Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 25.04.2024, 07:47
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Ганічкіна лучки - пучки - сіємо великоплідні помідори на розсаду
Відео поради від Октябрини Ганічкіної ( лучки – пучки) - сіємо великоплідні помідори на розсаду. Всі ми любимо великоплідні томати. Але на жаль, не скрізь їх можна отримати висівом у відкритий ґрунт, а в деякій місцевості навіть без теплиць не обійтися. Але ж не хочеться відмовляти собі в задоволенні поїсти великий і м'ясистий томат. Радить Октябрина Ганічкіна в «лучках – пучках» виростити розсаду томатів великоплідних в хаті на підвіконні. Так ви не будете залежні від того, що продають на базарі. А часто там лише певні сорти можна купити. Я й сама давно вирощую взимку розсаду томатів для себе. Я дуже люблю жовті помідори, але такої розсади у нас в продажу немає.

У « лучках – пучках» Ганічкіна Октябрина радить городникам і дачникам використовувати для посадки томатів на розсаду коробочки, яких у нас завжди маса в будинку. Ми їх часто викидаємо. А тут якраз підійдуть. Але не садіть багато рослин, адже їх потім потрібно буде розсадити й вони займуть більше місця. Ще я вам раджу насіння обробити перед посадкою, якщо вони продаються в необробленому вигляді. Особливо якщо ви використовуєте своє насіння, обов'язково протруїть його, хоча б розчином марганцівки 20 хвилин.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Ганічкіна «лучки – пучки» - сіємо великоплідні помідори на розсаду
 
Get Adobe Flash player
BR>( переклад відео порад)
Ми з вами вже посіяли перці, баклажани, селеру кореневу, черешкову та листову, а сьогодні ми будемо сіяти з вами великоплідні томати. Ми всі любимо великі томати, але вони визрівають тільки в теплиці (примітка від адміністрації сайту: просто не скрізь вони встигають визріти у відкритому ґрунті, на півдні можна саджати в відкритий ґрунт ). Тому багато садівників - городники мають теплиці, адже обов'язково потрібно вирощувати ці томати. А тепер я вам дам пораду, які все ж таки гібриди або як їх по простому називають сорти краще вибрати, щоб отримати великі, смачні помідори. І щоб вони були стійкі до хвороб.

Ось, наприклад, Російський розмір. Адже зазвичай є 5-6 кистей і на кожній по 6 плодів. А якщо ви хочете виростити дуже великий помідор, більше 1 кг, то на кисті залиште один плід. Якщо ви залишите 2-3, то плоди будуть трохи менше розміром. Так що думайте самі, що ви хочете отримати.
Зараз всі шукають сорт Краснобай - плоди до 500 грамів. Незвичайні плоди, смачні, ароматні, добре зав’язуються. А найголовніше абсолютно стійкі до фітофторозу.
Звичайно нам потрібно й солити, не тільки ж їсти в салатах помідори. А для засолювання я вам раджу два сорти. Це Євпатор, добре зав’язується та стійкий до хвороб. І сорт Інкас, мені він дуже подобається, це один з кращих гібридів для консервування цілими плодами без шкірки. Добре підійде й Каспар, довгастий.

Помідори ми будемо сіяти в шкілки. Запам'ятайте, якщо ми можемо сіяти перці та баклажани відразу в горщик, без пікіровки, то томати я пікірують два рази. Чому помідори пікірують два рази? Це затримує ріст. Розвиток все одно йде в рослині, а ріст припиняється. Нам не потрібна довга розсада, особливо якщо ми веземо на дачу. Це не дуже добре. Розсада помідорів перед посадкою на постійне місце повинна бути компактною.
 
      

І так, пам'ятаєте я вам казала, що завжди має бути отвір, це найголовніше. Проробляємо 3 - 4 отвори. Насіння добре й швидко буде сходити, коли я буду насипати землю шаром до 6 см. Ми насипаємо повну коробочку. Звичайно землю купуємо готову (від сайту: можна самим приготувати посадочні ґрунтові суміші). От є спеціальні для певних овочів, можна взяти універсальну, можна і свою. Насипаємо так, щоб коробка не була повністю повна, щоб був бортик. Тепер будемо робити борозенку. Борозенку можна робити, як я вам показувала, підручними засобами, наприклад, ложкою. Проводимо борозенку, насіння томатів не потрібно глибоко закладати в ґрунти, так вони швидше зійдуть і будуть розвиватися. Подивіться, борозенку я ось таку зробила, ущільнити, щоб насіння не потонули.

Поливаємо не просто водою, а дуже теплою, додамо рідкий природний «Енергін» на літр води краплі 3. Це стимулятор росту. Насіння швидше зійдуть. Такий гарний світло-коричневий розчин. Після цього поливаємо борозенки. Я поллю ложкою, щоб ви бачили скільки я беру води на борозенку. Всю коробку не поливаємо. Можна полити, наприклад, з чайника. У мене дуже зручний чайник з маленьким отвором. Добре пролили. Не проливаємо всю землю. Якщо всю землю пролити, то всередині не буде повітря. А що для насіння помідор потрібно: тепло, повітря і вода. Це кращі друзі і для нас, і для насіння. І зараз я буду сіяти.

Зверніть увагу, в одну коробку не сійте два різні сорти. Давайте сюди посіємо Краснобай. Висипаємо на долоню й починаємо посів. Кидаємо насіння, я сію не через 2 см, а через 2,5 см. Їм потрібно більше світла, вони можуть витягнутися без світла. Тепер кожне зернятко притискаю до вологого грунту. Це велике задоволення, яка радість побачити перші сходи, це вже весна справжнісінька. І засипаємо землею. І легко притиснути. Щоб насіннячко не було в повітряному просторі, інакше воно не проросте. Ось так притиснули. Зверху не поливаємо, коробку закриваємо й робимо зверху отвори, щоб дихали рослини. І буде повітря туди поступати і насіння проросте. Пам'ятайте садівники - городники, що насіння томатів проростають (я посадила 30, а 5 з'явилися сходи) через 5 - 6 днів. Але не прозівайте. Зараз ми поставимо, де температура не нижче 22 ˚С. Але як тільки з'являться сходи, а вони разом повинні з'явитися, адже тут один сорт, то відразу відкривайте, ставте на підвіконня. А якщо у вас є люмінесцентні лампи, то відразу ставте під лампи. Вони будуть добре розвиватись і через деякий час ви отримаєте ось такі помідори. Розсаду ви будите пікірувати десь через три тижні. І пам'ятайте, при пікіровці стеблинку помідора повністю не закривайте землею, так як він може підгнити. Якщо він від коренів до листочка сантиметрів 5, то тільки половину закрийте землею. А половину залиште назовні.

І так, дорогі городники, обов'язково сійте великоплідні томати, вирощене своєю працею, завжди смачніше. До зустрічі.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (15.12.2011)
Переглядів: 3913 | Теги: закрітий грунт, помідори, Ганічкіна, відео поради городникам, посіви, город в хаті, Відео, розсада | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz