Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Субота, 20.04.2024, 15:43
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Відео сад, город, квіти

Дерево вишні - догляд, хвороби відео садівникам уДачний сезон
Дерево вишні поширене повсюди. Тому й виникає багато питань про догляд, боротьбу з хворобами. Про це розкаже відео телепередачі для садівників - городників «уДачний сезон».
Сортів дуже багато, причому є низькорослі і високорослі. Звичайно, посадку вишні краще проводити в осінній час терміни вересень - жовтень, так щоб до морозів дерево встигло прижитися. Але посадка це тільки одна зі сторін вирощування. Є ще грибкові хвороби, наприклад коккомікоз.

У минулому столітті на територію країни потрапили грибкові захворювання, які створюють багато проблем садівникам, знищуючи не тільки урожай, але і призводять до загибелі садів. Одна з таких поширених хвороб - коккомікоз вишні. У передачі «уДачний сезон» наводяться особливості, терміни та засоби боротьби з цією хворобою. Рекомендується застосовувати такі протигрибкові препарати як Скор, Бордоська суміш. За сезон вишню необхідно обприскати хоча б два рази.

Полив плодових насаджень має дуже важливе значення і є обов'язковою частиною догляду за вишневим деревом. Адже саме від цього буде залежати, як розвинуться бруньки врожаю майбутнього року. Особливо якщо літо посушливе, то вишня потребує вологи. Зверніть на це увагу.
В «уДачному сезоні» розповідається про обрізку дерева вишні. Починаючому садівникові буде складно це зробити. Тому ведучий розповість, на видалення яких гілок звернути увагу, як недосвідченій людині провести операцію обрізки так, щоб отримувати хороші врожаї.

Дивитися безкоштовно відео онлайн - Дерево вишні, догляд, хвороби, поради садівникам від передачі уДачний сезон.
 


(переклад телепередачі уДачний сезон)
І знову Сергій Глазінов і телепередача «уДачний сезон». Серед кісточкових культур в нашому регіоні особливою популярністю користується вишня і слива. Існує величезна кількість сортів як високорослих, так і низькорослих. Купувати і висаджувати ці рослини бажано восени. Найоптимальніші строки для Липецької області з 15 вересня по 15 жовтня. Причому бажано купувати саджанці 2-х - 3-х літні, але не більше. Запам'ятайте, що найкраще приживаються маленькі саджанці. А великі приживаються гірше. Осінь найбільш сприятливий час для посадки плодових культур. Я поясню чому. Тому що рослини йдуть у стані спокою. І якщо ми їх будемо висаджувати у вересні - жовтні, то вони встигнуть вкоренитися до настання зими.

Зараз розповім про догляд за цією культурою. Найголовніше це обрізка вишні. Причому її треба проводити в зимовий час, коли рослина знаходиться в стані глибокого спокою. Це приблизно січень - лютий місяць, а взагалі оптимальні терміни - це лютий. Обрізка досить складний процес, але якщо у вас немає певного досвіду, то ви просто дивіться на дерево вишні, вирізайте пагони, які йдуть всередину крони. Так само при обрізці видаляються гілки, що перехрещуються. Щоб ви дивилися на дерево, і воно мало гарний зовнішній вигляд. В цьому випадку і урожай ви будете отримувати у великій кількості.
 
      

Саме зараз, коли дозріває урожай, після збору плодів, коли літо спекотне та сухе, необхідно рясно поливати рослину. Адже саме в цей час закладаються бруньки врожаю наступного року.

Великою проблемою при вирощуванні вишневого дерева є грибкові захворювання. У 60-ті роки минулого століття на територію нашої країни потрапили такі грибкові захворювання як, наприклад, коккомікоз. Він вражає великі плантації вишневих дерев. У чому це проявляється. Може ви звертали увагу, що десь в середині літа, в липні, серпні на листках з'являються такі червоні плями, які збільшуються в розмірах. І буквально вже в вересні рослини залишаються без листя, воно обсипається. Це і є коккомікоз. З ним потрібно вести активну боротьбу. Для того щоб дерево вишні було здорове необхідно обробити хоча б 2 рази за весь вегетаційний період. Першу обробку ми проводимо, коли з'являються бутони. Обробляємо препаратами від грибкових захворювань - Скором, Бордоською сумішшю. Друга обробка проводиться після збору врожаю. Але будь-яку обробку потрібно проводити в прохолодну погоду, запам'ятайте, що при високій температурі не один хімічний препарат не діє. Якщо ви будете уважно стежити за своїм деревами вишнями, вчасно обробляти і поливати, то кожен рік будете залишатися з гарним врожаєм.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Відео сад, город, квіти | Додав: Даша (03.04.2012)
Переглядів: 3935 | Теги: Відео, уДачний сезон, посадка рослин, хвороби рослин, догляд, полив, сад, відео поради садівникам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz