Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 28.03.2024, 14:35
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Квіти

Коли пересаджувати лілейники, поради по розмноженню
Коли можна пересаджувати лілейники, кілька порад по розмноженню буде представлено у телепередачі «уДачні поради». І знову розповідає член клубу «Примула» Маратова Тетяна.
Ця багаторічна квітка відрізняється дуже великою стійкістю до умов зростання, може рости на одному місці 20 років. А якщо її ще трохи підготувати, додавши сірчанокислий калій, то ще отримаємо в подяку і пишне цвітіння. Адже ця рослина дуже любить кисле середовище, чим ми і забезпечимо її, внесенням такого добрива.

За кілька років квітка утворює величезні куртини, які ми використовуємо для розмноження. Коли ж пересаджувати лілейник? Звичайно в основному це роблять навесні. Але цілком підійде і час після цвітіння, восени. Для того щоб квітка краще прижилася, ми обрізаємо зелену масу, ставлячи секатор під кутом. Викопану рослину ділимо за допомогою вил. Отримуємо діленки, які висаджуємо в світле місце. Адже саме на сонці лілейники краще ростуть, розвиваються.

А ось догляд в подальшому потрібен мінімальний. Особливістю цієї рослини є те, що при надлишку добрив вона не цвіте. Так що головне тепер - полив, краще раз на тиждень.
Можна розмножувати, відкопуючи маленькі діленки з віялом листя. Особливо якщо куртина вже велика і її поділити буде важко.

Дивитися безкоштовно онлайн відео поради квітникарям - Коли пересаджувати лілейники, від телепередачі «уДачні поради»



(переклад телепередачі «уДачні поради») Лілейники одні з найпопулярніших квітів на дачних ділянках. Більшість з них вже відцвіли, значить, саме час пересаджувати рослини.
Тетяна Іванівна, коли і як треба пересаджувати лілейники?
- (Розповідає член клубу «Примула», Тетяна Маратова) Лілійники в основному пересаджують навесні. Восени їх можна ділити, але діленки повинні бути більш великі. Ось зараз на цій ранній рослині я покажу, як це робити. Спочатку видаляємо всю зелену масу, вона обрізується ось таким чином, під кутом.

Коли пересаджувати лілейники
 
- А навіщо ми це робимо?
- По - перше щоб воно нам не заважало. Та щоб краще приживалося. Рослина не повинна витрачати свої сили на зелену масу. Тепер ми вставляємо в середину вила. Другі ми ставимо ось сюди. Це цілком може зробити одна людина. У нас вийшло дві діленки. А з кожного цього віяла у нас буде квітка. Зараз ми будемо садити ось цю цілою.

- На якому місці краще садити лілейники?
- Садити на сонячному, там краще ростуть. Потім сиплемо сірчанокислий калій. Адже ця квітка любить трохи кислий грунт. І причому у неї є одна особливість - навесні не можна підгодовувати, як інші рослини. Тому що піде нарощування зеленої маси на шкоду цвітінню.
Потім ми поливаємо яму і ставимо туди отриману частину. Зариваємо і ще раз поливаємо. Засипаємо грунтом. Навесні квітка не вимагає підживлення, а тільки потребує поливу. Краще раз на тиждень.

- Лілійники можна назвати не просто багаторічними, а супер багаторічними рослинами. На правильному місці вони ростуть і 15 - 20 - років. Як ось ця куртина. Пересадити її цілою вже не вийде, але можна розмножити окремими діленками, акуратно викопуючи їх і пересаджуючи в окреме місце.
ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Квіти | Додав: Даша (07.09.2012)
Переглядів: 4341 | Теги: уДачні поради, відео поради квітникарям, декоративне садівництво, Відео, розмноження рослин, Квіти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz