Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
Четвер, 25.04.2024, 14:50
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Догляд за рослинами

Октябрина Ганічкина - картопля, відео поради городникам

Розповідає відома городниця Октябрина Ганічкина. Картоплю вирощувати зовсім не складно. Вам допоможуть відео поради. Зовсім не обов'язково купувати елітний посадковий матеріал. Тому що навіть найкраща картопля не дасть доброго врожаю без правильної підготовки грунту. А якщо ви будите вносити багато азотних добрив, то рослина або піде в бадилля, або отримайте бульби чорніючі при варінні.

Октябрина Ганічкина, поділиться своїм способом підготовки ділянки під посадку картоплі. Знадобитися зовсім небагато - суперфосфат, сульфат калію, зола. Якщо грунт кислий, то внесіть доломітове борошно. Не потрібно вносити все на велику глибину. Досить розміру зубів граблів. Внесення суперфосфату допоможе вам отримати смачні, крохмалисті бульби.

Свіжий гній краще відправити на перепрівання. А вже потім додати на грядки пухкий перегній. Буде досить невеликого відерця на квадратний метр. У процесі росту картоплі, Октябрина Ганічкина радить під час підгортання теж додати під кущики золу. Зола може допомогти і від колорадського жука. Насипте її в марлевий мішечок,а вранці по росі припорошіть кущики. Відомою городницею випробувано і хімічний засіб боротьби - це Командор. Досить 1 мл на відро води. І колорадський жук буде обходити посадки стороною.

Дивіться відео поради городникам - Октябрина Ганічкина про вирощування картоплі

(Переклад відео)

Дорогі читачі журналу «Улюблена дача». Давайте трошки поговоримо про картоплю. Правда в цьому сезоні у мене дві грядки довжиною майже по 60 метрів. Ось сподобалося вирощувати картоплю. Просто сама, ні в якому не магазині, ніякий не голландський, а просто у гродника придбала два відра бульб картоплі. Висадила і дуже задоволена. Він говорив, що тут суміш - сорт Невський, Гатчинський, сіньоглазка, тобто суміш.

Ганічкіна відео про картоплюОсь зараз відцвітає і йому ще рости десь півтора місяці. Я взяла тиждень тому, і вам це можна зробити, посипала золи, потім трохи підгорнула.  Ппотім внесла суперфосфату. Від суперфосфату картопля стає міцною, крохмалистою. А найголовніше суперфосфат. Якщо внести на квадратний метр чайну ложечку або трохи більше, ще й розкришеного, то картопля буде добре зберігатися, і при варінні не буде чорніти. Тому що дуже неприємно, коли купуєш на ринку картопля і вона чорніє. То я відразу кажу, що гною багато додали, підгодували азотними добривами. Чомусь багато городників, якщо у них є можливість придбати гній, намагаються прямо зелений, запашний укладати на землю і все це навесні перекопувати. Але краще все це перетворите в перегній.А перегній, такий коричневий, однорідний, такий як земля, внесете відерце на квадратний метр. Не обов'язково велике відро брати, досить і маленького. 

Також перед посадкою внесіть чайну ложку суперфосфату, чайну ложку сульфату калію, стакан золи. А якщо грунт кислий, то ще внесіть і склянку доломітового борошна. Тільки не вносьте добриво на добриво. Внесли суперфосфат і перемішайте трохи хоча б граблями із землею. Потім золу, змішали. І так далі. Потім все розрівняли та стали висаджувати бульби. Не намагайтеся вносити добрива на велику глибину. Добрива всі вносьте на розмір зубків граблів. Тоді у вас картопля буде хороша.

Якщо у вас з'явився колорадський жук, не хвилюйтесь. Обробіть 1 мл на 10 літрів води Командором. І жука не буде. І в землі Командора не буде. Це відчула на своєму організмі. І якщо після обробки буде жук, то він не буде їсти бадилля.

Можна і такий метод. Опудрить листя деревною золою. Її не любить колорадський жук. Загорнули в марлю і припорошили. Це ще один метод. А якщо у вас багато діточок, змусьте їх за морозиво і печиво збирати вручну колорадських жуків.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Догляд за рослинами | Додав: Даша (02.06.2015)
Переглядів: 1084 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz