Корисні поради - город, сад, дім.                                                     РУССКИЙ
П`ятниця, 19.04.2024, 11:26
Головна               ПРО МЕНЕ ТА САЙТ, МІЙ ЩОДЕННИК                  | RSS

НОВИЙ РОЗДІЛ САЙТУ УРОКИ РУКОДІЛЛЯ
Розділи сайту

Пошук

Популярні запити

Меню сайту

Головна » Статті » Догляд за рослинами

Поради Туманова відео - бузок на дачі, обрізка, догляд

Поради від Андрія Туманова. Бузок на дачі, ділянці одна з улюблених декоративних рослин. Не складна обрізка і мінімальний догляд це все що потрібно. При такій невибагливості аромат, пишне цвітіння будуть забезпечені на довгі роки. Але часто початківці дачники, садівники припускаються грубої помилки при обрізанні куща бузку - а саме вирізують глибоко пагони. Адже потрібно всього трохи уваги. Різні рослини утворюють квіткові бруньки по-різному. Так у цього декоративного чагарника вони формуються на кінцях гілочок. Тому чинимо просто - видаляємо відцвітини. Сухі, вони псують зовнішній вигляд і тягнуть на себе сили, утворюючи насіння. Просто секатором обрізайте прямо під ними, не глибоко. Пишне цвітіння в наступному році забезпечене. Біля основи куща обрізаються тільки старі, криві пагони (як проріджувальна операція).

Кореневласні бузки на дачі розмножувати дуже просто. Відео поради Туманова - просто відкопайте пагін сорту корневласної рослини (попросіть у сусідів). Робити це краще восени або ранньою весною - оптимальний час для посадки. Можна зробити кущ з різними квітами - для цього використовуйте щеплення однорічними пагонами. Після щеплення стежте, щоб дика поросль не забивали культурний сорт.

Дуже просто вирощувати бузок . На дачі улюблений і за мінімальний догляд. Цілком може обходитися без органіки. Навесні підгодуйте азотним добривом, а на початку літа комплексним. Поливайте в посуху, цього буде достатньо.

Дивитися відео поради Туманова - бузок на дачі


(Переклад телепередачі)

У нас в країні бузок, мабуть, самий улюблений декоративний чагарник. Ось я зараз пройшовся по своєму дачному товариству і не знайшов жодної ділянки, де б не було бузку. Ось у мене теж є бузок. Люблю я його не тільки за аромат і красу, а за те, що цей декоративний чагарник практично не вимагає догляду. Він був посаджений років двадцять тому. Періодично його обрізаю. Проводимо обрізку не кінців гілок, тому що ми тоді втратимо квіт наступного року. Завжди потрібно знати за тип цвітіння свого бузку. Рослини мають різний тип цвітіння - треба знати, де цвіте (де закладає квіткові бруньки). Поспостерігайте під час цвітіння, де на будь бруньках з'являються квіти. Значить, ці гілочки ми не чіпаємо, а обрізку ведемо всередині куща.

відео туманов бузок на дачіБузок досить добре прищеплювальна культура. Якщо ми хочемо мати на одному кущі багато різних забарвлень, то все вийде. Мій кущ якраз і є щепленним. Ось тут у мене підписано - це сорт французький. Взагалі у мене щеплено в цьому місці кілька сортів бузку, але вони ще не цвітуть. Скоро цей кущ перетворитися на квітучий різними кольорами. Тому якщо нам треба прищепити - зрізаємо однорічні пагони, краще з середини, де немає квіткових бруньок. Їх прищеплюємо на наш бузок, який використовуємо як підщепу. До речі, якщо вже прищепите бузок на напівдикі сорти, то будьте напоготові. Тому що сортовий бузок більш вибаглива культура, ніж напівдикий. Якщо ми посадили і забули, то через деякий час ця дика поросль буде забивати нашу культурну. І тоді через деякий час кущ може перетворитися в дикий. Щеплення ми робимо в класичний час - навесні, тобто це березень - початок квітня.

Після того як бузок відцв, потрібно обов'язково ось ці відцвітини обрізати. Вони засихають, бузок стає недекоративнм. Деякі сорти намагаються зав'язати насіння і витрачають на це енергію. А насіння нам все одно не потрібне, тому просто секатором ось ці квіткові гілочки обрізаємо. Але бажано не дуже глибоко, тому що вище будуть розвиватися квіткові бруньки для наступного року.

Звичайно, якщо ви будете періодично бузок удобрюєте, то він відгукнеться кращим ростом на ваш догляд, кращим цвітінням. Органіку я на бузок не витрачаю. Він і без цього добре росте. Але мінеральні добрива іноді даю. Навесні під бузок я кинув кілька жмень карбаміду (мочевино - азотного добрива), щоб сформувався нормальний листовий апарат. У першій половині літа використовую комплексне мінеральне добриво, в якому є азот, фосфор, калій. Садити бузок, як і всі плодові рослини, декоративні чагарники, краще восени або ранньою весною. Відкопувати пагони теж восени або навесні. Але якщо ви купуєте саджанець із закритою кореневою системою, то його можна садити практично в будь-який час року. Так що їдьте в розплідник, вибирайте необхідний бузок. Або зараз обходьте, дивіться. Якщо у ваших сусідів бузок корневласний, ви в наступному році навесні або восени відкопєте у них відводок і буде такийже бузок. Або вчіться прищеплювати, це набагато легше.

ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ
Категорія: Догляд за рослинами | Додав: Даша (19.05.2015)
Переглядів: 1166 | Теги: Кущі, відео поради квітникарям, догляд, Туманов - Грядка, декоративне садівництво, Відео, Квіти, розмноження рослин | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Рецепт на день
Кекс морквяний

(солодкі страви)
Борошно 2 ½ склянки
Морква середня 5 - 6 штук
Цукор 1 склянка
Молоко 10 столових ложок
Олія рослинна 2 столових ложки
Розпушувач для тіста 1 столова ложка
Яєчні білки 4 штуки
Сік апельсина 50 - 100 мл
Можна взяти 100 грам сухофрукт
Кекс морквяний


Наші групи

Домашні заготовки

Хвороби рослин
Наприкінці весна та на початку літа пошкоджує смородину та аґрус стовпчаста іржа.
стовпчаста іржа -->

Шкідники рослин
Не пропустіть на своюділянку злісного шкідника – оленку волохату.
оленка волохата

Пошук по тегам
сад (76)
СУП (13)

Цікаво

Статистика

Використання матеріалу, повне або часткове, можливе тільки при наявності активної гіперссилки © 2024 Конструктор сайтів - uCoz