Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 29.03.2024, 15:40
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Город на підвіконні Ганічкіна городникам м'ята, меліса лимонна.
Город на підвіконні - Октябрина Ганічкіна для городників продовжує тему вирощування овочів у домашніх умовах. Листя м'яти та меліси лимонної гарні для приготування чаю. Вони заспокоюють нервову систему й надають тонізуючу дію. Тому їх можна використовувати взимку не тільки в сушеному вигляді, а й у свіжому.
Виростити взимку в домашніх умовах в городі на підвіконні м'яту та мелісу лимонну не складає труднощів. Якщо у вас немає присадибної ділянки, дачі, де ростуть ці дивовижні рослини, то просто посійте насіння або купіть розсаду. Вони не вимогливі до температурного режиму. Меліса лимонна рослина теплолюбна, тому поставте на підвіконня, де температура від 20 до 25 ˚ С. А от м'ята цілком може переносити нижчі температури. Як і шавлія, краще росте при температурі 18 ˚ С. Там вона буде більш компактною та матиме багато листочків. Поливати, як і всі зелені рослини хатнього городу на підвіконні, потрібно водою кімнатної температури. Проведіть і підгодівлю рідким органічним добривом. Так кущики сформуються компактними й пишними.

При вирощуванні м'яти на городі, присадибній ділянці проводять за сезон три зрізання трави м'яти перед цвітінням. У цей час вона особливо духмяна. М'яту можна розмножити насінням, поділом кореневища.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Город на підвіконні Ганічкіна городникам, м'ята, меліса лимонна. Get Adobe Flash player(переклад відео)
Город на підвіконні - продовжує тему для городників Октябрина Ганічкіна. І ми знову беремось за вирощування на городі в хаті взимку на підвіконні. Це будуть незвичайні рослини - м'ята та меліса лимонна. Їх вирощують на тільки на городі. Садять їх і на балконі. Адже такий хороший чай з цими рослинами. Беремо по гілочці, отримуємо від чаю задоволення. Це меліса не посіяна насінням, а розмножена живцями. Вони дуже швидко пристосовуються. Дивіться, ось м'ята, вона трохи менша. Якщо у вас багато на городі м'яти й меліси, то можна нашаткувати зелені та прийняти ванну з цими травами. Дуже добре для заспокоєння нервової системи. Так само діє і чай. Тому давайте їх будемо вирощувати в городі на підвіконні. Якщо ви читали мою книгу «Город на підвіконні», то напевно перенесли на зиму ці рослини зі свого городу, дачі на город в хату. Можна цілий рік вирощувати їх в горщику, якщо ви живете в квартирі.

Як же висадити в домашніх умовах. Можна звичайно і посіяти насіння, якщо у вас немає рослин для живцювання. Беремо стаканчик з отворами в дні. Насипаємо землі. Краще взяти готової. Якщо робите самі, то обов'язково проводите дезінфекцію городньої землі, щоб не занести хвороби. Насипали землі, притрамбували. Готуємо лунку. Її потрібно трохи полити водою кімнатної температури. Цей саджанець просто в земляній грудочці. Можна висіяти самим або купити готову розсаду пряних культур. Навіть вирощена в домашніх умовах ця розсада має надзвичайно приємних запах. Трохи притискаємо, проливаємо водою, намагаючись не потрапити на рослину. Меліса рослина теплолюбна, тому поставте на підвіконня де температура від 20 до 25 ˚ С. А от м'ята може переносити нижчі температури. Як і шавлія, краще росте при температурі 18 ˚ С. Так вона буде більш компактною і мати багато листочків. Поливати, як і всі зелені рослини на городі в хаті на підвіконні, потрібно водою кімнатної температури.

А як підгодовувати рослини, що вирощуються на підвіконні. Октябрина Ганічкіна радить городникам робити це один раз у місяць рідкими добривами з органіки (продаються в магазині). Щоб рослини добре виглядали, мали хороший аромат, потрібно забезпечити сонцем. Не бійтеся, зимове сонце не дає опіків. Можете так само наростити підвіконня. Від батарей може йти сухе повітря, від нього рослини погано ростуть. Тоді батарею потрібно трохи прикрити.
І ще одна порада від Ганічкіної Октябрини - будь-які квіти та зелені культури, розсада поставлена ​​просто на стіл біля підвіконня може з часом загинути. А ось при використанні підсвічування люмінесцентними лампами ви зможете отримати більш пишні рослини.

Про м'яті. М'яту ви можете вирощувати на підвіконні, на балконі (не взимку). При вирощуванні м'яти на городі, присадибній ділянці проводять за сезон три зрізування зелені м'яти перед цвітінням. У цей час вона особливо духмяна. М'яту можна розмножити насінням, поділом кореневища. Вона дуже швидко розростається. Щоб м'ята не поширювалася, візьміть, наприклад, обруч з бочки (шину колеса) і вкопайте в удобрений ґрунт, втисніть його. У це коло можна посіяти насіння м'яти або висадити розсаду. Де і буде вона рости, не розповзаючись.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (27.11.2011)
Переглядів: 2949 | Теги: малопоширені рослини, зелень, рослини в кімнаті, Ганічкіна, відео поради городникам, город в хаті, Відео | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz