Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 29.03.2024, 01:52
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Хвороби груш, лікування, догляд, полив - відео уДачний сезон
Останнім часом грибкові хвороби груш приносять багато турбот садівникам, вимагають лікування. За допомогою поливів та догляду можна виростити сильне плодове дерево груші, яке буде вимагати всього три обприскування за сезон. Адже сильна і здорова рослина буде рясно і щорічно плодоносити, радуючи хазяїна ділянки.

Дістається в першу чергу грушам від таких хвороб як борошниста роса та моніліальний опік. Листя, а потім гілки чорніють і засихають. Рослина втрачає зелену масу. При великому ураженні може загинути. Потрібно провести 3 обприскування – в час набрякання бруньок (сечовиною), при появі бутонів і після збору врожаю (Хорус або Скор). Для того щоб обробки принесли користь, необхідно проводити їх в ранкові або вечірні години, тому що від спеки отрути розпадаються і не діють. Зверніть на це увагу.

Комахи наносять грушам багато шкоди. Особливо мурахи. Вони розселяють по плодовим деревам попелицю. А та вже в свою чергу висмоктує сік з листя на кінцях гілок. Листя засихає, а при великому ураженні засихають кінчики молодих гілочок. Так само попелиця виділяє липку рідину, до якої приклеюються спори грибкових захворювань і прекрасно в них розмножуються, вражаючи грушу хворобами. Для захисту на відео передачі уДачний сезон показано, як використовувати ловчі пояси, зав'язані на стовбурі дерева.

Дуже важливо побілити штамб в кінці осені і чи на початку зими. Побілка служить для захисту від морозобоїн і сонячних опіків у весняний час.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Хвороби груш, лікування, догляд, полив - відео уДачний сезон


( переклад передачі уДачний сезон)
Біолог Сергій Глазінов каже, що цього року багато садівників стурбовані станом груш на їх ділянках. Багато рослин вражено грибковими захворюваннями, такими як борошниста роса, моніліальний опік. В цьому випадку листя і гілки стають коричневими, повністю засихають. Для того щоб рослини не хворіли за ними треба постійно доглядати протягом усього теплого періоду часу року. Перш за все обприскувати груші при появі бруньок, коли вони починають набухати необхідно проводити обробку сечовиною, приблизно 1 сірникову коробку на 10 літрів води. І проводитися таким розчином обприскування. Потім при появі бутонів на деревах груш ми так само проводимо обробки проти грибкових хвороб. Це може бути препарат Хорус, беремо один пакетик на 10 літрів води. Або препаратом Скор. Не забувайте додавати рідке або господарське мило щоб краще прилипало.

Такі ж обробки проводять і в літній час, тільки час вибирати вечірній або ранковий, щоб було прохолодно. Третю обробку фунгіцидами, препаратами від грибкових захворювань, зробити для груші після збору врожаю восени. Якщо ви будете постійно проводити ці обробки, то ваші рослини будуть здорові і ви будете отримувати урожай щороку.
    

Так само не забувайте про поливах дерев груш та внесення добрив у весняний і літній час. Удобрювати необхідно 1 раз на 20 днів. Можна використовувати будь-які комплексні добрива. Так само обов'язково проводити полив в суху погоду. Поливати необхідно там, де закінчується крона, тобто по периферії плодового дерева. Саме тут розташовується велика частина всмоктуючих коренів. Для того щоб на крону груші не потрапили мурашки, і відповідно тля, необхідно робити ловчі пояси. Нижню частину стовбура обмотати будь-яким не гниючим матеріалом (можна плівкою, скотчем, щільним папером) і зверху намазати спеціальним клеєм, який використовують для боротьби з гризунами. В цьому випадку мурахи і всі інші комахи не зможуть потрапити у верхню частину крони, тому груша в цьому випадку буде здоровою.

І ще дуже важливо в осінній час, або навіть на початку зими, проводити побілку штамбів плодових дерев. Білити треба не навесні, а восени. Адже саме ранньої весни, коли вдень стоїть плюсова температура, а вночі мінусова, відбувається розрив кори плодових дерев. Так от щоб не викликати морозобоїн і сонячних опіків необхідно проводити побілку саме з початком зими.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (03.04.2012)
Переглядів: 5845 | Теги: Відео, уДачний сезон, догляд, хвороби рослин, сад, полив, відео поради садівникам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz