Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 19.04.2024, 22:09
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Город по Мітлайлдеру - вирощування помідорів відео методу
Город по Мітлайдеру розповість про вирощування помідорів у передачі «Технологія достатку - овочівництво за методом Мітлайдера». Томат, овоч дуже важливий і потрібний. Ми звикли до його споживання і не мислимо літо без смачного салату з помідорами. Та й просто, зірвавши його на грядці, рука так і тягнеться відправити соковитий овоч в рот.

Звичайно, виростити помідор можна практично скрізь, у тому числі і в приміщенні, і в теплиці. Грунт підходить всякий, особливо якщо його удобрити, підготувати відповідно розробкам доктора Джекоба. Але мова на відео піде не про це. Ось все вже готово, грядки стояти в очікуванні рослини. Ось тоді все і починається. Висадка розсади. Як її проводять на городі по Мітлайдеру. Зовсім не просто. Грядки тут вузькі, а лунки на них глибокі. Половина рослини буде засипана землею.

А далі ще більше. Підходить час формування. І листи потрібно видалити, щоб йшло провітрювання, і пасинки прибрати. Красиво виходить. Чистий стовбур і як іграшки висять на ньому помідори. Але не перестарайтеся. Лист - дає харчування квіткам томата. Не обривати все. Потрібна поступовість у цій справі.

А як красиво підв'язані. Любо подивитися. Зверху теплиці (а можна так зробити і у відкритому грунті) натягнуті над кожним рядом рослин паралельно два дроти. До них підв'язані мотузки, а вже до них в шаховому порядку підв'язані стовбури. Виходить на городі Мітлайдера йдуть рослини вгору у формі букви V. Це покращує провітрювання при вирощуванні помідорів, та й просто дуже зручно працювати між такими грядками. Все докладно видно на відео про цей метод.

В кінці передачі «Технологія достатку - овочівництво по Міттлайдеру» ведучий дасть відповіді на питання надіслані глядачами.
- Вирощуєти ви помідори на вулиці?
- Підгортаєте ви помідори, адже після поливів оголюється частина кореневої системи?
- Від чого на плодах помідор утворюються чорні сухі плями?
- Чому листя на помідорах скручуються догори при цьому їх зелене забарвлення зберігається?
- Чи обов'язково щоб в теплицю надходження свіжого повітря було зверху?
- Чи можна одержати врожай помідор з гілки, що має продовження?

Дивитися безкоштовно онлайн видео поради городникам - Город по Мітлайлдеру - метод при вирощуванні помідорів

(переклад телепередачі «Технологія достатку - овочівництво по Міттлайдеру»)
Чи знаєте ви якому відомому овочу належить назва «яблуко любові». Розповідає Олексій Чижов, керівник сільгосппрограми Заокскої духовної академії. Я був приємно здивований, коли дізнався, що так називають помідор. А задавалися ви питанням, а як би не було на світі томатів. Ми б безсумнівно вижили, але з нашого життя пішло б щось чудове. Пише у своїй книзі автор новаторських розробок, прихильник великої ідеї праці Дейкоб Міттлайдер. Давайте разом спробуємо вирощувати помідори.

Цю культуру можна вирощувати практично на будь-яких грунтах. Грунт для всіх культур готується абсолютно однаковий. Для розмітки гряд використаний маркер. Рослини томатів ми висаджуємо на відстані 18 -20 см один від одного, ближче до краю. Ящик з готовою розсадою перед висадкою бажано рясно полити. Ідеальна висота рослин 20-30 см. Перед тим як вибирати рослини з ящика його необхідно легким рухом струснути. Виймати потрібно по одній рослині, щоб якомога більше зберігати грудку землі, щоб менше пошкодити кореневу систему. Зробивши поглиблення, опускаєте рослину в лунку. При цьому залиште близько 5 - 7 см стебла над поверхнею грунту. Акуратно присипавши грунт навколо рослини, злегка притисніть її. Внесення азотного добрива 400 грам на 9 метрів з подальшим поливом допоможе рослинам більш безболісно перенести процес пересадки.

Послідовність пересадки в грядку зі звичайного грунту залишається такою ж. І всі наступні операції по догляду за рослинами будуть абсолютно ідентичні. Підживлення рослин збалансованою сумішшю № 2А починається на 3 - 4 день після пересадки, а періодичність 1 раз на 7-10 днів. Закінчується підживлення за 3 тижні до збору врожаю. За часом це приблизно перша половина вересня. Докладний рецепт приготування цієї суміші дано в книзі «Давайте вирощувати помідори».

Полив рослин повинен бути регулярним, стежте за тим, щоб грунт був постійно вологим. Адже понад 80% всієї ваги плоду становить вода.
 
    

Наступна операція - це підв'язка рослин. Вона необхідна тоді, коли рослини досягли висоти 35-40 см. Кожна рослина томату підв'язується індивідуальним шнуром. Насамперед шнур підв'язують зверху. Для цього в теплиці натягнуто під стелею два ряди дроту. Ми підв'язуємо кожну парну рослину ліворуч, а кожну непарну праворуч. Це робиться для кращого освітлення. І якщо ми подивимося на цей ряд з боку, то він буде виглядати як римська цифра V. Нижній кінець шнура можна підв'язати вільним вузлом навколо стебла рослини біля самої землі. Зверніть увагу на те, що вузол повинен бути достатньо вільним і дозволяти стеблу рости в товщину. Шнур ми направляємо від низу вгору за годинниковою стрілкою. Здійснюючи операцію будьте дуже обережні, на відміну від огірків стебло помідор дуже крихке, може зламатися.

Наступний крок - підрізка бічного листя. Через 2-3 тижні після висадки на рослинах з'являється безліч листів, які затінюють один одного. Щоб покращити освітленість ми підріжемо частину листя, в першу чергу, видаливши нижні, що торкаються землі. Потім і частину з бічних гілок. На рослині з'являються квіти, які потребують гарної освітленості. Звичайно, в цей період листя потрібні рослині, тому зрізуючи не перестаратися.

Всім відомо, що на рослинах з'являється багато пагонів. Для вирощування в теплицях, як правило, використовують високорослі сорти, формуючи їх в одне стебло. Тому всі пагони (пасинки), що з'являються знову, ми видаляємо повністю, залишивши пеньок.
А якщо ви вирощуєте в теплиці низькорослий сорт, то на ньому найчастіше пагони не видаляються. Варто зауважити що підхід у кожному випадку індивідуальний.

Подальший догляд за помідором полягає в тому, щоб направляти його по шнуру. Далі листя у міру зростання самої рослини потрібно підрізати. Це дає світло суцвіттям і вже сформованим плодам. Коли плоди стали більшими і придбали бурий колір, то на цьому етапі видаляється все листя знизу до рівня плодів.

Постійна і достатня вологість грунту це одна з умов гарного росту і плодоношення. Часто недолік вологи приводить до зниження якості плодів. Кожен теплий сонячний день двері та вентиляційне вікно в теплиці повинні бути відкриті. У теплиці не повинно бути сильно душно. Адже рослинам так само необхідне повітря не тільки для зростання, а й для плодоношення.

Найбільше задоволення для тих, хто постійно доглядав за рослинами, принесе збір врожаю. Нагородою за вашу працю будуть червоні смачні плоди. При вирощуванні в холодному кліматі помідори доводиться збирати ще рожевими. Вони звичайно потім дозріють. Але це робиться для того, щоб розвантажити саму рослину.

Профілактика хвороб.
Видалення ураженого листя і плодів. Важливо знати, що це потрібно зробити при першому їх прояві, щоб запобігти поширенню хвороби.
При настанні холодних ночей провести обробку томатів бордоською рідиною - препаратом для боротьби з грибковими хворобами. Або ж використовувати який-небудь інший фунгіцид.

До завершення сезону починаючи з 20 червня і під кінець вересня, при гарному догляді, на кожній рослині встигає дозріти 8-9 грон помідор. А також при сприятливих умовах 1 кущ приносить від 4-х до 8 кг корисних і смачних плодів.

Метод доктора Міттлайдера. - Відповіді на запитання.

- Вирощуєти ви помідори на вулиці?
- На вулиці ми томати практично не вирощуємо. Знаходимося в центральній смузі Росії, це зона ризикованого овочівництва. Помідор - культура теплолюбна і тому, як правило, зростає в теплицях, для досягнення найкращого результату. Але технологія не відрізняється практично від агротехніки відкритого грунту. На вулиці підв'язку робити до кілків або шпалер, подібно тепличній.

- Окучуєте ви помідори, адже після поливів оголюється частина кореневої системи?
- Так, після частого поливу, справді, з'являється частина коренів. Це не страшно. У рослини досить коренів у глибині грунту, що виконують важливу функцію харчування. Тому ми не підгортаємо.

- Від чого на плодах помідор утворюється чорна суха пляма?
- Хто вирощував помідори, то звертали увагу, що дійсно на зеленому або червоному плоді з нижньої сторони, з боку квіточки часто з'являються такі плями. Якщо це суха пляма, то це наслідок стресу - перепаду температури, посухи з різким зволоженням, нестача елементів живлення.
Якщо ж пляма сира, волога, то мова йде про хворобу. Їх лікують препаратами.

- Чому листя на помідорах скручуються догори, при цьому їх зелене забарвлення зберігається?
- Ми в теплиці зустрічаємо щось подібне. Це може бути від зайвої спеки і духоти. Але зверніть увагу, якщо їх забарвлення не змінилося, то це не страшно.

- Чи обов'язково щоб в теплицю надходження свіжого повітря було зверху?
- Ні, не обов'язково. Все залежить від конструкції вашої теплиці. Якщо вона невелика, то двері з однієї й іншої сторони дозволять надходити повітрю в достатку. Що допоможе розвиватися помідору швидше і краще.

- Чи можна одержати врожай томатів з гілки продовження?
- Ви напевно звертали увагу, що на плодоносній гілці може бути точка росту, на якій вже і з'явилися квіти. Як правило, для отримання якісних плодів краще прибрати. Залишаємо 5-6 плодів, щоб вони виросли до нормальних розмірів.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (09.06.2012)
Переглядів: 7489 | Коментарі: 3 | Теги: відео поради городникам, цікаво, грядки, догляд, помідори, полив, Відео | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz