблунь і груш бажано проводити в зимовий час в лютому місяці (ранній березень). Вирізують ті гілки, які направлені всередину крони, такі пагони, що перехрещуються. Так щоб рослина зовні виглядала дуже доглянуто і красиво. Не проводити обрізку в літній час. Це викличе зростання нових, жируючих пагонів, на шкоду майбутньому врожаю.

Для того щоб яблуні та груші не хворіли бажано 2-3 рази в рік проводити обробки. Це в весняний час, коли утворюються бутони. Так само в середині літа і після збору врожаю. Для обробки використовуються фунгіциди, тобто препарати від грибкових захворювань, наприклад, Хорус або Скор. Розводити їх відповідно до інструкції, але для кращої приклеюваності додати в розчин господарське або рідке мило. Обробку проводити в суху безвітряну погоду, причому в ранковий або вечірній час. Не обробляти рослини вдень при високій температурі. Хімічні препарати в таких умовах не діють.

Перед тим як ви будете проводити обробку фунгіцидами, необхідно видалити всі почорнілі гілочки. Причому не просто зрізати їх з дерева, а подалі видалити з ділянки, бажано навіть спалити. Уражену гілку легко визначити, на ній темніє листя, сама гілка засихає. І ми їх обов'язково видаляємо. В осінній час необхідно прибрати опале листя, потемнілі плоди. Адже саме вони є джерелом розвитку інфекції. Якщо ви будете добре доглядати за своїми плодовими деревами яблунями і грушами, то вони щороку будуть вас радувати хорошим урожаєм.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (24.03.2012)
Переглядів: 6552 | Теги: сад, Відео, уДачний сезон, хвороби рослин, догляд, відео поради садівникам | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz