Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Субота, 20.04.2024, 13:05
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Корисні поради господині

Домашня косметика - рецепти: засоби для прийняття ванн

Сьогодні відкриваємо нову рубрику нашого сайту - домашня косметика. Рецепти засобів для прийняття ванн не тільки допоможуть поліпшити стан шкіри, але і піднімуть настрій. Завжди на кухні ви знайдете багато продуктів, які можна використовувати і в їжу, і для гігієни тіла. Трави, сухе молоко і вершки, морська сіль, пелюстки квітів, ароматичні ефірні масла - все піде на користь. 

Звичайно, що може бути простіше, взяти морської солі, додати у воду для купання. Це теж корисно. Але часто хочеться чогось більшого. Тим паче якщо це більше можна отримати абсолютно просто і доступно. Наприклад, один з варіантів рецепта домашньої косметики - засіб для прийняття ванн іменований чаєм. 

Чай для ванни це суміш звичайнісінького чаю з травами або просто суміш трав з іншими компонентами. Для його приготування візьмемо по 2 столових ложки (всі компоненти використовуємо в сушеному вигляді): 
чаю зеленого 
петрушки 
апельсинових кірок 
чебрецю 
пелюсток квітів, троянд 
корицю 
вівсяне толокно або подрібнену крупу 
можна взяти сухе молоко 
ефірного масла 2-3 краплі, але не більше 

Все перемішати у великій ємкості. Можна просто насипати в мішечок з органзи, іншої тканини, опустити в ванну перед прийомом або підвісити під краном, при наповненні водою. 
А можна скласти на зберігання в баночку і брати по необхідності. Таку баночку можна подарувати. Для оформлення баночки з домашньою косметикою зібраною за рецептом засобу для прийняття ванн знадобитися морська сіль. Баночку теж краще взяти симпатичну. Насипаємо шар солі, шар суміші, шар солі, знову суміш. Таку ємність з різнокольоровими шарами можна прикрасити рафією, стрічками, кришечку обв'язати крафт папером. Природні матеріали будуть дуже доречні в оформленні. 

Засіб для прийняття ванн з молоком теж знайдеться в рецептах домашньої косметики. Якщо ви дуже поспішаєте, то просто налийте молока в підготовлену для купання воду. Це корисно, але не цікаво. А нам потрібно не тільки отримати користь, але ще й підняти настрій. А для цього потрібні і приємні аромати, і м'якість шкіри після купання. Тому закочуємо рукава та беремося за справу. 

Для приготування засобу для прийняття ванн знадобитися сухе молоко або вершки. Вони насичують шкіру корисними речовинами, тому що в своєму складі мають багато протеїнів. М'якість шкірі надає вівсянка, тобто беремо мелену крупу або толокно. Це основна суміш. А вже до неї за настроєм можемо додати пару крапель ефірного масла. Можна взяти ароматизатори, але тільки ті, що призначені для харчових цілей. Вода, що пахне полуницею, точно підніме настрій. Також можна додати какао - аромат буде просто чарівний. Кориця та какао додадуть молочно - вівсяній суміші хороший відтінок, можна буде все вкласти в баночку, перешаровуючи сухим молоком. Вийде красиво. І найголовніше, якщо раптом ваші домашні переплутають баночки і зроблять, наприклад, напій з вмісту, то нічого страшного не станеться. Але все ж краще підписати, тому що дуже приємний аромат та й  вигляд смачний. 

Ось так за допомогою підручних засобів можна виготовити корисні засоби для купання у ванній. За смаком і настроєм підібрані компоненти рецептів домашньої косметики зможуть виконати ряд завдань по догляду за шкірою, лікуванню хвороб і просто піднімуть настрій. Що особливо актуально в холодні зимові дні. 
Гарного Вам настрою! 

Дивитися безкоштовно відео онлайн - домашня косметика, чай для ванної

(переклад передачі Ручний світ, ведуча Ольга Полякова) 
Доброго дня дорогі, це передача «Ручний світ» і з вами Ольга Полякова в програмі про домашню косметику. Ранкова чашка чаю, що може бути звичніше та простіше. Але навіть з таких продуктів можна зробити вишуканий засіб для купання. В кожній шафі знайдеться багато всього корисного для того щоб зробити домашню косметику. Зараз ми з вами поговоримо про це докладніше. 

Чаєм для ванної прийнято називати суміш різних трав. Це може бути і справжній чай, це можуть бути корисні цілющі трави, пелюстки, навіть морська сіль. Зараз ми спробуємо з цього всього багатства створити гарний засіб для купання. Нам знадобляться всі наші компоненти й те у що ми це все будемо складати, перемішувати. Також візьмемо небагато предметів для оформлення нашого засобу для купання. 
Робота буде не складною - ми беремо по трохи кожного інгредієнта, який нам сподобався. Складаємо в мисочку, змішуємо і потім насипаємо в якійсь мішечок, що приємно буде використовувати у ванній. 
 
Насипаємо (всіх засобів беремо по півтори - два столових ложки). 
- Зелений чай це засіб тонізуючий, що дає прекрасний аромат, піднімає настрій. 

- Дуже корисна буде петрушка, це такий домашнє засіб у косметиці, яка не чорніє, не змінює свій колір, тому використовувати її дуже приємно, вона дуже красива. 

- Ми візьмемо трохи апельсинових кірок, цедру висушену. Свіжу не будемо брати, інакше наш чай запліснявіє. 

- Ми візьмемо чебрецю небагато, якщо вам подобається його аромат, ця травичка теж буде корисною. 

- Що ще можна взяти, можна використовувати пелюстки квітів, ці пелюстки куплені в спеціальному косметичному магазині, в їх якості я впевнена. Якщо ви вирощуєте квіти у себе в саду, природно їх теж можна використовувати. Якщо ви, звичайно, не використовуєте хімікати для обприскування, щоб потім це не потрапило в вашу ванну. Це пелюстки жасмину і календули. 

- Всі напевно пам'ятають про купання з пелюстками троянди, але використовувати їх потрібно тільки при повній впевненості в якості, якщо це засіб призначений для догляду за шкірою. Троянда куплена в магазині, швидше за все оброблена хімічними засобами. Для вашої ванни це не годиться. Тому такі засоби ми не використовуємо. І ні в якому разі ми не використовуємо ароматизатори, якщо це куплено в магазині, і ми не впевнені, чим це фарбовано і ароматизовано. Ось такі квіткові аромати яскравих кольорів нам точно не підійдуть. 
Пам'ятайте, будь ласка, що засоби для купання це те що торкається вашої шкіри і себе варто поберегти. Якщо дуже хочеться пелюсток троянди, то візьміть троянду призначену для чаю, спеціальні чайні рожеві бутони. 

- Крім того можна використовувати спеції, наприклад корицю. Це не тільки ароматизатор, але й прекрасний засіб для збереження молодості шкіри. 

- Один з улюблених засобів це вівсянка, в даному випадку це вівсяне толокно. 

- Можна взяти ложку сухого молока. 

Потрібно компоненти змішати. Суміш для купання кольорова, дуже красива. Ми будемо викладати все це в баночку шарами, буде дуже красиво, накриємо кришкою. Ця суміш чудово виглядатиме у ванній кімнаті, створюючи настрій не тільки під час купання, але і просто своїм виглядом. При укладанні пересипаємо морською сіллю. І ось так шарами сюди насипаю чай. Якщо не вистачить на баночку, то суміш потрібно зробити знову. Є підозра, що якщо шари будуть акуратні, то таку суміш для купання довго не захочеться використовувати через красу. Якщо ви хочете щоб чай витрачався швидко, краще його змішати. Але ось наша робота майже закінчена, отримали красивий аксесуар, корисний засіб для купання. Єдине якщо я буду використовувати цей засіб насипаючи прямо в ванну пелюстки і траву, то це буде по воді плавати. А це не дуже красиво і зручно. Тому пам'ятаючи всім відомий фільм, використовуємо ситечко. 

Ми можемо зробити одноразову порцію чаю, насипавши його прямо в мішечок. Краще взяти мішечок з органзи. Така тканина легко переться, послужить вам не один раз. Робимо те ж саме. Беремо вподобані нам компоненти, з'єднуємо їх в ємкості, а крім того ми можемо додати сюди ефірне масло. Взагалі ефірне масло це прекрасний засіб для додавання в ванну. Але безпосередньо в воду додавати його не варто, бо масло не буде змішуватися з водою, а просто потім плаває по поверхні. І в результаті для шкіри замість користі отримаєте шкоду. Що ми зробимо, ми просто просочимо наш чай цим ефірним маслом, можна взяти апельсин, можна взяти будь-яке масло, яке вам сподобається. Єдине що потрібно дотримуватися дозування, не кожне масло можна лити у великих кількостях. Та й взагалі ефірні масла це речовини активні, тому додають їх по кілька крапель. І кілька це 2 - 3 краплі на велику ванну, а не 10 - 20. У мішечок з органзи я насипаю приготовлену суміш. Мені подобається, що тут все добре видно. Єдине, не варто брати дуже дрібні елементи, тому що вони будуть висипатися. Але можна і це вирішити, поклавши просто пакетик в пакетик. Органза прекрасно пропускає аромат, і такий мішечок, якщо його відразу не використовувати для ванної, можна використовувати як ароматичне саше. Для прикраси можна покласти, наприклад, часточку апельсина (сушену), ось так потім мішечок затягуємо. Ось це одноразова порція чаю для купання. Досить повісити його на кран, вода буде протікати через наші трави і насичувати воду ароматом і всякими різними корисними речами. 

Але ви можете сказати, що у вас немає такого красивого мішечка, шити ви не вмієте, а ванну хочеться прийняти зараз з травами або приготувати подарунок. Ми можемо просто взяти серветку з нетканого матеріалу, ось такі продаються прямо в рулонах, вони дуже зручні. Тут її багато і вона практично вже порційно нарізана. Отже, ми беремо серветку, ось в цьому випадку вже можна використовувати самі дрібні компоненти, і молоко, і толокно. Вони збережуться і не будуть проникати через нашу серветку. Так само я збираю те, що мені подобається і чого хочеться в ванну. Ви виберіть ті складові, які сподобаються вам. Потім додамо сюди кілька крапель ефірного масла, пару крапель. Для того щоб зав'язати наш мішечок знадобиться стрічечка. Я піднімаю куточки мішечка, виходить вузлик. Краї фіксуються стрічкою. Виходить красиво, святково і дуже корисно. Якщо зав'язати вузлик дуже туго, то вода не буде добре проникати всередину і повністю трави не будуть використані. Тому робимо його досить рихлим і ось такий вузлик, підвішуємо на кран, або просто занурюємо у воду. Наша ванна наповнитися цілющими речовинами і можна буде купатися. Якщо буде заважати, то після наповнення купелі водою, його просто вийняти.

Засіб для ванни з молоком
засыб для купання з молокаЗ чаєм для купання все ясно. Що ж ми можемо зробити з молоком. Про молочні ріки всі чули. Давайте спробуємо зробити засіб для купання з молоком. Молоко нам знадобитися сухе. Якщо вам хочеться прийняти ванну безпосередньо зараз, то молоко можна взяти з пакету, але зберігати такий засіб не можна. Зараз ми зробимо засіб, який можна буде зберігати якийсь час і використовувати за необхідності. 

Молоко у нас буде основним компонентом. Ми беремо спочатку його (4 столових ложки), можна використовувати і вершки. Краще брати натуральні молоко та вершки. Ці продукти багаті протеїнами, вони наситять шкіру корисними речовинами. Якщо дуже хочеться, то візьміть вершки швидкорозчинні. Але користі від такого продукту буде, мені здається, менше. Знову ж можна взяти вівсяне толокно або змолоти вівсянку, у кого що буде під рукою (2 столові ложки). Основне що ми хотіли, ми вже отримали. І якщо цю суміш ми розчинний у ванні, це вже буде корисне і красиве купання. Але чогось не вистачає. Давайте її ароматизуємо, додавши пару крапель ефірного масла. З маслом будьте обережні, воно досить активне. Його потрібно не тільки акуратно використовувати, але й акуратно вибирати. Тому що різні виробники поводяться по - різному. Якесь ефірне масло може бути розбавлене синтетикою і користі для шкіри буде мало. Зверніть увагу, ті ефіри, які будите купувати, повинні бути застосовні для шкіри. В принципі на них може бути позначка, що навіть можна вживати всередину, то це точно годиться. Якщо на маслі написано тільки для ароматизації приміщень, то стережіться такого засобу. Воно вам швидше за все не потрібно. 

Ще одна пастка для початківців - це ароматизатори. Ароматизатори можна брати, але тільки харчові. Зверніть увагу, звичайно, ви знайдете на косметичних полицях і диню, і ожину, і полуницю, це не ефірні масла, користі для шкіри вони не несуть. Але вони покращують настрій. Наше купання буде приємно пахнути і в цьому теж є сенс. 

Те що ми хотіли зробити корисне ми вже зробили. У нас є суміш, що містить сухе молоко або вершки, вівсяне толокно. Трошки ароматизували, наприклад ліцеєю. Але якщо ми відправимо так в баночку, то це буде просто сіра речовина. Давайте її розфарбуємо. Відділимо частину суміші, додамо до неї корицю. У нас вийти цікавий насичений колір. Замість кориці можна взяти какао. Це буде таке нагадування про шоколад. Правда до шоколаду відносини цей продукт не має, шоколад це те, що містить масло какао, якого у нас тут немає. Ну а тепер підготовлені дві частини суміші будемо викладати в баночки. Я візьму баночку для суміші, вона дуже зручна. Ось сюди я і буду викладати наш засіб для купання. Не журіться й не турбуйтесь, щоб шари були рівними, нехай один шар перетікає в інший. Чим гарний це засіб, особливо якщо взяти харчові ароматизатори, або ефірні масла в правильному дозуванні або ті, що можна використовувати всередину. Якщо наші домашні випадково переплутають це засіб для купання з їжею, то нічого страшного не трапиться. Баночка майже наповнена. Такий засіб зберігається довго, псуватися тут практично нема чому. 

Є варіант суміші в шипучих варіантах, коли додається сода і вода. Зараз ми про це говорити не будемо, ці засоби обговоримо окремо. З ними так само можна зробити цікаві косметичні засоби. Таку ванну можна доповнити медом, але його я б радила додавати безпосередньо перед купанням, коли ви розчинили суміш у воді. В іншому все це не складно і плюс в тому, що додані масла добре змішуються з водою, тому що молоко виступає в ролі емульгатора. Баночка засобу для ванни з молоком готова. Його можна використовувати самим, а можна і подарувати. В сезон подарунків це дуже актуально. А оскільки все це виконати швидко, засіб може стати подарунком, який робиться в останній день. Якщо це подарунковий варіант, то ми трохи декоруємо нашу баночку. Натуральне волокно, рафія, підкреслить те, що тут натуральний продукт. Також можна зробити етикетку, перерахувавши ті компоненти, які входять до складу і вказати термін придатності. 

Не обов'язково використовувати саме такі банки для спецій, можна взяти будь-яку іншу тару. Єдине, що варто декорувати кришку, адже вона не дуже підходить для домашньої косметики. Я скористаюся крафт папером. Вона може бути в рулонах, а можна взяти просто якийсь пакет. Вирізаємо невеликий квадратик паперу за розміром кришки, прикриваємо. Якщо папір великий, то трохи зменшуємо розмір нашої шапочки. Папір може бути будь-який, наприклад, яскрава обгортковий, особливо якщо підходить до випадку. Такий крафт папір підкреслює натуральність. Знову ж обв'язати можна стрічечкою, рафією, кому що подобатися. Закріплюємо нашу кришечку, от відразу з'являється асоціація з домашніми консервами, чимось солодким і смачним. Те що нам і треба, гарний настрій це те чого ми домагаємося. Взагалі засіб для купання спрацює саме тоді, коли ви відчуваєте, що воно вам допоможе. Коли піднімається настрій - це найголовніше. Ось власне те, що у ми отримали. Це чай і молоко для ванної, ми дійсно довели що з найпростіших продуктів з нашої домашньої полиці може вийти прекрасний косметичний засіб. На цьому наша програма закінчена. 

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Корисні поради господині | Додав: Даша (24.10.2014)
Переглядів: 1278 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz